Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy vegyem rá magam arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá magam arra, hogy olyannal legyek, akihez nem vonzódom es semmit nem erzek iránta? Hogy mennek bele ilyen kapcsolatba az emberek?

Figyelt kérdés
Soha nem voltam meg kapcsolatban, mert soha nem jött olyan, aki iránt bármit is éreztem volna, pedig mar 27 vagyok... nagyon magányos, évek óta depressziós, dr annyira undorodom attól a gondolattól, hogy olyannal kell lennem, akihez nem vonzodom, hogy inkább vállaltam a magányt, inkább éltem a családdal, minthogy igent mondjak valakinek. Mivel nagyon szerencsétlen típus vagyok, biztos vagyok benne hogy soha nem fog olyan jönni, aki iránt bármit éreznek. Viszont elegem van a magányból, rájöttem hogy pár év múlva már sokkal nehezebb lesz part találni, úgyhogy muszáj lenne igent mondanom valakinek. Hogy vegyem rá magam? Annyi nő van Kapcsolatban csak kényszerből, csak pénzért, én is szeretnék végre képes lenne rá.
2020. nov. 14. 18:34
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
61%
#30 Én javasoltam,hogy keressen pszichológust,ahelyett,hogy belemenne egy szar kapcsolatba.Saját magával kellene rendben lennie,hogy egyedül is boldog lehessen.Az összes hülye azt képzeli,hogy jönni fog a messiás,és megmenti saját magától,hát tévednek.
2020. nov. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
26: 34 éves vagy, 10,5 éve együtt a pároddal, azaz még 24 sem voltál, amikor összejött. Ez egy nagyon más cipő... Nekem pl. elteltek a 20-as éveim egyedül, és nem 2 év, hanem lassan 7 év totál üresjárat jutott. Mire 34 leszek, már 11 évnél fogok tartani. Te is máshogy éreznéd magad, ha így alakult volna. Meg mindenki.
2020. nov. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:

Akkor bocsi #31, arra tényleg jó lehet. Az valóban nincs rendben, ha valaki párkapcsolattól teszi függővé a boldogságát, vagy inkább kapar egy rossz kapcsolatért, hogy ne legyen egyedül. De azzal azért ne áltassuk, hogyha ezt rendbehozza pszichológussal, akkor majd jön a szerelem is. Egyáltalán nem biztos. Vagy igen, vagy nem🤷

#30

2020. nov. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:

#31 vagyok. "De azzal azért ne áltassuk, hogyha ezt rendbehozza pszichológussal, akkor majd jön a szerelem is."


Ezzel egyetértek,tenni kell érte,és akkor is két ember kell hozzá.De ha a kérdező a depressziója miatt állandóan olyan arcot vág,mintha szíve szerint felrúgná a világot,akkor ne csodálkozzon,hogy senki nem próbálkozik nála.

2020. nov. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 A kérdező kommentje:
Képtelen vagyok most ennyit visszaolvasni, de 34, itt nem arról van szó, hogy a depressziom miatt senki nem próbálkozik nálam. Külsőleg sokkal jobb vagyok az átlagnál, szóval az utcán is utánam jönnek konkrétan... Le is írtam, hogy lehetőségem lenne bőven, sőt mivel bipolaris vagyok, van mániás időszak is. Az emberek nem is tudnak a depressziomrol. Arról van szó, hogy olyanok jönnek, akik teljesen hidegen hagynak. Képtelen lennék velük lenni, meg akkor is, ha mar rosszul vagyok a maganytol.
2020. nov. 22. 14:08
 36/39 anonim ***** válasza:

#34


Oké,bocsánat,elsiklottam fölötte.A lényeg az lenne,hogy szerintem segítségre lenne szükséged,nem kényszerkapcsolatra.

2020. nov. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:

32.

Életem első 19 évét is egyedül, pár nélkül éltem, plusz az utána következő években sem voltam soha valóban boldog párkapcsolatban, ( max próbálkoztam, évekig sikertelenül) amíg 24 évesen meg nem ismertem a férjem. Elhiheted, nem volt leányálom, hogy sajnos voltak akinek mint utólag kiderült, csak arra... kellettem, majd kidobtak mint a szemetet. Vagy egyszerüen annyira nem passzolt az adott szemêly hozzám, hogy időpazarlás lett volna belemenni.

Igen, szar volt, és magányosan éreztem magam, hogy míg kvázi minden barátnőm szerelmes volt, pasizott körülöttem, 15 éves korom óta, addig én a kutyának se kellettem semmilyen formában. Sokáig.

Attól, hogy 24 évesen összejött, nem sok köze van ahhoz, hogy egyébként eléggé ismerem a magány érzését, mivel én is átéltem évekig, mielőtt megtaláltam a társam.

2020. nov. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
Mi újság, kérdező?
2022. márc. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 A kérdező kommentje:
Hat most ez csak véletlenül lett kiemelve, egy másik kérdésemet kerestem, de amúgy minden csak szarabb.
2022. márc. 19. 22:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!