Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csodálkoznak a pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csodálkoznak a pasik hogy nem írnak vissza nekik a csajok?

Figyelt kérdés
Alapból igazából a legjobb és legintimebb és érdekesebb élőbe lenne ismerkedni. De oké, tekintsünk el ettől. Tegyük fel van egy jó csaj pl, és ki van töltve az adatlapja jól van ott minden mit vinnél egy lakatlan szigetre stb. És tegyük fel ez a lány munkából (legyen ez csak 8 óra plusz utazás) haza megy főz, eszik fürdik stb és leül a gép elé, egy órára (többre nem érdemes mert kiégsz) annak reményében hogy az unalmas napja után kikapcsolódhat végre. Aztán ugye megnyitja a leveleit. Na most, tegyük fel van neki 100 levele. Amiből, 90 Így kezdődik, szia, szia mizu, szia szimpatikus vagy, megismernélek, van kedved ismerkedni, stb ERŐLTETETT, UNALMAS, SABLON (Mindenki mindenkinek ugyanezt írja) KISZÁMÍTHATÓ DIRETTES Persze adatlapot jó ha 10 olvas. Na már most ugye 100 ból 90 ki is esett ezek miatt, aztán vannak a farok küldők tábora, az is kuka, kamusok, kép nélküliek szintén. Marad tegyük fel 5. Szóval kérdem én, miből gondolod hogy pont neked fog visszaírni az adott nő? Mikor semmi egyéniséget nem mutattok. Bead neki 100 levelet. Vagy úgy gondolod hogy mindenkinek mind a 100 nak írjon vissza? Ja rögtön.

2020. okt. 12. 12:57
1 2 3 4 5 6
 51/59 A kérdező kommentje:
Nem drága barátom a tökéletes az élőbe jön oda.
2020. okt. 17. 22:27
 52/59 anonim ***** válasza:
64%
Jo...majd kinovod kicsim.
2020. okt. 18. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim ***** válasza:
100%
#51 DE az megfelelő helyen (ne a buszon, utcán, ne melóban, plázában, meló melletti kifőzdében, stb...) megfelelő időben (ne akkor amikor barinőzöl, megvagy, náthás vagy, mész valahova, stb...) mert ha nem akkor "fúj hagyjál már! :)
2020. okt. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 A kérdező kommentje:
Hát ti is magatoknak csináljátok mert így nem lesz barátnőtök legalább 😃 azaz magatok alatt vágjátok a fát úgy, hogy közbe rajta ültök.
2020. okt. 18. 13:06
 55/59 A kérdező kommentje:
Utcán pont jó lenne de boltba is és nem barcsinőzök bár akkor se harapunk. De ti dolgotok csak akkor ne sirjatok hogy nincs barátnőtök. Mert csak a sírás megy úgy látom. Azzal meg (még egyszer mondom,) nem velünk toltok ki ha sablont írtok egy kitöltött adatlapú lányra hanem magatokkal mert így nem lesz barátnőtök nem lesz eredménye amit csináltok. (mert ha annyit se érdemlünk hogy elolvassátok irkálásotok előtt az adatlapunkat akkor ti se érdemeltem semmit) Barátnőt végképp nem. Na pás. Nyuszik.
2020. okt. 18. 13:27
 56/59 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok, neked meg rendes pasid.
2020. okt. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:

Én netem ismertem meg a férjem. 2 évig voltam tag, és levontam pár következtetést. Először is azt, hogyha valaki nem szimpatikus, akkor nem írok neki magyarázkodó levelet, hogy miért nem. Én ugyan nem kaptam több száz levelet, csak napi 1-2-öt, de tényleg nem érdemes rá időt szánni. Volt pl. olyan, hogy bejelöltem, hogy nemdohányzót keresek. Persze, hogy írrak a bagósok. Már ne haragudj, de egyszerűen utálom, rühellem, nem tudnék együtt élni olyan emberrel, akinek büdös a szája, a haja, a ruhája, nem és nem. Tartsuk ezt tiszteletben. Szóval udvariasan visszaírtam, hogy ne haragudj, de én nem szeretnék dohányos emberrel ismerkedni. Erre jött a válasz, hogy miért gondolom azt, hogy ő alacsonyabb rendű ember, mint én. még én vagyok a bunkó. Szerintem nem vagyok köteles bárkivel leállni, hadd döntsem már el. Na, jó, hát akkor szerintem hagyjuk ezt az egész magyarázkodós dolgot. Ugyanez a gyerekesek. Leírtam, hogy nem szeretném, ha lenne gyereke. Erre kaptam sok olyan levelet, hogy van gyereke, de az engem miért zavar, hiszen nem vele él, hanem az elvált nejével. Ne kelljen már megmagyarázni, hogy miért zavar, most erről levelezzünk?! Szerintem elég egyértelmű, hogy egy gyermek azért okoz bőven konfliktusokat egy kapcsolatban, szóval inkább nem tenném ki magam ennek.

Szóval én inkább nem írtam vissza, ha valaki úgy tűnt, hogy nem felel meg a kritériumoknak. Amúgy meg én sem kaptam minden levelemre választ, sőt volt, hogy hónapokig leveleztünk, aztán szó nélkül eltűnt az ember. Szerintem ezeken a dolgokon nem kell kiakadni, ha nem, hát nem.

2021. dec. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:
57: A gond azzal van, ha olyannak írok férfiként, akinél semmi ilyen kitétel nincs (tehát nem írok olyannak aki kiírja hogy dohányost ne ha dohányzok. Csak egy példa, nem dohányzom egyébként) és mégsem jön válasz, elvileg mindenben "megugranám" a kitételeit. Már ha van neki és nem tök üres az adatlap, vagy semmitmondó idézetekkel teli, "szeretem a töltött káposztát" jellegű infókkal. A 10. ilyen "nincs válasz" után olyan, mintha a fallal leveleznél és a kedved is elmegy az egésztől. Nekem évek alatt nem sikerült egy jót beszélgetni sem.
2021. dec. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a kép alapján nem tetszel a lánynak. Vagy már talált mást, akivel találkozgat. Én nem hinném, hogy annyira ki kell ezen akadni.

Egyébként azt én is éreztem, hogy olyan ismerkedő leveleket kaptam, amit megírt, és mindenkinek copy+paste, de ezen nem is akadtam ki, hiszen ha sok lánynak ír, minek strapálja magát hosszú, egyedi levelekkel, ha azt sem tudja, hogy kölcsönös-e a szimpátia.

2021. dec. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!