Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy férfinak képtelenség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfinak képtelenség internetről olyan lánnyal összejönnie, aki külsőre, intelligenciában, személyiségben és karrierben is egy szinten van vele, mivel minden lány olyan férfit keres, aki jobb választás férfiban, mint ő nőben?

Figyelt kérdés
2020. okt. 6. 13:32
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:

"Oda vissza kellene működni, ehelyett pedig a nő válogat, azt semmi nem jó, mert ugródeszka minden férfi. Kb mint 1 tárgy. Ennek van értelme? Nincs. Hiába hazudoznak/tok mást."


Adott egy 38-40 éves cégvezető férfi. A 38-40 éves cégvezető nőt választja, vagy inkább a 26 éves, fiatal, csinos lányt? Pedig az első lenne a szintje, nem?

2020. okt. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
0%
21, két dudás nem fér meg egy csárdában....
2020. okt. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
#21: Nem tudhatod melyiket választja. Nem mindenki röpül rá bárkire, csak mert fiatalabb jóval nála. Ez csak itt a gyk-n keringő közhely.
2020. okt. 7. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
Nagy valószínűséggel a fiatalabbat fogja választani. A legtöbb férfi (tisztelet a kivételnek) a külső alapján választ. És mit írja is a kettős mércéjét a 22-es versenyző: két dudás nem fér meg egy csárdában. Tehát szerinte a férfiak mindenben jobbak, ezért nem tudnak velük egy szinten lévő nővel összejönni. Amikor felhívják a figyelmét, hogy nem is akarnak, elég, hogy szép legyen, rögtön megy a ködösítés. Valójában a férfiak 90%-a a szebb nőt választja, nem a több diplomást.Ha választhat és nem beérnie kell egy csúnyácska, intelligens nővel, és akkor mondhatja hogy az eszéért szereti.
2020. okt. 7. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
0%

"Tehát szerinte a férfiak mindenben jobbak, ezért nem tudnak velük egy szinten lévő nővel összejönni."

24-es, te egy kissebbségi komplexusos gyökér vagy. Isten óvja az embereket tőled, mert te mindent csak azért cselekszel, azért vagy "gonosz", mert neked "milyen rossz". A nők a külsejükkel próbálják meg felhívni a figyelmet magukra. Amióta a világ a világ, ez van. Mi nem tetszik ezen? Az h ronda vagy mint a szemét? Vagy nem kaptál megfelelő partnert, aki szerinted hozzádvaló lenne? Mit kezdjek egy csúnya nővel ha már én hozom a lovét, én csinálom a jövőt? Ennyi erővel egy férfit is magam mellé tehetnék, eltartalak, etetlek itatlak, adom alád a nyaralást, néhanéha berugunk azt jóvan. De ezen az elven mivagyok? Egy bank? Menjetek már a pcsába ezzel hozzáállással. Nő vagy, akkor legyél szép, próbáld meg magad behelyezni a kategóriádba, azt ne légy kapzsi vagy bukta lesz 30 felett.

2020. okt. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:

# 25


Te miről beszélsz? Szerinted egy nő nem kereshet pénzt? :D

2020. okt. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
26, lszarom a zsebbénzed, magamból indulok ki. De kereshetsz, csak el fog törpülni egy igazi férfi hozományához képest. (én spec 1-2M laza hónapokban, vagy sokszorosa ha megemberelem magam). De keress pénzt te is nyugodtan.
2020. okt. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
Szerintem nem attól lesz valaki "igazi férfi", hogy mennyit keres (te vagy erre az élő példa). A párom nagyjából ugyanannyit keres, mint én, és teljesen kényelmesen megélünk. Szóval engem aztán senki nem "etet", mivel bőven eltartanám magam egyedül is a keresetemből, még félre is tudnék tenni simán akkor is. Az átlag nagyon nem az, amit te írsz, sőt, még mi is átlag felett vagyunk keresetben, nagyon szűk réteg az, aki milliókat keres havonta, de szerintem ezt te magad is tudod, hacsak nem vagy sültbolond.
2020. okt. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
0%
Én ezt nagyon jól tudom, csak nagy bevétel nagy felelősség alapon működik ha csak nem "csalás, válás, politika, blablabla" alapján jön. Abban viszont nem értek egyet veled, hogy nem ettől lesz valaki férfi. Ezt is el kell érni, felelősséget vállalsz, teszel azért amit szeretnél. Viszont volt (sajnos) sok olyan tapasztalatom, h nők verték itt a mellüket a közös a közösre, azt az a közös azt jelentette én oldjam meg, biztosítsam, ő meg majd 2-3000ft-al hozzájárul a lakhatáshoz. Szóval a nők többsége meg ilyen és még csak azt se mondhatom h rondák vagy lepukkantak voltak, hanem szép lányokról beszélünk, átlagos vagy átlag feletti keresettel. Mégis sajnálták a közösre a pénzt, mert ami nekem van az közös, ami nekik az meg az övüké. Ez a nők többsége, de ezt te is jól tudod szerintem...
2020. okt. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:

Nem, nem hiszem, hogy ez lenne a többség.

Nem érdekel amúgy, hogy egyetértesz-e azzal, hogy ettől férfi-e a férfi, mert nekem nem, én ettől nem fogok semmibe sem nézni senkit. A gondolkodása, hozzáállása, esze számít. Másrészt meg nekem nem ez a szexista maszlag határozza meg az életem, hogy férfi vs. nő, hanem nekem mindig is társ kellett, aki egyszerre szerető és barát, szellemi partner, akivel mindent megosztunk egymással, mindent megbeszélünk, és mindent közösen oldunk meg.

2020. okt. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!