Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az ilyen pasit hogy lehetne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen pasit hogy lehetne megfogni?

Figyelt kérdés

Egy kis sörözőben dolgozom, már talán három hónapja is pár naponta bejön egy 24-27 közötti srác, külsőleg iszonyatosan jól néz ki, amolyan kellemesen nagy darab, széles vállakkal, illetve olyan " vikinges " ami nekem nagyon a gyengém, hosszú, hát középre érő haj, bajusz, szakáll, borosta. Szakállát, haját, néha össze is fonja, nagyon jól néz ki. Mindig sört iszik, ha jön már készítem is ki neki, mindig két Pilsnert iszik, meg olyan kedves mikor fizet, adnám a visszajárót és mondja, hogy hagyd csak és rám mosolyog.


Annyit már ki tudtam deríteni róla, hogy vasutas - állomás a sörözőtől 20 méterre - illetve, hogy egy 20km-re lévő településen lakik, na meg persze a nevét is tudom. De miként lehetne esetleg puhatolózni, FB profilját néztem, nincs kapcsolatban, viszont nem merek lépni, illetve nem is tudom, hogy lehetne, hogy ne legyen erőltetett, de annyira tetszik. Ráadásul a jelleme is nagyon pozitív, nyár végén egyik vendég többet ivott a kelleténél, biciklire ült elesett, és ez a srác volt az első aki oda ment, felemelte és leültette az egyik padra, én meg nem tudom miként kerülhetnék közelebb hozzá. :O


Lehet, hogy tetszem neki, vagyis remélem, mert mindig olyan kedves a hangja is, csak nem tudom miként lehetne finoman esetleg elindítani a dolgokat, pár hete már aludni is alig bírok emiatt mert mindig eszembe jut.


22 éves vagyok és az a baj, picit félénk is, de félek, ha sokáig nem merek lépni akkor talán más lány hálózza be. :(



2020. okt. 4. 03:59
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
95%
de jó neki, rá a lányok hajtanak nem pedig fordítva🤣🤣
2020. okt. 4. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
85%
Márpedig ha nem csinálsz semmit, más fogja elhappolni előled. Nem kéne kivárni.
2020. okt. 4. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
De mit csináljak ami még ne túl rámenős? :(
2020. okt. 4. 05:49
 4/37 anonim ***** válasza:
89%
Kérdezd meg a beosztását, abból tudni fogod mikor vagytok szabadok mindketten. Aztán kérdezd meg h lenne-e kedve egy olyan napon is inni egyet veled kettesben.
2020. okt. 4. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
Ha meghívnám pl, tehát mondanám, hogy meghívom és állnám neki a sört, az jó volna? Persze előtte megpróbálnám főnökkel is megbeszélni, hogy ha nem gond leülnék vele egy fél órára ha úgy van.
2020. okt. 4. 06:13
 6/37 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem valahol máshol inkább. Ezért kell, hogy tudd, hogy mikor van szabadnap mindkettőtöknek

Azért jobb máshol, mert ha ott maradsz, akkor tuti pletyka lesz, mindenki erről fog beszélni

2020. okt. 4. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
Az a baj azt nem tudom miként deríthetném ki, tudom van beosztásuk csak ha azt megkérdezném pl egy kollégájától szinte biztos, hogy elmondaná.
2020. okt. 4. 06:20
 8/37 A kérdező kommentje:
Mármint Neki, hogy kérdeztem róla.
2020. okt. 4. 06:21
 9/37 anonim ***** válasza:
93%
Tőle kérdezd személyesen :) ha fel akarod szedni, akkor muszáj leszel vele beszélni előbb-utóbb
2020. okt. 4. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
Csak tartok tőle kicsit valahogy kéne egy pici bátorságot gyűjtenem hozzá, félek, hogy mi van ha nem tetszem neki. :O
2020. okt. 4. 06:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!