Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az ilyen pasit hogy lehetne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen pasit hogy lehetne megfogni?

Figyelt kérdés

Egy kis sörözőben dolgozom, már talán három hónapja is pár naponta bejön egy 24-27 közötti srác, külsőleg iszonyatosan jól néz ki, amolyan kellemesen nagy darab, széles vállakkal, illetve olyan " vikinges " ami nekem nagyon a gyengém, hosszú, hát középre érő haj, bajusz, szakáll, borosta. Szakállát, haját, néha össze is fonja, nagyon jól néz ki. Mindig sört iszik, ha jön már készítem is ki neki, mindig két Pilsnert iszik, meg olyan kedves mikor fizet, adnám a visszajárót és mondja, hogy hagyd csak és rám mosolyog.


Annyit már ki tudtam deríteni róla, hogy vasutas - állomás a sörözőtől 20 méterre - illetve, hogy egy 20km-re lévő településen lakik, na meg persze a nevét is tudom. De miként lehetne esetleg puhatolózni, FB profilját néztem, nincs kapcsolatban, viszont nem merek lépni, illetve nem is tudom, hogy lehetne, hogy ne legyen erőltetett, de annyira tetszik. Ráadásul a jelleme is nagyon pozitív, nyár végén egyik vendég többet ivott a kelleténél, biciklire ült elesett, és ez a srác volt az első aki oda ment, felemelte és leültette az egyik padra, én meg nem tudom miként kerülhetnék közelebb hozzá. :O


Lehet, hogy tetszem neki, vagyis remélem, mert mindig olyan kedves a hangja is, csak nem tudom miként lehetne finoman esetleg elindítani a dolgokat, pár hete már aludni is alig bírok emiatt mert mindig eszembe jut.


22 éves vagyok és az a baj, picit félénk is, de félek, ha sokáig nem merek lépni akkor talán más lány hálózza be. :(



2020. okt. 4. 03:59
1 2 3 4
 21/37 anonim válasza:
100%
Kezdj el vele beszélgetni. Es ha vevő rá akkor biztosan fogja viszonozni.
2020. okt. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
100%

Jezus, a fb nem egy szigoru kivonat

Siman lehet kapcsolatban attol, hogy nincs adva hozzá senki vagy nincs kep

2020. okt. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:
Nincs kapcsolatban, bár az is lehet csak nincs átállítva :S
2020. okt. 4. 09:59
 24/37 anonim ***** válasza:
72%

Egy cetlire felirod pl hogy

"szívesen beszélgetnék még veled :) Facebook: (neved)" és odaadod a sor mellé. Ha bejelöl tetszel neki ha nem akkor nem.


Viszont ne sokáig habozz mert ha más lecsaphat, fogod verni a fejed a falba sokáig

2020. okt. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
80%

Beszélgess vele. Legyél kedves vele. Mondd, hogy rég láttad, már féltél, hogy beteg lett.

Dicsérd meg a haját, mond neki, hogy biztos sok lánynak bejön ez a vikinges stílus, kérdezd meg mióta hordja így, és miért, pl mert a barátnőjének így tetszik?

Esetleg valami filmben látta valakin, és megtetszett.

Milyen filmeket szeret,..., azt pont te is, meg még ezt vagy azt.

2020. okt. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elsőkörben ne a beosztását kerdezd meg, hanem csak próbálj vele beszélgetni. Nem tudom mennyire forgalmas a hely ahol dolgozol, de ha nincs 1000 vendég és a pasi egyedül van, akkor szerintem dumálj vele egy kicsit. Milyen a napja, hogy telt, picit flörtölj vele, de csak általános témákról beszélgessetek. Közben mosolyogj és mivel tetszik neked valszeg a testbeszéded is árulkodó.

Ha azt látod vevő rá, legközelebb is megismételheted, esetleg bemutatkozol, picit(!) leszel rámenősebb.

Ha nem lép akkor sem, esetleg megkérdezed hogy nem-e inna egy sört valahol máshol, veled.

2020. okt. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
Majd írj mi lett.
2020. okt. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
52%
Csak nem Krisztián?
2020. okt. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
Mindig felbukkan egy, aki ismeri az alanyokat. Akkor 28-as segìthetnèl is kèrdezőnek.
2020. okt. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom te szolgálod ki itallal. Akkor megvan a lehetőség hogy úgy nézz rá hogy vegye a lapot. Nem olyan bonyolult ez.
2020. okt. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!