Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan a tévéből ismert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan a tévéből ismert csinos lány,vagy nő,akiről nem is gondolnánk,de összejönne egy csóró, betanított,gyári munkás férfival is?

Figyelt kérdés
Annyi fiatal lányt,nőt felkapott a média az utóbbi években,nem lehet hogy van köztük egy kakukktojás?Egy olyan,akiből nem nézné ki senki,hogy egy csúnya,minimálbért kereső férfival is összejönne?Az ember azt gondolja,ha meglát egy tévében szereplő csinos lányt,hogy biztos csak pénzes férfiaknak van nála esélye.Lehet,hogy tévednek és meg fognak lepődni egyszer?

2020. nov. 15. 14:29
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
25%
11 Megint a klasszikus hülyeséget mondod , a színházba járás mióta köthető ahhoz hogy valaki ismert , vagy a diplomás ember ? A színházba még a takarító kati néni is járhat vagy a gondnok pistabá , mivel ez főként művész lélekhez köthető .. jó sznobok is szoktak arcjátszásból menni..
2020. nov. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nincs. Meg aztán egy szép nő miért is jönne össze egy csúnya emberrel? A vonzalom, kémia fontos része egy kapcsolatnak. Te sem várhatod el, hogy valaki jó cselekedetképpen adakozzon a testével, mert akkor te miért nem vagy a 120 kg-os Marissal a pénztárból? :D
2020. nov. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
100%
És neked miért pont egy celeb kell?
2020. nov. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:
#23 nem celeb kell,csak azt mondom ha egy átlagos nő össze tud jönni egy csóró férfival,össze tudna jönni egy celeb is.
2020. nov. 15. 22:03
 25/38 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg válasz érkezett arra, hogy miért nem működne. Ezek melyikét nem értetted meg?
2020. nov. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:
#25 de én nem értek egyet ezekkel a válaszokkal.Miért ne működhetne?A celeb is ember,nem egy másik bolygóról érkezett valaki,aki nem tudja hogy kell bánni egy emberrel.
2020. nov. 15. 22:08
 27/38 anonim ***** válasza:
100%
Basszus, leírtuk. Melyiket nem értetted?
2020. nov. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, de! Pontosan olyan lenne, mintha másik bolygóról jött volna, többen leírták, hogy ehez meg celebnek sem kell lenni, ez egy sokkal átlagosabb párnál is megeshet, ezért választ mindenki külsőre, érdeklődésre és pénzben is hozza illő embert.


Pl.1 Én azt mondom csütörtökön, hogy fáradt vagyok, sok munkám volt a heten, ugorjunk le a hétvégére wellnesezni. Erre te azt mondod hat kicsim, ebben a hónapban nem fér bele, a jövő hónapban meg műszakis a kocsi+Súly adót kell fizetni de majd 2 hónap múlva leugrunk. Na akkor én aki megteheti, hogy leugrik wellnesezni hétvégén, most fizesse a tiedet is vagy kuporgasson mindig ha akar valamit?

Pl2. Lemegyek egy bárba ismerkedesi szándékkal (itt meg fel is teszem, hogy én a celeb találkozhatok gyári munkassal), a kérdésedet követve dekoratív vagyok, csinosan felöltözve. Leül mellem egy elegánsan felöltözött, kisportolt úriember, és a (szinten a kérdésedet követve) csúnya gyári munkás, aki nem vonzó, nincs is túl jól öltözve. Te őszintén kit választanál ebben a pillanatban? Itt meg belső értékekről nem beszélhetünk, hisz egyiknek sem mondhatod, hogy van 10 perce aztán a másik jön majd döntesz utána.

Pl.3. Nekem van egy saját lakásom. Neked nincs. Alap esetben ha olyan pontra ér a kapcsolat, szívesen mondja az ember, hogy oke akkor adjuk el a lakásainkat és vegyünk egy közöset 50-50ben, na most erre értelemszerűen nincs lehetőség, szóval vagy bekoltozol hozzam és én leszek a szemet mert rezsit kerek tőled, és lakbért vagy te laksz nálam ingyen, bár igazából ez meg azt mondom mindegy is, megegyezünk.Aztán amikor eljön az idő, hogy gyereket akar az ember és menne nagyobb akkor mi van? Te meg a kicsit sem engedheted meg magadnak hitellel vagy esetleg meg úgy. más meg (az említett celebeknel) palotát épít magának hitel nélkül.

2020. nov. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
100%

#25 de én nem értek egyet ezekkel a válaszokkal.Miért ne működhetne?A celeb is ember,nem egy másik bolygóról érkezett valaki,aki nem tudja hogy kell bánni egy emberrel.


Drágám, a Petiék meghívtak minket Thaiföldre a nyaralójukba decemberben. Elmegyünk nem? Olyan jó lenne végre nem hidegben tölteni a karácsonyt!

Ne haragudj, de nekem erre nincs pénzem.

Ja, ne aggódj a szállás szokott drága lenni a repjegy meg a kinti árak nem vészesek. Szerintem 2 millió környékén simán megfordultunk

Ne haragudj, de én meg nem láttam ennyi pénzt egyben soha, nem elkölteni nyaralni!

Semmi baj, majd én fizetem a részed. (Na ilyet nem fog senki mondani, de most feltételezzük)

Nyilván kicsit sem éreznéd megalázva magad.

És mikor mennénk?

10.e körül és január 10. Körül meg vissza, addig úgysincs semmilyen forgatás.

Ne haragudj kicsim, de összesen nincs ennyi szabadságom egy évre.

Semmi gond, annyira úgysem akartam menni. Úgyis jobb itthon a családdal nem?

2020. nov. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
24%

Azért olyannyira anyagias irányba sem szabad elvinni ezt a témát, mint a 28-as tette, napjainkban nincs - szerencsére - kasztrendszer...


Ezen elv mentén én, aki százmilliókban (nem 1-2) mérhető ingatlanvagyont fogok örökölni (tehát nem egy szerencsétlen lakás megléte vagy nemléte a "probléma" adott esetben, hanem nagyságrendekkel markánsabb a differencia), nem választhatnék a Te értelmezésedben 100/90 embert? 8 vagyonost igen, 2 méginkább jómódút újfent nem?!


De mi is kis emberek vagyunk még magyar kontextusban is a materiális javakat tekintve, említek konkrét és erősebb példát is ismeretségi körből, egyenesen a magyar felső 100-ból (!): az ország egyik legnagyobb üvegipari vállalkozásának (szélvédő, tükör, visszapillantógyártás 30 000 négyzetméteren) a leendő örököse egy bicikliboltban dolgozó sráccal jár.

Itt nem az lenne a kérdés, hogy az egyiknek van egy kis lakása, a másiknak nincs, mi legyen, hanem az, hogy az egyiknél egy komolyabb vacsora kerülhet annyiba (egyébiránt nem "ilyenek", de lehetnének), mint a biciklis srác havi fizetése, vagy éppen egy kinézett karóra annyiba, amennyit 8 év alatt keres és 16 alatt tenne rá félre.

Nyilván nem fog örökké a bringaboltban dolgozni, kap valami szerepet majd a cégben, de a lényeg érthető.


Sokkal közelebb állt az igazsághoz az, hogy egy ronda gyári melósnál kaphat jobbat, szebbet, menőbbet ÉS jómódúbbat is.

2020. nov. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!