Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy vegyem rá magam arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá magam arra, hogy olyannal legyek, akihez nem vonzódom es semmit nem erzek iránta? Hogy mennek bele ilyen kapcsolatba az emberek?

Figyelt kérdés
Soha nem voltam meg kapcsolatban, mert soha nem jött olyan, aki iránt bármit is éreztem volna, pedig mar 27 vagyok... nagyon magányos, évek óta depressziós, dr annyira undorodom attól a gondolattól, hogy olyannal kell lennem, akihez nem vonzodom, hogy inkább vállaltam a magányt, inkább éltem a családdal, minthogy igent mondjak valakinek. Mivel nagyon szerencsétlen típus vagyok, biztos vagyok benne hogy soha nem fog olyan jönni, aki iránt bármit éreznek. Viszont elegem van a magányból, rájöttem hogy pár év múlva már sokkal nehezebb lesz part találni, úgyhogy muszáj lenne igent mondanom valakinek. Hogy vegyem rá magam? Annyi nő van Kapcsolatban csak kényszerből, csak pénzért, én is szeretnék végre képes lenne rá.
2020. nov. 14. 18:34
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
#8 A hozzáállásán kellene változtatni."Jaj,én szerencsétlen vagyok,nekem úgysem fog sikerülni,inkább hagyjuk is az egészet!"Arról nem beszélve,hogy a kérdező saját bevallása szerint is depressziós.
2020. nov. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:

Egyetértek azzal, hogy a pszichológus nem segít a szerencsétlenségen. Találkoztam olyan amatőrel is, hogy nem is értem mit tanult az egyetemen.

Abban is biztos vagyok, hogy a szerencsétlenség, a mentális betegség És az hogy nem találod a megfelelő embert mind a sorsod része és nem tudsz rajta változtatni. Az egyik felmenőm, aki szintén egyedül maradt, pont a napokban mondta azt, hogy mi már csak ilyen szerencsétlen család vagyunk. Az a vicces, hogy nekem pedig elvileg nagyon sok lehetőségem lenne, mert nagyon sok férfi próbálkozott már nálam, de az összeset vissza kellett utasítanom. Pedig borzasztó azt látni, mikor egy nő 50 körül Egyedül él a kutyájával, macskájával. Ezért akarom magamra erőltetni, hogy igen tudjak mondani Már végre valakinek.

2020. nov. 14. 23:02
 13/39 A kérdező kommentje:
*amatőrrel
2020. nov. 14. 23:03
 14/39 anonim ***** válasza:

Erőltetni akarod ez a baj.

Ezt nem lehet erőltetni. Amíg akarod addig biztos nem fog jönni senki.

Majd ha elengeded és nem ezen görcsölsz lehet az igaz szerelem is rádtalál.

2020. nov. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:
24 évig nem erőltettem es mégsem jött senki. Addig egyáltalán nem találtam fontosnak, pedig mar akkor is magányos voltam.
2020. nov. 21. 10:23
 16/39 anonim ***** válasza:

Az a baj te magadat nem szereted.

Ha szeretnéd nem akarnád saját magasra erőltetni azt ami neked nem jó.

2020. nov. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
100%

@16

Ugye azt vágod, hogy az, hogy nem akar valaki görcsösen kapcsolatot, meg elfogadja magát, az egy nagy rakás lóphaxt nem számít? Gondolom, Szabó Pétertől vagy valamelyik másik "pozitív embertől" tanultátok ezt a baromságot, de ha ez ilyen könnyedén működne, nem lenne ennyi incel. Újabban ezek szerint femcel is.

2020. nov. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:

#17 saját tapasztalatomból mondom, hogy amíg görcsösen akarjátok SOSE fog jönni...


Amikor én végre beláttam, hogy majd jön ha akar és elengedtem az életem más területére kezdtem koncentrálni, láss csodát jött a szerelem is magától anélkül, hogy én görcsösen kerestem volna!


(Sőt csak halkan megjegyzem ha egy ismerkedésnek úgy indulsz neki, hogy te nem is ismered az illetőt de már az elején tudod, hogy te mindenképp akarsz tőle többet mert neked muszáj valaki azzal a másikat TUTI, hogy elkergeted!)

2020. nov. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
100%
18: Szerencséd volt, ennyi. Más meg elengedi, és pont ugyanúgy nem jön, ahogy addig sem. A lassan 7 éve tartó egyedülállóságom alatt voltak olyan fázisok is, amikor elengedtem (sőt, volt, hogy még örültem is neki, hogy nincs senki/semmi, mert kisebb gondom is nagyobb volt épp), és ezek nem 2 hétig tartottak, még mielőtt ezzel érvelnénk... Nem változott semmi, nem jött senki. Nem ezen múlik, a 17-esnek igaza van.
2020. nov. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:

#19 ez nem szerencse kérdése


Meg amúgyis kezdjük ott miért akar bárki magának valakit akibe nem szerelmes?

Az oké, hogy a magány nem mindig jó, de mennyivel jobb az, hogy olyannal éled le az életed aki iránt sosem éreztél semmit csak épp neked muszáj volt valaki és emiatt esélyed sem volt, hogy az igaz szerelem rád találjon.


És fogadjunk ti ketten férfiak vagytok.

Az a baj ti annyira alul értékelitek magatok, nektek már bárki jó csak valaki legyen.

Először belül kellene fejben rendbe tenni a dolgokat.

2020. nov. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!