Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 28 évesen 3 kisgyerekkel mennyi esélyem van új párt találni?

Figyelt kérdés
2020. okt. 15. 22:28
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/90 anonim ***** válasza:
15%
Nálam lenne esélyed (F75)
2020. okt. 16. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/90 anonim ***** válasza:
76%

Fordított esetben, neked hány gyerekes pasid volt?

Az ilyen kérdéseknél azt nem értem, hogy mit várnak az emberek? Itt vagyok 28 évesen. Simán találhatok gyerektelen nőt. Akkor, mégis miért olyannal jöjjek össze, akinek van? És akárhogy lehet csavarni a dolgokat, a gyerek ott lesz, az apjuk ott lesz. Egy gyerektelennek nincsenek ilyen kötöttségei és lazább az egész élete.

2020. okt. 16. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/90 anonim ***** válasza:
42%

Nem valaszthatod meg hogy kibe leszel szerelmes.. Ha az vagy, akkor nem számít hány gyereke van, mert nem teherkent gondolsz rájuk , hanem a Szerelmed gyerekeiként. Akik ilyen kijelentéseket tesznek, hogy gyerekkek nem, ilyen olyan munkájúval nem, azoknak fogalma sincs róla mi az igazi őszinte szerelem, de nem is való nekik.

Kérdező ne aggódj. Légy pozitív, vidám, nyitott, humoros, igényes, szeresd gyermekeid, apjukkal ápolj jó viszonyt. Igy, egy fiatal de érett nő benyomását kelted, a hozzád való férfiak észre fognak venni és ertejelni fogják. A tobbieket szrd le.. :)

2020. okt. 16. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/90 anonim ***** válasza:
2020. okt. 16. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/90 anonim ***** válasza:
61%
Van esélyed, hallottam ilyenekről, akik rosszindulatúan szólnak hozzá, feltételeznek és "nullát mondanak" velük ne foglalkozz.
2020. okt. 16. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/90 anonim ***** válasza:
73%
Van esélyed. Például találkozhatsz olyan ffi-val is, aki szereti a gyerekeket, de egészségügyi okból vér szerinti sajátja soha nem lesz.
2020. okt. 16. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/90 anonim ***** válasza:
66%

Eszembe jutott erről egy 3 gyerekes anyuka. Abban az utcában lakik, ahol felnőttem.

Extrém csinos. Ottmaradt 3 picivel.

Nem tudom elképzelni, hogy ne akarna vele senki megismerkedni.

Elég nehéz lehet egy nővel 3 gyereket is elfogadni, főleg tartósan. És legfőképp úgy, ha egy férfi még sajátot is szeretne. A kockázat hogy 4 gyerekkel marad egyedül...az nem elhanyagolható.

A férje egy ilyen kicsit bájgúnár külsejű, gyúrós fazon volt..szóval ha ilyenek közt válogatna továbbra is, akkor max szexkapcsolatai lesznek.

Egy komolyabb ,de külsőleg kevésbé vonzó férfi, akinek van megfelelő egzisztenciája és bevállalná 3 gyerekkel is...Na az nem fog kelleni neki.

3 gyerekkel ( ha a helyzetedben lennék)

Azt próbálnám meg eldönteni, hogy szórakozásra vágyom ritkán és gyerekek meg kötöttségek nélkül, akkor arra biztos lesz jelentkező.

De ha egy olyat keresel, aki felvállalja a 3 gyerek gondját is..Akkor is ha csak havi 2 hétre, akkor nem lesz nagy a választék.

Amit mindenképp fontos szem előtt tartani, amíg ki nem repülnek a gyerekek, hogy addig elsősorban anyaként kell helytállnod, nem nőként.

2020. okt. 16. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/90 anonim ***** válasza:
69%
Oszt mi pízbe van 3 gyerek nevelése?
2020. okt. 16. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/90 anonim ***** válasza:
79%

28.

A nő szempontjából?

Vagy az új párja szempontjából?

A nőnek nyilván ugyanannyi mint eddig, az új párja meg eldönti, hogy ilyen szinten mennyire akar részt venni a család életében..

2020. okt. 16. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/90 anonim ***** válasza:
78%

Hát hallod... Szerintem te is érzed, hogy mennyi esélyed van.


A te élethelyzetedben lévő nőkkel azok kezdenek, akik:

- csak szexet keresnek (hiszen dugni jó leszel).

- abszolút nincsenek lehetőségeik, és már minden mindegy csak nő legyen alapon bárkit elfogadnának.


Egyébként a kérdést pontosítani kellene. Milyen típusú férfiakat szeretnél? Ha lenne pontosabb megközelítés, akkor jobban meg lehetne válaszolni, hogy azoknál mennyi esélyed van.


De előre szólok, hogy a vonzó külsejű, jó egzisztenciájú, normál személyiségű harmincasokat felejtsd el!

2020. okt. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!