Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg annyira szörnyű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg annyira szörnyű vagyok, hogy már a saját kategóriámnak sem kellek?

Figyelt kérdés

Próbálkoztam egy srácnál. Mindenféle minősítés nélkül mondom, hogy nem egy tipikus szépfiú, viszont a legőszintébben, hogy nagyon tetszett a személyisége.

Már szinte magamat sem értettem, hogy miért.

Jött a vetítés, aztán a végén kiderült, hogy nem akar tőlem semmit. (Volt előtte párkapcsolatom.)

Nem értem, egyszerűen már nem értem mit rontok el, ha az átlagos pasiknak se kellek.

Nem voltam se bunkó, se lekezelő, nem vagyok elhízva, igényes is vagyol az adottságaimhoz képest.

Igen, nem vagyok Palvin Barbi, de olyan vállalhatalan csúnya sem, hogy ne álljanak velem szóba.

Hiába érdeklődöm a partnerem dolgai iránt, ami szívből jött, ez sem volt elég.

Lehet mellém nem rendelt senkit a sors?


2020. szept. 25. 16:42
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

Aztán jött az a duma, hogy "kedvellek, maradjunk jóban!"

Nagyon megalázó, hogy nem tekintenek nőnek, de lelki szemetesnek jó lennék.

2020. szept. 25. 16:47
 2/20 anonim ***** válasza:
91%

"Hiába érdeklődöm a partnerem dolgai iránt, ami szívből jött, ez sem volt elég."


Na engem pont ez üldözne el. Semmi köze a nőnek a dolgaimhoz.

2020. szept. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

bármi lehetséges, bárki számára.


Az is lehet, hogy egyedül maradsz, az is lehet, hogy találsz majd valamikor valakit...

2020. szept. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Félreértetted.

Nem faggattam, érdekelt amit mesélt.

2020. szept. 25. 16:49
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen nem illetek össze, majd lesz másik.
2020. szept. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne add fel, a férfiak ebben nőnek fel hogy szazszam elutasítják és nem tekintik férfinak azt valahogy mégiscsak élünk :)
2020. szept. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy plus size valóban , akkor simán lesz egy másik hamarosan.
2020. szept. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Azért van olyan nő ismim aki azt vallja ,hogy nem olyan csúnya ,aztán a háta mögött még a baratnoi is nevetik.Ami persze szomorú,de sok nő sokkal szebbnek látja magát a valosagnal.Netalan ha akadt egy kulturált kinézetű pasi az életében még jobban elhiszi ,hogy naa neki ez jár.Persze én nem állítom ,hogy nem jár,csak aztán nem kell csodálkozni ,hogy ló nincs ,szamár is jó elve lesz a kapcsolat.
2020. szept. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
65%

Amikor a nők azt mondják, hogy átlagos vagy az alatti pasi, az náluk általában azt jelenti, hogy nekik személyesen az Enrique Iglesias típus jön be, de esélyt adnak a Ryan Gosling külsejűeknek is és mivel a 2 legközelebbi barátnőjének meg az egyiknek a Tom Hardy a másiknak meg a Jason Momoa az esete, így szerintük is átlagos/átlag alatti a pasi, tehát hősnőnk sziklaszilárdan meg van róla győződve, hogy a kinézett pasi átlagos vagy az alatti. Közben meg nem.


És hogy ez miért fontos? Hát csak annyiból, hogy ha egy férfi körül mindig akad nő, akkor el lesz kényelmesedve és te már csak akkor fogod őt megkapni, - lehetsz bármilyen istennő - ha becsicskulsz neki. Erre meg a legtöbb nő maximum a számára tökéletes adonisznál hajlandó, akit személy szerint átlagosnak értékelt, ott még mit nem? Ami tök jogos is, csak el kéne fogadni, hogy a női átlag valahol a férfiak felső 20%-ánál helyezkedik el, nem pedig a statisztikai átlagnál.

2020. szept. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Hány kiló vagy kérdező?
2020. szept. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!