Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 28 évesen 3 kisgyerekkel mennyi esélyem van új párt találni?

Figyelt kérdés
2020. okt. 15. 22:28
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/90 anonim ***** válasza:
65%
Egy biztos, ha találsz olyan férfit, akinek ez nem gond, ahhoz ragaszkodj mint még soha, mert Budán is csak egyszer volt kutyavásár. Itt már nem fér bele, hogy jajj nem tetszik így meg úgy, mint ajogy a korodbeliek válogatnak. Ha Quasimodo, akkor is örülnöd kell, evvan.
2020. okt. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/90 anonim ***** válasza:
36%

"Ha Quasimodo, akkor is örülnöd kell, evvan."

Ja, persze...XD

2020. okt. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/90 anonim ***** válasza:
38%

Nem tudom ti hol éltek amugy.

Jó a 3 gyerek sok, de a kérdezőmek is van ideje, mert 2 2 hét. Nem minden ex apuka van képben és nem mindegyik keveri a szart.

Érdekes, miis el tudunk utazni, tudunk kiránduló, betudunk ülni barátokkal valahova. Anyám gyakran viszi a lányom, imádja és örömmel viszi.

Párom is örül, ha velünk van, 3an is lehet jó programokat szervezni és nyaralni is.

6 éves a lányom, megvan nevelve, kiváló alvó. Elvan magával is, ha épp azt mondom neki, hogy x-el most őszebujva nézünk egy filmet.

Nem mindegy maga a nő milyen és nyilván a gyerekek száma se, az ex se. De nem mindenhol lehetetlen 2esbe lenni rendszeresen.

N

2020. okt. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/90 anonim ***** válasza:
70%

Jajj egyem meg ezeket az érzékeny női szíveket, akiknek fáj az igazság :D

Gyalázkodni tudtok, mint itt a 70-es, de észérveitek nincsenek.

Na ennyit erről az oldalról. Anonim frusztrált senkik gyűjtőhelye, akik névtelenül próbálják kiadni az indulataikat, mint ez a 70-es nősténypéldány.


Attól, hogy izzadtságszagúan próbálsz itt degradálni engem, attól még minden értelmes ember tudja, hogy igazam van, te szerencsecsomag!

2020. okt. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/90 anonim ***** válasza:
76%

74

Engem pl nem hat meg senki mocskolódó véleménye. Nyilván énsem vagyok tökéletes, de boldog kapcsolatom van egy normális pasival.

Itt meg a legtöbben szélsőségessen gondolkodnak meg a másik nevében is beszélnek.

Nem a 70es vagyok.

2020. okt. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/90 anonim ***** válasza:
93%

"Gyalázkodni tudtok, mint itt a 70-es, de észérveitek nincsenek."

Ha azt nevezed érvelésnek, amit te írtál, hát ilyen szinten tényleg nem tudok érvelni. Amiket bemásoltam a hozzászólásodból, mindent elárulnak rólad, így azt is, hogy mennyire kell a te véleményedet komolyan venni.


"Anonim frusztrált senkik gyűjtőhelye, akik névtelenül próbálják kiadni az indulataikat, mint ez a 70-es nősténypéldány."


Megbántottalak valamivel? Csak azért kérdem, mert ebben a hozzászólásodban éppen az indulataidat próbálod gyalázkodva levezetni ;)

2020. okt. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/90 anonim ***** válasza:
81%

Öreg, amiket bemásoltál tőlem azok egy határozott és letisztult álláspontot képviselnek, érvekkel alátámasztva.

Te meg egy nagy bullshit vagy, nulla érvek, csak személyeskedsz.


Tetszik vagy nem, így működik a világ, ahogy én azt leírom. Tudom, nem szeretik ezt az emberek hallani, dehát attól még ez van. Nem létezik Mikulás, a gyereket nem a gólya hozza, 3 gyerekes anyukának pedig nincsenek választási lehetőségei.


Sajnálom, ha tőlem kellett ezt megtudnod. Valahogy dolgozd fel.

2020. okt. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/90 anonim ***** válasza:
33%

"Tetszik vagy nem, így működik a világ, ahogy én azt leírom."


Hú, hát ez aztán tényleg nagyon érvdús volt, menten meggyőztél mindenkit :)))))

2020. okt. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/90 anonim ***** válasza:
29%

Jaj, a másik érved felett meg csak úgy átsiklottam, pedig ez mindent alátámaszt:

"dehát attól még ez van."

2020. okt. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/90 anonim ***** válasza:
23%

Akkor ezzel árultad el magadról, hogy csak egy moslék troll vagy.


Lapozd vissza az eredeti hozzászólásomat. Olvasd el NORMÁLISAN. Majd emelj ki valamit a TARTALMÁBÓL, és észérvekkel próbáld meg cáfolni. Így működik a normális vita.


Ha azonban a következő hozzászólásod megint csak valami töketlen próbálkozás lesz a trollkodásra, akkor onnantól a vitát kiütéssel nyertem, és a beszélgetésnek vége.

2020. okt. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!