Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan a tévéből ismert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan a tévéből ismert csinos lány,vagy nő,akiről nem is gondolnánk,de összejönne egy csóró, betanított,gyári munkás férfival is?

Figyelt kérdés
Annyi fiatal lányt,nőt felkapott a média az utóbbi években,nem lehet hogy van köztük egy kakukktojás?Egy olyan,akiből nem nézné ki senki,hogy egy csúnya,minimálbért kereső férfival is összejönne?Az ember azt gondolja,ha meglát egy tévében szereplő csinos lányt,hogy biztos csak pénzes férfiaknak van nála esélye.Lehet,hogy tévednek és meg fognak lepődni egyszer?

2020. nov. 15. 14:29
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

Ki is fejthetnétek a lepontozás mellett, hogy mivel nem értetek egyet.

Vagy ti kasztrendszerben éltek a mai napig?

2020. nov. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
100%

Én írtam az általad kifogásolt választ, én mondjuk pont nem pontoztalak le, értem mit akartál mondani, és tiszteletben tartom annak ellenére, hogy továbbra is tartom, én megdolgoztam és tanultam a lakásomért, autómért mára mindkettő hitelmentes és kasztrendszer ide meg oda én senkit nem fogok eltartani. Partnernek is olyat választottam, akinek hasonló anyagi körülményei, keresete van.

Pl.Nekem fontos, mert nem akarok egy évig kuporgatni egy egy hetes külföldi nyaralásra, mert a párom máshogy nem tudná kifizetni a ráeső részt.

A lakást is azért hoztam fel, mert ha nekem van egy 20 milliót erő ingatlanom, eladom veszünk egyet én vagyok az önerő a lakásommal, de persze az ő hiteléhez is kellek majd adóstársnak de ha nem is, minimum vigyem be fedezhetnek a majdani lakásrészem. Aztán ha nem fizeti akkor marad az hogy 1. Fizetek én 2. Viszik a házam.

Nem tisztább ha mindenki közel azonos vagyonnal megy be?

2020. nov. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
Oké, én ezt értem. De akkor ezek szerint ezt "felfelé" is így látod, kvázi egy vagyonos emberrel nem lennél hajlandó randevúzni, akinek - teszem azt - csak a hétvégi hobbyautója értékesebb, mint a 20 milliós lakás+ autó?
2020. nov. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
100%

Így van, ahogy mondod, az sem tetszene.

Volt már, hogy egy randevúból végül ezért nem lett kapcsolat. Engem eltartani köszönöm szépen nem kell, neki meg amíg tart a szerelem nyilván nem érdekli a pénz utána viszont mi lesz?

Költözz hozzam, dehogy fizetsz te bármit ne viccelj, aztán gyerek után meg dehogy mész vissza dolgozni. És innen egyenes út vezet ahhoz, hogy amíg én hozom haza a pénzt.

Sajnos láttam már erre példát.

2020. nov. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:
Itt vagyok csak tegnap óta nem léptem be.Arról se feledkezzünk meg,hogy nem mindenkit vet fel a pénz,akit a tévében láthatunk.Attól hogy ismert,nem biztos hogy jól megy neki.Például egy barátok köztben szereplő nőnek nem hiszem hogy olyan jól menne.
2020. nov. 16. 17:08
 36/38 anonim ***** válasza:
R. Kárpáti Péter 2012-ben szállt ki a sorozatból, ő akkor 8 évvel ezelőtt kapott fél milliót saját bevallása szerint azóta ez az összeg nyilván csak nőtt. Erre rájönnek meg a reklám fotózások, amiből van jópár ha körülnézel csak a közösségi oldalakon, a színházi szereplések (nem mindenki, de több szereplő is játszik színházakban), interjúk pl. Sokan feltűnnek reggeli műsorokban, vetélkedőkben pl.a most futó főzőműsorban, szponzorációk, úegyéb felkérések stb, ha ez nem is több milliós tétel meg mindig jóval ég gyári munkás fizetése fölött van az összeg.
2020. nov. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 A kérdező kommentje:
#36 de arról se feledkezzünk meg hogy R.Kárpáti Péter 98 óta,a sorozat indulása óta szerepelt a sorozatban.Az,hogy 14 év után félmilliót keresett,nem egy nagy durranás szerintem.
2020. nov. 16. 17:47
 38/38 anonim ***** válasza:
80%
Valóban nem az, de ha úgy nézzük, hogy azóta mondjuk egy forinttal sem emelkedett + az egyéb bevételek, megvan az a millió. Márpedig szerintem emelkedett. Egy gyári munkás nem fog ennyit hazavinni, meg pótlékokkal sem, sőt a fel milliót sem.
2020. nov. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!