Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg annyira szörnyű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg annyira szörnyű vagyok, hogy már a saját kategóriámnak sem kellek?

Figyelt kérdés

Próbálkoztam egy srácnál. Mindenféle minősítés nélkül mondom, hogy nem egy tipikus szépfiú, viszont a legőszintébben, hogy nagyon tetszett a személyisége.

Már szinte magamat sem értettem, hogy miért.

Jött a vetítés, aztán a végén kiderült, hogy nem akar tőlem semmit. (Volt előtte párkapcsolatom.)

Nem értem, egyszerűen már nem értem mit rontok el, ha az átlagos pasiknak se kellek.

Nem voltam se bunkó, se lekezelő, nem vagyok elhízva, igényes is vagyol az adottságaimhoz képest.

Igen, nem vagyok Palvin Barbi, de olyan vállalhatalan csúnya sem, hogy ne álljanak velem szóba.

Hiába érdeklődöm a partnerem dolgai iránt, ami szívből jött, ez sem volt elég.

Lehet mellém nem rendelt senkit a sors?


2020. szept. 25. 16:42
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Kg szerintem nem számít,láttam én már vékony nőt olyan csúnya fejjel ,hogy semmi pénzért nem dzgtam volna meg.
2020. szept. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Igen, lehet hogy hazudok magamnak, és sokkal rosszabbul nézek ki mint gondolom... és akkor már nem is lehetek boldog?
2020. szept. 26. 22:17
 13/20 anonim ***** válasza:
Dehogynem!!!! De akkor az a bizonyos mércét,lentebb kell állítani.
2020. szept. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

De már így is lent van.

45 kilósan már a 100 kilós pasinak se felelek meg.

2020. szept. 27. 12:18
 15/20 anonim ***** válasza:
Majd ha küldesz képet megmondjuk hogy ronda vagy e
2020. szept. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Nem fogok bizonygatni senkinek semmit, meg amúgy sem tetszenék mindenkinek, mivel mindenkinek más az ízlése.
2020. szept. 27. 19:42
 17/20 anonim ***** válasza:

Hát nem is mondta senki hogy mindenkinek tetszeni fogsz.


Sőt.

2020. szept. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Nem is akarok mindenkinek tetszeni.
2020. szept. 27. 22:35
 19/20 anonim ***** válasza:

Kérdező! Miért jó telesírni az oldalt ilyenekkel, amikor számtalan férfi itt is felajánlja, hogy szívesen ismerkedne, te meg még válaszra sem méltatod?


Még képet sem kell küldeni, ha nem akarsz, de te még egy válaszra sem méltatod.

2020. okt. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Mert csak nyafogni jött...Mert neki is a jóképű kéne ,mert ha nem így lenne akkor lenne párja .Ennyi.
2020. okt. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!