Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy férfinak képtelenség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfinak képtelenség internetről olyan lánnyal összejönnie, aki külsőre, intelligenciában, személyiségben és karrierben is egy szinten van vele, mivel minden lány olyan férfit keres, aki jobb választás férfiban, mint ő nőben?

Figyelt kérdés
2020. okt. 6. 13:32
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

30, akkor ehhez nincs mit hozzáfűznöm. Fogjátok meg együtt a porszívót, csak

nehogy az 1ik jobban szorítsa. Sok sikert hozzá.

2020. okt. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
Persze, mindjárt még én vagyok a h.ülye, mert neked halovány fingod nincs a szeretetről és a normális partnerkapcsolatokról. :D
2020. okt. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

"Nekem is hosszú évek kellettek, hogy rájöttem, hogy nemcsak olyan férfiak elérhetőek számomra, akiknél erőltetnem kell részemről a vonzalmat + küzdeni kell, hogy egyáltalán emberszámba vegyenek," taps .és mit sikerült változtatni vagy hol találtál ilyeneket?

"Az, hogy valakire fel akarok nézni, nem azt jelenti, hogy olyanban kell jónak lennie, amiben én is jó vagyok. Ő felnéz rám X miatt, én felnézek rá Y miatt." a felnézést ugy érthette a kérdező hogy a saját szintjénél jobbat keres

2020. okt. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
9-es te egy olyan nő vagy aki megérdemli hogy megtaláltad a párod.nem kerestél jobbat magadnál hanem a saját szinteden irreális elvárások nélkül.jó lenne ha mindenki ilyen lenne akkor sok ember boldog lenne és nem csalódna.pl hogy nem talál párt vagy átveri egy nála jobbnak tartott csak a szexért stb.
2020. okt. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
"Adott egy 38-40 éves cégvezető férfi. A 38-40 éves cégvezető nőt választja, vagy inkább a 26 éves, fiatal, csinos lányt? Pedig az első lenne a szintje, nem?" a szintje nem az lenne viszont korban ő illene hozzá.viszont a férfi akkor van csucson és a nő is huszonévesen igy egy futottak még 38-40 évessel mit csinálna?persze ha jó nő ok de ha a huszonéves érett akkor őt választja a korkülönbség ellenére is.
2020. okt. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
vagy egyszerüen felszines és válaszja a fiatalabbat.össze se jön vele.
2020. okt. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
feltétlenül
2020. okt. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!