Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 28 évesen 3 kisgyerekkel mennyi esélyem van új párt találni?

Figyelt kérdés
2020. okt. 15. 22:28
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/90 anonim ***** válasza:
72%

"És az miért nem opció, hogy a nő jellemébe beleszeret egy férfi és ezért elfogadja három gyerekkel úgy, ahogy van?"

Fordítva sem úgy történik a szerelem. Ha így lenne, nem picsognának itt sokan, mert itt 1-2 megszállott még a s..gét is kitörölné a nőknek.

2020. okt. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/90 anonim ***** válasza:
64%

Miért raktad fel a kérdést, ha nem vagy képes kezelni azokat a válaszokat amik nem tetszenek????!!!

Baromi kevés esélyed van egy normális kapcsolatra. Ez tény. Jobb lenne elfogadni, nem pedig öntudatosan picsogni.

2020. okt. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/90 anonim ***** válasza:
70%

"Nem tudom, hogy miért feltételezitek, hogy elvárnám bárkitöl is, hogy eltartsa a gyerekeimet..."

Gyors példa. Ha van egy kutyád, akkor nem várod el, hogy eltartsa. Viszont a lakóközeg közös, foglalkoznod kell vele és a kutya problémái ha nyűgös akkor azt mindenki észreveszi a lakóközösségben. Illetve jó nem kell eltartani, de "1-1x adhat nekik kaját", vagy kirándulni sem mehet el veled és ha lesz akkor csak a saját gyerekével.

Olyan élet pedig a világon nincs, hogy a gyerekeidet levegőnek nézni te pedig ezt eltűröd hosszú távon. Ez meg nem lenne kapcsolat.

2020. okt. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/90 anonim ***** válasza:
88%

Nem feltételezi rólad senki. Az élet ilyen.Amid van, azt a másik is élvezi vagy épp elszenvedi.

Egy jó kapcsolatban adódnak közös költségek, most ne menjünk bele a külön kassza közös kassza témába. Ha nem csak szexkapcsolatot akarsz és beengeded az életedbe az egy nagyon jelentős változás neki, hogy 3 gyerek és néha egy volt férj is képbe kerül.

Egyszerűen nem is működhet, ha úgy gondolod, hogy minden költség 4/5-e a tiéd 1/5 -e az övé.

Ezért írja a többség, hogy az neki plusz költség .Ezzel akár még meg is lehet barátkozni. Szerintem sokkal nagyobb gond az, hogy a gyerekek hogyan fogadják be őt, hogy együttélés esetén az ő szava érhet e annyit mint a tiéd vagy az apjuké pl egy fegyelmezés kérdésben.

De írhattam volna bármit. A volt férjeden is sok múlik, hogy hogyan fogadná az új férfit az életedben.

Szóval meglehetősen összetett dolog ez azon túl, hogy te csinos vagy jó természetű vagy e.

2020. okt. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/90 anonim ***** válasza:
36%
#37 szerintem ez elég általános itt a gyakorin, hogy a férfi nő kapcsolatokat nagyon sokan úgy kezelik, mint valami árúkat, hogy azoknak milyen tulajdonságai vannak, mi az ára ennyiért kell vagy nem kell. És tök kimarad a szerelem, vonzalom, ami nem ilyen kereskedelmi alapokon szokott történni, hogy ha ilyen meg ilyen, akkor beleszeretek, hanem előbb történik meg szinte, hogy beleszeret az ember és csak utána jön az, hogy egyáltalán észreveszi, hogy ki ez.
2020. okt. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/90 anonim ***** válasza:
36%
Kérdező ne ilyen esélyeken gondolkodj, pláne ne az itteni válaszok miatt, hanem csak éld az életed és majd történik valami és amúgy meg így is azt veszem ki, hogy egy egész klassz életed lehet, szóval csak őrízd meg a derűt.
2020. okt. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/90 anonim ***** válasza:
25%

Itt nem avval van a gond, hogy valaki nem akar gyerekes párt! Hanem az alpári, bunkó, ostoba megnyilvánulásokkal! Saját magatok véleményét úgy állítjátpk be, mindha minden normális, értelmes férfi ilyen lenne, mint Ti!

Nekem ilyen alpári sutyó nem kéne semmi szín alatt, aztán lehet az az AtyaúrIsten is.

Ti is "utánfutók" vagytok ne aggódjatok...

Nekem 5 éves kapcsolatba született gyerek, amíg a drága anyós nem kavart, addig jó volt minden!

Én is 28 vagyok, egy gyerekem van...de jól keresek, van kocsim, tellik Nyaralásra. Igaz örököltem, de van lakásom és mellé önerőm.

Nálunk az apa épp tegnap mondott le a gyerekről (utólag örülök is neki).

Van segítségem, aki vigyáz a gyerekre és így szabadidőm is. Tudok magammal foglalkozni, elvileg elég jó nő vagyok. Sokminden érdekel, a személyiségemmel sem hinném, hogy gondok vannak, eddig senkinek nem volt gondja.

És igaz 1 gyerekkel könnyebb, mint 3-mal. Így is valogathattam eleget. Van 2 éve párom, neki nincs gyereke, jól néz ki, egész jól él, jó munkája van és számomra igen is jóképű.

Szóval a stílusotok nagyon taszító.

Kérdező, van esély 3 gyerekkel is, csak nehezebb. De jól válogasd meg kivel álsz szoba.

N

2020. okt. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/90 anonim ***** válasza:
77%

Szia! Ha csak szexkapcsolatot akarsz azt tuti találsz. Komoly párkapcsolatot találni is van esélyed..de kevesebb mint egy szingli nőnek gyerek nélkül:)

Egyik nő ismerősöm hasonló helyzetben van. 2 kislánya van ő 34 éves. Talált magának párt. Neked se lehetetlen..csak picit nehezebb:)

2020. okt. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/90 anonim ***** válasza:
34%

#48: Ahhoz képest, hogy állításod szerint nagyon jó és szuper nő vagy, elég látványosan próbálsz kompenzálni.


Nem, senki sem suttyó azért, mert vannak reális és elérhető elvárásai.

2020. okt. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/90 anonim ***** válasza:
0%
Tisztelt greni asszonyság, megkérdezhetem hogy áll a keresés? Találtál már új párt?
2020. okt. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!