Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csodálkoznak a pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csodálkoznak a pasik hogy nem írnak vissza nekik a csajok?

Figyelt kérdés
Alapból igazából a legjobb és legintimebb és érdekesebb élőbe lenne ismerkedni. De oké, tekintsünk el ettől. Tegyük fel van egy jó csaj pl, és ki van töltve az adatlapja jól van ott minden mit vinnél egy lakatlan szigetre stb. És tegyük fel ez a lány munkából (legyen ez csak 8 óra plusz utazás) haza megy főz, eszik fürdik stb és leül a gép elé, egy órára (többre nem érdemes mert kiégsz) annak reményében hogy az unalmas napja után kikapcsolódhat végre. Aztán ugye megnyitja a leveleit. Na most, tegyük fel van neki 100 levele. Amiből, 90 Így kezdődik, szia, szia mizu, szia szimpatikus vagy, megismernélek, van kedved ismerkedni, stb ERŐLTETETT, UNALMAS, SABLON (Mindenki mindenkinek ugyanezt írja) KISZÁMÍTHATÓ DIRETTES Persze adatlapot jó ha 10 olvas. Na már most ugye 100 ból 90 ki is esett ezek miatt, aztán vannak a farok küldők tábora, az is kuka, kamusok, kép nélküliek szintén. Marad tegyük fel 5. Szóval kérdem én, miből gondolod hogy pont neked fog visszaírni az adott nő? Mikor semmi egyéniséget nem mutattok. Bead neki 100 levelet. Vagy úgy gondolod hogy mindenkinek mind a 100 nak írjon vissza? Ja rögtön.

2020. okt. 12. 12:57
1 2 3 4 5 6
 21/59 anonim ***** válasza:
79%

Ez a rengeteg levél csak kifogás. Az összes appban van egy "postaláda limit", ami felett nem kaphat üzit.


A kérdező szimplán kifogást gyárt és alapjáraton bunkó. Szerintem nemcsak társkeresésben ilyen


Elkezdi "selejt". Mint h..tler a zsidókra, úgy tekint a pasikra xd

2020. okt. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/59 anonim ***** válasza:
73%

Te nem keresel tarsat.


Te is az a tipikus csaj vagy, aki unatkozik (olvass inkabb), feltesz par borozos kepet es csak elvar, sodrodik, mint a romantikus filmekben, hogy majd jon a tokeletes pasi. Nincs tokeletes ember, de mindegy.

Aztan persze jon a "nincs rendes pasi" meg az "evekig nem volt kapcsim" szoveg. Ja kell a sok like meg az egofroccs.


Aztan semmit nem ir magarol es elvarja, hogy te kepeken nezzel ki tokeletesen, irj neki kreativ levelet (mivel semmit nem osztott meg magarol, nem lehet), ami meguti a kis romantikus mercejet es talan ir egy "koszi" valamit.


Vagy talan megnezi az adatlapod es ha 1 dolgot talal, ami nem tetszik neki, te selejt vagy nala, soha nem lesz megcsak egy ertelmes beszelgetes sem.


Az ilyenekkel vannak tele 90% aban ezek az appok es nekunk pasiknak pont ezert idopazarlas, megalazo erzes es joggal erezzuk, hogy "selejtek" vagyunk, mert nem lehet megfelelni nektek.


Nem ertem miert kell a szerelem keresesebol masoknak stresszt, meg onertekeli gondot okozni, megfelelesi kenyszert azzal, hogy egy "bocsi, de nem" szoveget sem vagytok hajlandoak irni, csak a kifogas.


A noknek is bele kellene tenni a tarskeresesbe. Lehet, kapsz egy rakat levelet (aminek a nagyja nem komoly szandeku amugy elarulom). meg a helyes geza tetszik, de nem tudtok kommunikalni sem (tisztelet a kivetelnek) es kesobb jon majd a "nem erre szamitottam, csalodtam" meg a "geza selejtkent banik velem" vilagfajdalom a facebookon.


Rengeteg, rengeteg olyan pasi van, aki komoly szandekkal kozeledik, es lehet nem 100 hanem 80 szazalekban utne meg a kis merced, de mindig van kifogas, mi a rossz a masikban.


Es a netes tarskeresokon ugy tapasztalom, a nok tobbsege a masikban csak a rosszat keresi.

2020. okt. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 anonim ***** válasza:
48%

A fentebb említett posztokhoz és a megalázó, állandóan csak a pasinak kell kitartónak lenni dologhoz pluszban:


Mondjuk, vért izzadva sikerül kommunikálni. Ami persze 90% ban egyoldalú és az aha, ja naa tok jo beszélgetésben kimerül, mert az emberek nem tudnak kommunikálni.


A lányok is türelmetlenek.


Velem tök gyakori, ha 1 órán belül nem válaszolok, elkezd érzelmileg zsarolni "más pasi egyből ír" "ha érdekelnélek megmondanád mi volt a jeled az oviban" "látom nem akarsz engem"" ebből semmi sem lesz" stb.


Ne adj isten 1-2 napig elfoglalt vagyok (sokszor mondom, írjon rám, neki válaszolok), ő sosem ír, sosem keres, de egy "hogy vagy?" Ot sem képes írni. Soha...csak elvárják, hogy körülöttük forogj. Aztán fogja magát és szó nélkül töröl, tilt. Bár ehhez elég ha nem vagy cukifiú, vagy egyetlen rossz szó is...


Ha nem vagyok az arcában 0-24 ben, egyből ugrik egy másik pasira, szó nélkül. Neten nincs olyan, hogy megismerjük egymást, beszélünk, netán keresem azt a hülye pasit, miért nem ír már kemény 1 napja, mi érdekli a világban azt a szerencsétlent, mi az, amitől megszerethetem, stb.



Neeem, menni kell a kövi pasira egyből.


Aztán kezdődik a vért izzadás, állandó keresés és a "remélem, hogy nem a pofám miatt nézte meg az adatlapot és lép le szó nélkül" dolog. Majd talán akad 1 aranyos, normális, értelmes (a pasiknak ez kell), aki nem piásüveggel a szoliban csücsörít a 100ból és kezdődik az egész értelmetlen kommunikáció elölről.


Na, ilyen ismerkedni egy rendes, normális de "átlagos" pasinak. Gondolt ezt 1-5-10 évig is, ez megy állandóan.


Nem 20 évesekről beszélek. 25 feletti felnőttekről.

2020. okt. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/59 anonim ***** válasza:
100%
hogy hívják a női inceleket?
2020. okt. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 anonim ***** válasza:
66%

Nagyon divatos lett ezt a szot hasznalni, de szerintem ugy, hogy


Hulye pitsa-itis

2020. okt. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 A kérdező kommentje:
ratlan szabály? SZAKADOK ja persze kedves regisztrálónk ön a regisztrációjával elfogadja hogy mindenkinek vissza fog írni akinek kedve sincs mindenféle jött mentnek aki kiprésel magából annyit hogy szia de élőbe nem engedi előre a lányokat. Válasszon elfogad :igen nem (bingó) Egyébként pontosan a magatok fajta idegbeteg erőltetetten barátnőt kereső unalmas Nő gyűlölő kis vukkok miatt töröltem magam. Most kapaszkodj meg (1 nap után). Így remélem sose lesz barátnőtök max valami igénytelen bajszos dagadt nő akinek mindegy mit írsz örül ha megpiszkálod bottal. Na az meg a MÁSIK HA MÉLTÓZTATUNK VÁLASZT ÍRNI JÖN AZ ANYÁZÁS HOGY MERJÜK MI ELUTASÍTANI (az élőbe töketlen de neten nagyszájú fiúkat) Egyik válaszoló írta EZT :Ott van munka után 8 órád minden másra, abból csak rászánsz kettőt-hármat ( IGEN DRÁGA CSILLAGOM 8 ÓRA MUNKA, 8 ÓRA PIHENÉS (azaz alvás) minimum. DE NÁLAM TÖBB plusz 2 óra utazást kihagytad Drága a 8 ból. Így marad 6 óra minden másra. (főzés éves fürdés. Tudod drága én nem porlevesen élek tehát néha még bevásárolni is kell pl hétvégén és főzni. Nem tudom neked hogy jön ki 8 óra biztos porlevesen élsz) végül takarítás és miegyébbel marad 4 óra. (rokonokkal beszélni, érdekes dolgokról, zenét hallgatni ami felvidít és nem untat. (ÉS 1 ÓRA TÁRSKERESÉS) több biztos hogy nem és így is törlöm majd magam kiégni ami ott meg. (hogy Leirnak hátradőlve 4 karaktert(szia) és megy az anyázás ha nem kap választ) ÉS VELETEK ELLENTÉTBEN NEM ERŐLTETETTEN AKAROM. És nem drágám azt napestig sorolhatnám hogy miért lehet kiégni úgyse értenéd. 20.asnak meg azt üzenem tényleg nem neten fogok keresni élőbe kell. Lassan már az lesz a norma aki normálisan élőbe ismerkedik 22es... Aztan semmit nem ir magarol es elvarja, hogy te kepeken nezzel ki tokeletesen, irj neki kreativ levelet NEM VÁRJUK EL PONT AZT MONDJUK HOGY NEM KÖTELEZŐ ÍRNI. INKÁBB TI VÁRJÁTOK EL HOGY VISSZAÍRJUNK.. JA ÉS MÉG ANNYI ha mi azzal hogy regiztünk elfogadjuk hogy vissza kell írni akkor TI IS FOGADJÁTOK EL HOGY AZZAL HOGY ÍRTOK VALAKINEK NEM KÖTELES VISSZA ÍRNI SENKI. egyébként komolyan mondom esküszöm remélem egyszer mind fizetős lesz majd és szép summákért írogathattok majd sziákat. Az idő pazarlást azt én mondhatnám. Nem jön világfájdalom a Facebookon 22es nem facezek csak rokonnal és így is marad. És még mindig nem tanultad meg a közeledik szó jelentését 😃. 23. Nem én nem fscebookozó instás piás csücsőrítő vagyok. (egyébként azoknak a lányoknak szokott pont bejönni amit csináltok. Tudod nekik elég egy sziaka mizuka írás is. Amit csináltok.) Ja és nem is sminkelek 20 vagyok de épp ezért nem érem be annyival mint egy csücsőrítő piás Facebookon lógó porleveses ri...)
2020. okt. 14. 17:38
 27/59 anonim ***** válasza:
100%

ratlan szabály?

A helyesírásra nem árt odafigyelni kedves kérdező :)



töröltem magam

Hála az égnek :)

2020. okt. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 anonim ***** válasza:
100%

Nos, én társkeresőztem egyszer életemben, évekkel ezelőtt egy nemzetközi platformon. Itt kijelölte az oldal, hogy az adott személy a kapott levelek hány százalékára válaszol, nekem ez úgy 99% volt mindig. Szerencsére itt volt egy olyan előny, hogy az angolt második nyelvként beszélőket jól megszűrte az, hogy angolul volt minden. Az adatlapom kreatív is volt, vicces is, tehát lehetett VOLNA mire reagálni. Ennek ellenére a nekem írók háromnegyedéről világos volt, hogy meg se nyitották. Ők írták a sablonüzeneteket. Aztán volt aki megnyitotta, de annyira antitalentum volt, hogy képtelen volt az adatlapom szintjén reagálni. ('Vicces az adatlapod, szeretnélek megismerni' - szintű). Ehhez képest én mindnél vettem a fáradságot, megnéztem az adatlapját és visszaírtam. Sajnos a legtöbbnél az adatlap is ugyanolyan szegényes volt, mint a sziahogyvagy levelek. De ha láttam már egy pici erőfeszítést, hogy valamit tényleg bemutasson magából az illető, akkor arra már reagáltam. De az volt a tapasztalatom, hogy hiába!

Azok a srácok, akik sablon sziahogyvagy leveleket írtak ANÉLKÜL, hogy egyáltalán megnézték volna az adatlapomat, HIÁBA írtam nekik vissza és HIÁBA próbáltam nekik valami egyéni pluszt belevinni a levélbe az Ő adatlapjaik alapján, a második levelük is (ha volt) borzalmasan sablonosra sikerült! Úgyhogy általában én ezen a ponton köszöntem el mindegyiktől. És itt jön a feketeleves! Mert egy csomó ilyen jóember, akik a sablonosságuk ellenére is kaptak esélyt; akiknek a megismerésére én jóval több energiát fordítottam, mint ők az enyémre és ennek ellenére nem tudott megszületni egy normál beszélgetés - tehát ezek többsége képtelen volt elfogadni azt, hogy a 2. levelemben elköszöntem tőlük. A legcifrább módokon reagáltak. Nekem elvem, hogy mindent meg lehet beszélni, nem tiltok le senkit, de egy idő után be kellett látnom, hogy válogatott pszichopaták gyülekezete tolong a postaládámban, ha nem vezetek be szűrést. Volt, aki átkozódni kezdett, hogy dögöljek meg egyedül és az én bajom, ha "kifutok az időből" - az ilyen nem tudom mit gondolt, hogy ettől rögtön akarni fogom őt? Sokan azzal jöttek, hogy milyen szemét vagyok, hogy nem adok nekik esélyt. De anyám, hát mivel tudtak volna még előrukkolni, ha egy adatlappal és 2 további levéllel se sikerült? Na, hát kb. ezt spórolja meg magának az, aki nem válaszol a sablonüzenetekre. Aki képes volt nemsablont írni már elsőre, 1-2 kivétellel velük jó tapasztalataim voltak később is. Tehát igen, van kapcsolat a sablon(osság) és aközött, hogy kivel lesz gyümölcsözőbb már egy párbeszéd is - esetemben.

2020. okt. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/59 anonim ***** válasza:
50%

Jaa, hogy csak 20 vagy.



Akkor majd idővel remélhetőleg fogsz változtatni a hozzállásodon és megérsz annyira, hogy felmérd, miért "kell" válaszolni.

2020. okt. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 anonim ***** válasza:
50%
Már most eltorzult a leányzó. Menthetetlen. Hogy is mondta? Selejt? Hmm.. Lehet, hogy igaza van. :D
2020. okt. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!