Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csodálkoznak a pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csodálkoznak a pasik hogy nem írnak vissza nekik a csajok?

Figyelt kérdés
Alapból igazából a legjobb és legintimebb és érdekesebb élőbe lenne ismerkedni. De oké, tekintsünk el ettől. Tegyük fel van egy jó csaj pl, és ki van töltve az adatlapja jól van ott minden mit vinnél egy lakatlan szigetre stb. És tegyük fel ez a lány munkából (legyen ez csak 8 óra plusz utazás) haza megy főz, eszik fürdik stb és leül a gép elé, egy órára (többre nem érdemes mert kiégsz) annak reményében hogy az unalmas napja után kikapcsolódhat végre. Aztán ugye megnyitja a leveleit. Na most, tegyük fel van neki 100 levele. Amiből, 90 Így kezdődik, szia, szia mizu, szia szimpatikus vagy, megismernélek, van kedved ismerkedni, stb ERŐLTETETT, UNALMAS, SABLON (Mindenki mindenkinek ugyanezt írja) KISZÁMÍTHATÓ DIRETTES Persze adatlapot jó ha 10 olvas. Na már most ugye 100 ból 90 ki is esett ezek miatt, aztán vannak a farok küldők tábora, az is kuka, kamusok, kép nélküliek szintén. Marad tegyük fel 5. Szóval kérdem én, miből gondolod hogy pont neked fog visszaírni az adott nő? Mikor semmi egyéniséget nem mutattok. Bead neki 100 levelet. Vagy úgy gondolod hogy mindenkinek mind a 100 nak írjon vissza? Ja rögtön.

2020. okt. 12. 12:57
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim ***** válasza:
82%

#39: Talán el kéne először olvasnod a hivatkozott #28-as hozzászólást, hogy megtudd, mennyi energiát öltem abba, hogy ilyen tapasztalatot szerezzek:

- több száz olyan pasi adatlapjának a tanulmányozása, akik ugyanerre nem vették a fáradságot (hogy a kétszavas levelük előtt talán egy pillantást vessenek az enyémre)

- heteken át több száz levélre több mondatban való válaszolás, adva mindegyiknek egy egyedi(!) reakciót az adatlapjára, azaz kb. tálcán nyújtottam a témát, amin el lehet(ett volna) indítani egy beszélgetést

Ehhez képest a nagy részük 2. leveléből is az derült ki, hogy MÉG MINDIG nem vették a fáradságot az adatlapomra. MÉG MINDIG egy sablonmondatnál többet nem írtak. És ezen a ponton én még mindig nemcsak egyszerűen nem válaszoltam, hanem fogtam és írtam nekik még egy levelet, hogy ne haragudjon, de nem érzem gyümölcsözőnek ezt. Igen, ennél több esélyt már én sem tudtam adni a többszáz pasinak és nem igazán tudom, milyen plusz energiát kellett volna beletennem, de segíts, mit tehettem volna másképp!

Megsúgom neked azért, hogy végül arról az oldalról mentem férjhez. A férjem első levele egy kétsoros levél volt, amiből szintén kiderült, hogy nem látta az adatlapomat, sőt nem is volt túlságosan egyedi levél. Én szokásomhoz híven megnéztem az adatlapját, reflektáltam rá, és képzeld, ő képes volt egy olyan 2. levelet írni, amiből kiderült, hogy már látta az adatlapomat... Ha ez egy vállalhatatlan befektetés neked, jobb is ha távol tartod magad az ilyen magamfajta lusta nőktől. :D

2020. okt. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 anonim ***** válasza:
szegénykémnek válogatni kellett a kismillió pasi közül XD nagyon sajnálom, remélem nem okozott gondot.
2020. okt. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 A kérdező kommentje:
Végszónak annyit hogy ha ilyenek vagytok kezdjétek el megvenni a guminőket mű p.. cikat, már elég olcsón lehet kapni. De olyan sose lesz hogy egy gondosan KITÖLTÖTT Adatlapra. Egy ócska sziával választ kaptok. Látom megint nem tudtok mibe belekötni ezért a koromba 😃. Majd, ha egy KITÖLTÖTT adatlapú lány,(pl én de én már töröltem magam) többet fog kapni egy sziánál vagy sablon Jancsi üzeneteitektől (amit max egy agyonfestett porleveses főzni nem tudó csücsőrítő facebookos lány érdemelne) MAJD AKKOR VÁLASZOLUNK. Egyébként mama is ámul a mai pasikon hogy nem képesek udvarolni. Mama és az ő testvére, és az öregnénik akikkel még beszéltem idáig mind élőbe ismerkedtek vagy levéllel DE ANNAK VOLT TARTALMA megkell vallanom irigyeltem is és jobb lett volna abban az időben élni. (Na meg mit ne mondjak kinek jön be a mai szőrtelen lábú fiúcska) Az Barbi babának készült csak még nem tud róla. Azon röhögök hogy amikor elküldik a szőrtelen puncijukat (azaz farok csak lánynak hiszik magukat)
2020. okt. 15. 21:07
 44/59 anonim ***** válasza:
100%
Ezt már leírtad egyszer. Valami új gondolat esetleg?
2020. okt. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 A kérdező kommentje:
Ja és valaki írta hogy jobb is hogy töröltem magam 😃 hát arra meg csak annyit hogy : Eskü semmit sem vesztettem. Semmiről sem maradok le. De tényleg. Régebben kB, 2 éve mikor regisztráltam akkor is egy napot bírtam (ez a ti hibátok) de mégsem sírtam erre felregiztem most megint ugye 2 év múlva. De semmit sem változott a helyzet és szerintem nem is fog. (A lányok nem kapnak értékelhető levelet kitöltött adatlapra sem, a kis vukkok meg sírnak hogy nem írunk nekik vissza) Úgyhogy majd már csak szerintem barátnőimmel fogunk néha néha felregisztrálni és nevetni rajtatok. (egyébként még egy kérdés. Ha vissza írnánk és azt írnánk hogy bocsika de túl sablont írtál és látom el sem olvastad az adatlapom Kiss vukk. emiatt nem jösz be) Ezzel mire mennétek? Változna valami?
2020. okt. 15. 21:19
 46/59 anonim ***** válasza:
100%

(egyébként még egy kérdés. Ha vissza írnánk és azt írnánk hogy bocsika de túl sablont írtál és látom el sem olvastad az adatlapom Kiss vukk. emiatt nem jösz be) Ezzel mire mennétek? Változna valami?


IGEN, VÁLTOZNA! MEGKÖSZÖNNÉNK HOGY MEGTISZTELTÉL A VÁLASSZAL ÉS ELKÖSZÖNÜNK 😊

2020. okt. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 anonim ***** válasza:
48%
Tul sablont irtal xd bocs, hogy nem veszted el a szuzesseged es csinalunk hatvan gyereket ket mondattol xd lol
2020. okt. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 anonim ***** válasza:
81%

Ebben csak az a "szép", hogy akkor sem válaszolnak, ha nem a sziamizu kérdéssel nyitsz. Én kérdeztem már a képei alapján az egyedi karkötőjéről, sőt akár a "hol lehet ilyen vagány csizmát venni?" és hasonló nem szokványos kérdéseket is írtam már le, de ugyanúgy semmi válasz. Szerintem az van, hogy aki jól néz ki annak visszaír akkor is ha az az üzenet, hogy "kő kólah?", ha meg nem , akkor mindegy a szöveg. Szerintem sokszor el sem olvassák, csak megnézik ki küldte.

Másrészt ha a logikád alapján van 90 levele, abból 60 dugós/farokküldős, 25 sziamizu vagy egyéb okból "nem megfelelő", akkor is van napi 5 kiváló partner! És ha napi 5 lehettőséggel még 4 hónap múlva is ugyanúgy fent van a társkeresőn, akkor az biza' nem a férfiak miatt van!

2020. okt. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 anonim ***** válasza:
74%
szimplán nem akar az ilyen társat és csak elvárja, hogy a tökéletes majd pont kedden délután négykor rá ír. ennyi.
2020. okt. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 anonim ***** válasza:
62%

Persze hogy sablon üzeneteket kaptok, hiszen a megírt üzeneteket el se olvassátok, vagy elolvassátok de ennyi.

És mindezt több százszor megcsinálni naponta, órákon keresztül?


Minden férfi rövid idő után rájön arra hogy ennek nincs értelme.

Aztán kell keresni egy jó sablon szöveget, és ctrl-c ctrl-v, mindenkinek aki képről tetszik.

Ez sokkal hatékonyabb, és jóval kevésbé időigényes.


Szóval magatoknak csináljátok...

2020. okt. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!