Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy férfinak képtelenség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfinak képtelenség internetről olyan lánnyal összejönnie, aki külsőre, intelligenciában, személyiségben és karrierben is egy szinten van vele, mivel minden lány olyan férfit keres, aki jobb választás férfiban, mint ő nőben?

Figyelt kérdés
2020. okt. 6. 13:32
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
0%

A felnézés alatt itt most azt értik szerintem, hogy legyen pl. jobb külsejű, tapasztaltabb, okosabb, mint a nő, és keressen többet, tegyen let többet az asztalra, mint a nő.

Szerintem, amiről te beszélsz, 10-es, az szimplán tisztelet, tisztelsz benne tulajdonságokat, hozzáállását, stb.

2020. okt. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
84%
Már megbocsáss, de senkire sem nézek fel azért mert jobb külsejű, mint én, vagy többet keres. Fölnézni a másikra a belső tulajdonságaiért szoktak, a jelleméért, eszéért stb.
2020. okt. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
32%

12


Nekem nem kell magyarázni, én tudom, hogy így van. :)

2020. okt. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:

Ez nem magyarázat, hanem tény. Aki jól néz ki, azt tetszik. A pénz vagy fontos vagy kevésbé fontos, de megléte nem vív ki tiszteletet. A kemény munka és céltudatosság igen, de ha valaki örökölt, abban mit tisztelsz?

Felnézni arra lehet, aki elért valamit, megdolgozott valamiért vagy olyan személyiségjegyekkel bír, ami tiszteletre méltó. Nem azt írom, hogy sokaknak nem fontos, a jóképűség, de ez nem felnézés hanem vágy.

2020. okt. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
5%

"Már megbocsáss, de senkire sem nézek fel azért mert jobb külsejű, mint én, vagy többet keres."

Te nem azért nézel rá fel, mert x milliót keres, hanem azért mert ez igen, ez kivan pattintva, vitte valamire az életbe, igen tiszteletre méltó. Mellete te meg........ hát csapódnál oda :) Ismerjük.

2020. okt. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
Te nem vagy százas. Nekem bőven megfelel az aputestű férfi ha a jelleme számomra megfelelő, intelligens, humoros és össze illünk. Én heti négyszer edzem és odafigyelek az evésre, mégsem kipattintott csávót keresek, mert az IQ mérete fontosabb, mint a bicepszé. De TE ezt úgysem értenéd meg, mert üres vagy.
2020. okt. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
15-ös és ez miért baj? A legtöbb férfinak, aki vitte valamire, és sínen van az élete, nem az a fontos, hogy a nő karrierista legyen, hanem az, hogy kedves, gondoskodó, akihez szívesen megy haza, és akivel szívesen tölti el a szabadidejét. Ez nem azt jelenti, hogy eltartja a nőt, hanem azt, hogy nem az a fontos neki, hogy a nő sikeres legyen a munkájában, hanem hogy jó legyen a kapcsolatuk.
2020. okt. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
Férfiként én is tapasztalom, hogy azok a lányok akik külsőre kb az én kategóriám és ott tartanak az életben ahol én, interneten alig vesznek emberszámba. De most őszintén, az interneten egy kicsit csinosabb lányra jut 1000 próbálkozó, hát én megértem, hogy a tcatnyi jó átlagos helyett inkább a kiemelkedőekre pályáznak
2020. okt. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
0%
17-es, ezzel két probléma van. Az egyik, hogy azt hazudozzák ez nem igaz. A másik pedig, hogy szép világ lenne ha én keresek 2 millát, akkor a nő is keressen két millát. Vagy ha én kivagyok pattintva, akkor a nő is legyen kipattintva ugyanúgy. Oda vissza kellene működni, ehelyett pedig a nő válogat, azt semmi nem jó, mert ugródeszka minden férfi. Kb mint 1 tárgy. Ennek van értelme? Nincs. Hiába hazudoznak/tok mást.
2020. okt. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
Te nem azért nem kellesz senkinek tartós kapcsolatra, mert nem vagy elég jó, hanem mert egyáltalán nem vagy értékes ember: sötét vagy és rosszindulatú. Ezért lép le mindenki, amikor erre rájön.
2020. okt. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!