Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A Badoon tényleg minden férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Badoon tényleg minden férfi szexet keres?

Figyelt kérdés

Akkor a nők miért vannak fent évekig? Vagy csak unaloműzésnek?


Sok nőtől hallom, hogy minden férfi csak dugni akar.



2020. szept. 25. 20:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
#10 Miért vagy benne biztos, hogy nem kamu profilok? Ezek mögött simán lehetnek a cég alkalmazottai, lopott, vagy ügynökségtől vett képekkel. Láttam pár igen csínos nőt akinek minden újjára akadna egy pasi, mégis évekig fent voltak, az ilyen nő nehogymár ne találjon magának pasit pár hét alatt. Ráadásul nekik akkoriban mikor fent voltam, akkor is többszáz keredit kellett, csak ahhoz, hogy egyáltalán lehessen írni, aztán ha nem válaszolnak akkor is bukod a pénzed, itt a beetetés. Utoljára jó 3 éve voltam fent, és most csak úgy kíváncsiságból felnéztem, és még mindig vannak ismerős arcok.
2021. máj. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Hát igen. Az aki nem azt keresi az nem is férfi hanem valami teljesen más egy beteg korcs.
2021. máj. 26. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
2021. máj. 27. 12:41
 14/14 A kérdező kommentje:

"#10 Miért vagy benne biztos, hogy nem kamu profilok? Ezek mögött simán lehetnek... ügynökségtől vett képek."


Igen azóta én is láttam ilyet. Egy modell arcú csaj aki új regisztrált. Már az elején úgy lehet csak írni neki, ha előfizetek. Amúgy szerintem prostituált is a csaj, mert mintha láttam volna egy hirdető oldalon. Sajnálom azokat, akik képesek előfizetni az ilyen kamu nők miatt.

2021. jún. 12. 16:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!