Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért alakult ki ez az értetle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért alakult ki ez az értetlen generáció?

Figyelt kérdés

Ha körbenézek a csajok között, alig párnál látok bármi komolyat. Rengeteg a kirakatkapcsolat és rengetegen próbálják magukat másnak előadni, mint amik. Pl. a "nők előbb érnek" ellenére instán és tiktokon élik az életüket az érintettek. Csorog a nyáluk a jobb pasik után, aztán meglepődnek, ha azok csak szexre használják őket.

A pasiknál sem jobb a helyzet. Sokan semmit sem tennének azért, hogy találjanak valamit, aztán nyomják az incel szövegeket.


Ez a generáció hogy fog normális kapcsolatokat kiépíteni? És hogy fognak így gyereket nevelni?

Nem vagyok az a "régenmindenjobbvót" szintű ember, de ezt a helyzetet nem tudom hova rakni. Ti mit gondoltok?



2020. okt. 28. 23:43
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 A kérdező kommentje:

Valóban nem igazolja semmi sem azt, amit írtál... Mert én pl. nem is írtam. Amíg úgy válaszolgatsz kérdésekre, hogy még fel sem fogod őket, addig szerinted mennyire releváns, hogy te mit tartasz gyenge kísérletnek?

Ember. Akármikor feljöttem, csak a panaszkodásod láttam. Miért nem csajozol be? Tök jó a mostani csaj generáció, simán találhatnál csajt, nem?

2020. okt. 29. 00:12
 12/61 anonim ***** válasza:
72%

11.


Én csak panaszkodom, de nem írok ki ilyen kérdéseket amik csupán öncélú sértegetése a számodra nem kedvelt csoportnak (fiatal nők). Ennek mi a haszna, mi a célja?

2020. okt. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 A kérdező kommentje:

Öhm... Most döntsd már el, hogy a férfiakat incelezem vagy a nőket sértegetem. Egyszer erre próbálsz kanyarodni, egyszer arra.

Miért, a te hozzászólásaidnak mi haszna, mi célja? Gyakorlatilag nem válaszoltál a kérdésemre, folyamatosan te kérdezgetsz tőlem, de te semmire sem válaszolsz. Ezek után, szerinted miért adjak neked egyenes választ, amikor te képtelen vagy erre?

2020. okt. 29. 00:17
 14/61 anonim ***** válasza:
77%

13.


Nem sétálok bele a csapdáidba.


Ekézheted vidáman a számodra nem szimpatikus csoportokat. Az "inceleket" (a kérdésben említed meg) meg a "mostani csajokat" (11-es gúnyos utalásod rájuk). Csak tisztázzuk, hogy nagyjából semmi nem támasztja ezt alá. Nyugalom, fogsz találni csatlósokat akik vevők az ilyen általánosításokra.

2020. okt. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 anonim ***** válasza:
93%
Honnan tudod mennyi szűz srác volt 50 éve? Van erről hivatalos statisztika?
2020. okt. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező, te tettél fel egy olyan kérdést, aminek se füle, se farka, légből kapott sopankodas a részédrol, mint mikor a falusi venasszonyok azon koszorulik a nyelvüket a fiatalokon.
2020. okt. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 A kérdező kommentje:

#14: Semmiféle csapda nincs abban, hogy még saját magad sem mered vállalni és csak kötekedni tudsz, válaszadás helyett. Teljesen érthető, hogy miért nem megy neked ez a kapcsolat dolog, de akkor miért erőlteted magad ebben a kategóriában? Ráadásul, már több válaszodnál is feltűnt, hogy egyre inkább paranoiás lettél.


#15: A szülőfalum ismerem. Ott pl. 1 ember volt szűz, mindenki másnál lett házasság. Gondolom, nem szűz házasságok. 10-20 évvel ezelőtt pár srác kivételével mind 18 előtt már elvesztették a szüzességüket. Most az ismerősök, rokonok által ugyanúgy rálátok arra a korosztályra és sokkal több szüzet látok.

Hivatalos statisztikát nehéz mutatni erről, mivel maximum bevallás alapján menne a dolog, az meg nem túl hivatalos... De, akkor menjünk már végig az oldal összes kérdésén és írjuk oda mindenhova, hogy mutassanak már mindenről és mindenkiről hivatalos statisztikát. Köszi!


Lehet, hogy csak szimplán egy megcsalós kérdést kellett volna kiírnom, amiben nincs "miért" kérdés. Akkor közösen, összeölelkezve szidhatnánk a megcsalót.

2020. okt. 29. 00:34
 18/61 A kérdező kommentje:
#16: Légből kapott, hogy 10 éve csak néhány fiatal egyedülálló anya volt a társkeresőkön, most meg tele van velük?
2020. okt. 29. 00:37
 19/61 A kérdező kommentje:

Részemről köszönöm annak az egy embernek, aki hajlandó volt felfogni a kérdést és válaszolni is rá, nem csak a napi gőzt akarta leengedni. Az általa írt válaszon eltudok indulni, hogy merre olvassak tovább a témában.

A többieknek is köszönöm, hogy szereztek pár vicces pillanatot!

Jóéjt mindenkinek!

2020. okt. 29. 00:38
 20/61 anonim ***** válasza:
86%

17.


Elég különös viselkedés a részedről, hogy az én itteni írásaimat olvasgatod ilyen figyelmesen. Senki nem kényszerít rá. Ugord át. Én is megtenném a kérdéseddel, de az ilyen primitív általánosításokkal szemben ellen fel kell lépni, vagy legalábbis meg kell próbálni.


A kérdéseid pedig bármit reagálhatok, úgyis személyeskedő reakciód lenne rá - erre nem vagyok kíváncsi. Most mesélhetnék a korábbi két kapcsolatomról - de neked mi közöd van bármelyikhez is?



Továbbá - honnan tudod te, hogy ki szűz és ki nem a faludban? Elég bizarr, hogy ez a fő témád és ezt vizslatod. Továbbá hogyan ellenőrizted a dolgot? Saját bevallások, pletyka vagy tipp alapján? Esetleg valami tudományosabb módszerrel, orvosok segítségével? A 10-20 évvel ezelőtti emberek esetében hogyan sikerült elvégezni ezt a mérést ebben a meg nem nevezett faluban? És ez a 10-15 fő már reprezentatív mintának minősül (hivatalosan nem).

2020. okt. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!