Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan a tévéből ismert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan a tévéből ismert csinos lány,vagy nő,akiről nem is gondolnánk,de összejönne egy csóró, betanított,gyári munkás férfival is?

Figyelt kérdés
Annyi fiatal lányt,nőt felkapott a média az utóbbi években,nem lehet hogy van köztük egy kakukktojás?Egy olyan,akiből nem nézné ki senki,hogy egy csúnya,minimálbért kereső férfival is összejönne?Az ember azt gondolja,ha meglát egy tévében szereplő csinos lányt,hogy biztos csak pénzes férfiaknak van nála esélye.Lehet,hogy tévednek és meg fognak lepődni egyszer?

2020. nov. 15. 14:29
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
77%
Nem a betanított munkával van a baj, hanem miről beszélgetnének este szerinted? Milyen lenne a közös életük? Nyaralni külön járnának vagy a csaj fizetné? A lány elmenne színházba, a fiút meg hidegen hagyná az egész. Szerintem nagyon ritka, hogy egy intelligens embert kielégítene hosszútávon egy betanított munka. Van olyan, amikor muszáj elvállalni, de akit több, mint 40 évig kielégít ez, annak nem való ilyen lány. A szopást meg felejtsd el, vannak akik tehetségesek. Nem mindenki él a testéből. Érdekes, hogy a tévés lányok érdekelnek csak, mert az élet más területén is vannak ilyen lányok, csak gondolom velük nem találkozol.
2020. nov. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
86%

"

Egy gyári munkás mégis mit csinálna egy fotózáson? Egy forgatáson? Egy sajtoeseményen? Na ugye! "


Szerintem pont ezért írkálnak nekik Facebookon :D

2020. nov. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
53%
Csak mondom, hogy ezek közül elég sok gettóból felkapaszkodott vagy hajléktalan volt eredetileg, képzelheted mennyire voltak csinosak a hírnév előtt/jelenleg is a magánéletben. Nem látsz a dolgok mögé, akit ennyire magasztalsz lehet hogy még egy csóró gyári munkáshoz sem ér fel a valóságban. (Tapasztalatból beszélek)
2020. nov. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki olyan emberrel jön össze, akivel hasonló az életstílusuk, vannak közös témáik, közös hobbijaik, netalántán ugyanazon a téren dolgoznak.


(Az adott ember szerint) csúnya emberrel pedig senki nem fog összejönni, mert a külső vonzalom elengedhetetlen a hosszútávon is jól működő kapcsolathoz.


Fiatal nő vagyok, és mind a munkám, mind a legtöbb hobbim valamilyen művészethez kapcsolódik, akárcsak a páromé. Az emberek jelentős része, aki a barátom vagy csak jó ismerősöm szintén valamilyen művész, mert ők járnak olyan helyekre, mint én, például művészmozik, színházak, kiállítások, koncertek, múzeumok. Még véletlenül se állítom, hogy más ne járna ilyen helyekre, sőt. Én is járok néha extrém sportokra, de ennyi, nem egy nagy aspektusa az életemnek. Viszont mindenki a hasonlót keresi. Ha a barátomat nem érdekelnék, amik és nem járna el azokra a programokra, amikre, az egész kapcsolatunk összedőlne, mert kiveszne belőle a közösség, a hasonlóság eleme.


Nyilván vannak betanított munkások, akiket érdekelnek a művészetek és ha tehetik, eljárnak a fent említett helyekre. Viszont ők vannak kisebbségben.


Én is hallottam már, hogy a hátam mögött azzal vádolnak, hogy ezzel meg amazzal feküdtem le, holott ez nem igaz. Egyáltalán miért szeretnél összejönni olyannal, akiről ez az első gondolatod?

28/N

2020. nov. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
89%
Nem vagyok tévéből ismert nő, de én sem jönnék össze rondaval, sem minimálbéressel. Én sem vagyok egyik sem.
2020. nov. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
93%
Az ilyen kérdéseknél bennem mindig az merül fel, hogy a kérdező milyen alapon várja el, hogy kqtegóriákkal jobb nő "lefele válasszon", mikor ő kategóriákkal jobbat akar magánál. Miért és miért?
2020. nov. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
100%

Te összejönnél egy fogatlan csúnya nővel, aki nem fürdik és segélyből él?

Vagy csak mi nők vagyunk pénzásónak elkönyvelve amikor azt Mondjuk, hogy a partnerunktol elvárunk egy o olyan anyagi szintet mint amilyenen mi is saját keresetbol élnénk?

Csak mi vagyunk felületesek és sekélyes amikor a vonzalom és a külső úgyanúgy számít mint a belső értékek? Amikor elmondjuk őszintén, hogy ez fog meg mindenkit elősször mert a belső értékek csak később rajzolódnak ki?

2020. nov. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:
Annyi fiatal lányt,nőt felkaptak,mégsem különböznének egymástól?Mindegyik művelt, intelligens,mindegyik szeret színházba járni?A gyári munkással egyik se tudna beszélgetni?Nem hiszem el.
2020. nov. 15. 15:56
 19/38 anonim ***** válasza:
100%

Nincs és nem is lesz.

Általában kollégákkal ismerkednek, illetve hasonló körökben mozgókkal.

2020. nov. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlen intelligens, de bepillantást kap abba, hogy milyen a minőségi élet, esetleg - valamilyen szinten - még részesedik is belőle.


Onnantól kezdve valószínűleg nem 11 hónapig akar a nyaralásra spórolni, akciósan vadászni a trappistát, meg elgondolkodni, hogy autóba üljön-e, vagy spóroljon a benzinen, stb.

2020. nov. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!