Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 28 évesen 3 kisgyerekkel mennyi esélyem van új párt találni?

Figyelt kérdés
2020. okt. 15. 22:28
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/90 anonim ***** válasza:
91%

7 nem úgy értettem, hanem egy 18 éveshez képest. folyton ilyen kérdések mennek a szex rovatban azért írtam :DD gondoltam ez legalább egy pozitívum, hogy kalandot tudsz találni azért, ha nem nézel ki nagyon rosszul.


amúgy a szabadidő hiányt azért írtam, mert nekem egy gyerekes barátnőm volt és ott is folyamatosan jelen volt a gyerekekhez alkalmazkodás. sok spontaneitást nem lehetett, mert ott is le volt osztva, hogy mikor szabad és ha kedvünk volt sem lehetett spontán átalakítani programokat, vagy hogy maradjon tovább, szóval azért ez a része szerintem nehéz.

2020. okt. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/90 anonim ***** válasza:
100%
Azt kell mondjam, nehezen fog menni. Nagyon sok korodbeli nő van, akiknek még nincs gyereke, így a korban hozzájuk illő (és idősebb) gyermektelen férfiak őket fogják választani.
2020. okt. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/90 anonim ***** válasza:
42%

Kérdező, ne hallgass rájuk. Az h ki mennyire rugalmas nem csa a gyerekektől függ! Vannak merev egyedülállok is azokkal nehezebb mint egy rugalmas anyukaval. Ha közös felügyelet vana z frankó! akkor félig független csaj vagy! Áruld el hogy érted ezt el az apjánál? Gyerekek 2 hetig itt két hétig ott? Mi okból mentetek szét?


Azért az is számit mennyire vagy csinos a pasiknak, meg mennyire öltözöl csajosan, nem úgy értem h túllősz a célon és már rád van írva h jöjjön vki!

Meg ha belsőlegvonzó egyéniség vagy akkor jönnek majd! Meg kérdés h te mit tudsz nyújtani a pasiknak? Az találkozik e az ő igényeikkel?


Nyugi, lesz pasi bőven!

2020. okt. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/90 anonim ***** válasza:
64%
Ez már a CSOK?
2020. okt. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/90 A kérdező kommentje:

Imádja a gyerekeit. Én is imádom a gyerekeimet. Nem is volt kérdés a közös felügyelet. Még együtt voltunk is, az első gyerekünk születésekor nem hagytam, hogy kivonja magát a pelenkázás, fürdetés, altatás alól, így hozzá is ugyan úgy kötődnek a gyerekek, mint hozzám. Mondjuk ezért a mai napig hálás.

Bonyolult, hogy miért nem működött a kapcsolatunk...

2020. okt. 15. 23:03
 16/90 anonim ***** válasza:
85%
Ne gondoljátok azt h gyerekes szülő gyerekessel szeretne összejönni. Együtt az már túl sok gyerek. Szerintem inkább azt várják h az egyedülálló alkalmazkodjon hozzájuk.
2020. okt. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/90 A kérdező kommentje:

Nem, nem a CSOK. Akkor nem is válhattunk volna el...


Én nem várok semmit. Csak kíváncsi voltam...

2020. okt. 15. 23:06
 18/90 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem van valamennyi. Sok sikert :)
2020. okt. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/90 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem aki komolyan gondolja,elfogadja a 3 gyereket is, de kérdéses neked bejön e a férfi.


De azt nem értem fiatalon minek kell 3 gyerek?! Az ismerősi körömben is ezt látom,sok gyerek, a szülők meg külön, a gyerek idelökve , utána meg amoda lökve.

2020. okt. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/90 anonim ***** válasza:
64%

Szeretem a gyerekeket, nem csak a sajàtomat.

Abszolut nem szàmít semmit.

Ha normális vagy és értelmes művelt akkor szívesen ismerkednèk veled ha nem lennèk 5 éve kapcsolatban.

A páromnak 2 gyereke van nagyon szeretjük egymást olyanok mintha az enyèmek lennènek. Ök is úgy tekintenek ràm mint az apjukra, sőt ...

Szóval sok hozzàm hasonló pasi van .... persze nem ezen a fórumon.

2020. okt. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!