Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért undorító egy biszex férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért undorító egy biszex férfi?

Figyelt kérdés

Biszex vagyok, 28 éves, és volt 3 párkapcsolatom.

2 nővel, 1 férfival.

Mindhárom párommal szerelemből voltam, az egyik 2 évig tartott, a második 3 évig, az utolsó volt a férfi, vele szintén 4 évig, de 2 éve sajnos elhunyt.

Most jutottam oda, hogy nyitott lennék az ismerkedésre, de amint elmondom ezt magamról, a legértelmesebbnek tűnő nők is nagyon sértő, trágár hangnemben hordanak le, némelyik elköszönés után is zaklatott, hogy fogjam fel, hogy nem vagyok férfi, ne merészeljek nővel ismerkedni többé.

Mégis miért kelt ekkora gyűlöletet, hogy akármilyen nemű embert tudok szeretni?



2020. nov. 19. 13:42
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
15%
nő vagy phötsel a lábd között .. A nőnek férfi kell.. maradj a férfiaknál inkább..
2020. nov. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:
18%
Az aktív vagy a passzív fél voltál? Esetleg felváltva csináltátok?
2020. nov. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
84%
Nekem ezzel soha nem volt problémám. Életemben 2szer voltam férfival kíváncsiságból és mindkettő jó élmény volt. Egyébként kizárólag barátnőim voltak. Ha szóba került a téma, akkor mindig elmondtam nekik és teljesen megértőek voltak. Volt aki kicsit furcsán nézett, de utána el is felejtettük az egészet. Volt, aki neutrálisan kezelte, és volt aki érdeklődő volt. Sőt olyan is volt, akit kifejezetten izgatott a téma és teljesen rágerjedt. Mindenképp rá akart venni, hogy előtte szexeljek egy férfival és megnézhesse. Soha nem tapasztaltam ezt a fajta gyűlöletet.
2020. nov. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
30%
En sem jonnek ossze egy olyannal, aki elottem ferfival ba****! Szuresen voltal mar? Fuj!
2020. nov. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 A kérdező kommentje:
Mesélj te fogyadékos, miért kellene szűrésre mennem, mikor egy férfival voltam, aki rajtam kívül nem is volt mással? Te voltál már? :)
2020. nov. 19. 16:12
 26/55 A kérdező kommentje:

24


Hol ismerkedtél ilyen nőkkel?

2020. nov. 19. 16:17
 27/55 anonim ***** válasza:
#27 Bárhol. Akárhol. Teljesen random helyeken.
2020. nov. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 A kérdező kommentje:
Szerencséd volt, remélem, nekem is lesz. :)
2020. nov. 19. 16:20
 29/55 anonim ***** válasza:
17%
#29 Szerintem inkább te vagy kivételesen szerencsétlen. :D Szerintem inkább ez az alap.
2020. nov. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 A kérdező kommentje:
Nem csodálkozom, a cipőfűzőm is mindig nekem kötődött ki, és a galamb is engem sz.art le... :D
2020. nov. 19. 16:30
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!