Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tenyleg ennyi elkeseredett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tenyleg ennyi elkeseredett nyarvogo "ferfi" van?

Figyelt kérdés

Annyi helyen olvasom itt a gyk-n hogy sirankoznak hogy a noknek csak a penzes kigyurt pasik kellenek.

Komolyan szerintem olyan nevetsegesek. Persze konnyebb sirankozni mint tenni is a dolgokert.

Olvastam hogy egy srac itt lehordta a kerdezot mert a kerdezonek egy srac belseje nagyon bejott kulsore pedig kevesbe es sztarolta magar hogy o regen mennyiredemennyire jofej humoris volt de a nok kioltek ezt belole. Stbstb. Ez pl normalis??!!

Meg hogy a no ugyis lelep egy jokepu sraccal blabla. Hat persze hogy egy no a (szamara) jo(bb)keput es (szamara) legmegfelelobb belso tulajdobsagokkal rendelkezo szemelyt fogja valasztani. De ez miert nagy gond? Vagy akik itt rinyalnak azok mit varnak?


2017. ápr. 26. 16:53
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
64%
néha hapsiként már én is kiborulok rajtuk, ez tényleg a férfi nem alázása teljes gőzzel, amit művelnek.
2017. ápr. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
92%

Lenne bőven okom hisztizni, még sem teszem :)

Véleményem szerint a kérdések 90% annyira felesleges,

nem is értem, miért írják ki. Napi pár kérdésre tudnám

azt mondani, hogy tényleg szükséges volt megkérdezni.

A fennmaradó kérdések pedig arra utalnak, hogy vagy

az illető iszonyú buta, hogy az agya nem adja ki a

választ, vagy önigazolást keresnek, vagy csak hiszti

az egész. Persze a hisztit is meg lehet érteni, még

mindig jobb, mintha gyógyszeres kezelésre lenne szük-

sége, akkor már inkább írjon. Bár akkor viszont mi

tépjük a maradék - és már kevés - hajunkat :)


37F

2017. ápr. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

Ennél több van az életben.Csak ott hallgatnak és leplezik a dolgot , flegmaság ,közömbösség ,beleszarós morcosság mögé bújnak.


Néhányan itt adják ki a mérget egyfajta terápiaként.

2017. ápr. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
72%

Jelenlegi kedvencem, hogy mint egy tudományos előadást, úgy adják elő, hogy a férfiaknak ösztönösen miért a szép nők tetszenek. Higgadtak, logikusak.


De ha nőnek tetszik helyes pasi? Hisztis nyávogásba megy át, "mert a nők ösztönlények, nekik a külső számít!".

2017. ápr. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
30%
igen sajnos! 24/l pszichológus tanuló
2017. ápr. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
66%
Én azt látom, hogy a valós életben nem, csak ez az oldal a gyűjtőhelyük.
2017. ápr. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
90%
Engem "kerestél" kérdező? Én írtam azokat,hogy egy jó képűvel már együtt lenne a lány,mindegy milyen belső tulajdonsággal rendelkezik. Ki is tartok a véleményem mellett. Nem az zavar,hogy valakinek a jobban kinéző kell,hanem az,hogy etetik az embereket azzal,hogy előnytelen külső ellenére egy jó személyiséggel lehet barátnőt találni. Nem hiszem,hogy nekem annyira rossz lenne a személyiségem,mivel általában megtalálom a közös hangot az emberekkel,ennek ellenére még sem.volt még említésre méltó kapcsolatom. Arra kíváncsi lennék,hogy akik sikeresek a nőknél,egy nap azon kapnák magukat,hogy ez a sikeresség megszűnt,vajon milyen véleménnyel lennének? Ugyan ezen,mint én. Volt erre is példa egy volt haverom személyében.
2017. ápr. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
35%
Ja, és ez nem nyarvogás,hanem a tények közlése. A kettő nem ugyan az. De hát majd megtanuljátok :)
2017. ápr. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
31%

Olyan édes, mikor ezekre a hülyeségekre ráírod, hogy tények:) Vicc az egész.

Kérdező: Itt az oldalon van 5-6 db, azok írják tele a kérdéseket a "tényeikkel". A való élet egész mást mutat.

2017. ápr. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
47%
Nem vicc, hanem tapasztalat alapján írom a válaszaimat. Vaktában nem szoktam megállapítani semmit senkiről és semmiről, nem vagyok egy pletykás vén asszony,hogy hallomás alapján mondjam a hülyeségeket.Amiket ide írok az tapasztalat. Azt meg nehogy már jobban tudja valaki,hogy mit tapasztaltam és mit nem.
2017. ápr. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!