Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért undorító egy biszex férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért undorító egy biszex férfi?

Figyelt kérdés

Biszex vagyok, 28 éves, és volt 3 párkapcsolatom.

2 nővel, 1 férfival.

Mindhárom párommal szerelemből voltam, az egyik 2 évig tartott, a második 3 évig, az utolsó volt a férfi, vele szintén 4 évig, de 2 éve sajnos elhunyt.

Most jutottam oda, hogy nyitott lennék az ismerkedésre, de amint elmondom ezt magamról, a legértelmesebbnek tűnő nők is nagyon sértő, trágár hangnemben hordanak le, némelyik elköszönés után is zaklatott, hogy fogjam fel, hogy nem vagyok férfi, ne merészeljek nővel ismerkedni többé.

Mégis miért kelt ekkora gyűlöletet, hogy akármilyen nemű embert tudok szeretni?



2020. nov. 19. 13:42
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
Nekem a biszex nők az undorítóak,pasikkal nincs bajom.
2020. nov. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
84%
Nem olvastam végig minden választ. De ,kérdező. Feltettél egy kérdést, válaszoltak. Igaz lehet nem a legkulturáltabb formában, de kifejezték a véleményüket a válaszadók. Neked ezt el kell fogadni. Személy szerint én sem járnék egy biszex férfival. Emberileg nincs bajom velük, de párkapcsolatot nem alakítanék ki velük. Számomra kissé visszás, hogy egyszer a te szerszámod van nőben vagy férfiban, máskor meg benned van egy másik pasi szerszáma. Egyszerűen nem tudnék ettől elvonatkoztatni. Mindig az a kép járna a fejemben. Nos, számomra ezért - a szavaiddal élve - undorító, de inkább úgy fejezném ki, hogy nem potenciális párjelölt.
2020. nov. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
42%

#33 A valóság pedig az, hogy az emberek többsége biszexuális és kevés a teljesen hetero illetve teljesen homo beállítottságú ember.

Igaz abból is kevés van, akik 50-50%ban vonzódnak mindkét nemhez.

Viszont rengeteg olyan ember van, akik teljesen heteronak vallják magukat ugyanakkor vannak homoerotikus álmaik, fantáziáik, esetleg csókolóztak is a saját nemükkel.

Csak ugye ez ma elismerhetetlen, főleg férfiként.

2020. nov. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
68%

Akikkel eddig beszéltem erről mind azt mondták, hogy félnének. Folyamatosan aggódnának, hogy valami kimarad a párjuk életéből azzal, hogy elköteleződik egy nő mellett, és ezért bármikor meggondolhatja magát. Attól félnek, hogy előbb-utóbb igénye lesz arra, amit egy nő nem tud megadni, és akkor megcsalás vagy szakítás lesz a vége. Én nem tartom undorítónak, ezért nem lenne kizáró ok, de mégis ott lenne ez az aggodalom. Persze sok múlik a személyiségen is.


Az emberek egy része pedig simán tájékozatlan, és tévképzetek alapján ítél meg. Például az a válaszoló, aki mindenáron szűrésre akarna küldeni, mintha törvényszerű lenne, hogy aki férfival van az összeszed valamit, de aki a női partnereit cserélgeti gyakran, az nem. Ezeket a sztereotípiákat nem tudod megszüntetni. Olyat keress, aki alapból nyitottabb, és ne olyat próbálj megváltoztatni, aki nem az. Azért lenne érdemes biszex partnert keresned, mert ők valószínűleg jobban megértik ezt a helyzetet.

2020. nov. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:
28%

Engem nevezel fogyatekosnak? :D

Nos,nem tolem szaladnak es nem engem tartanak visszataszitonak!

Lenyeg, te sirsz itt, hogy mi a baj ezzel, viszont te keptelen vagy elfogadni azt, ha valaki teged es hajlamodat tartja undoritonak. Tiszteld masok velemenyet, te eroszakos kis csira!


Miert mennel szuresre? Pl, mert a legtobb HIV+ itt Europaban, pont azok kozul fordulnak elo, akik a farkukat oda dugdossak ahova nem kell. Volt egy lakotarsam, aki amugy meleg. Kapasbol ket ismerost tudott mondani, akik fertozottek. Egyet meg be is mutatott. Ez a betegseg noknel is elofordul egyarant, de a homoszexualis ferfiak vannak az elen.

Szamomra egyaltalan nem vagy ferfi! Mi? Valtogatod a szerepeidet? Egyszer te vagy a "macso ferfi" aztan meg a buzadara rozsaszin masnival a farkan?


Vegulis a te dolgod es pont nem izgat, hogy itt habzik a szad, deviszont tanuld neg elfogadni, hogy a nok tobbsege nem ker a magadfajtabol!

2020. nov. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
82%

Elképesztő hogy milyen emberek vannak, én teljesen megértem a felháborodásodat kérdező.

Semmi baj nincs azzal, hogy biszex vagy, nem ezen múlik hogy hűséges-e valaki hanem azon hogy milyen ember. És szerintem inkább tiszteletre méltó, hogy nem titokban kufircoltál férfiakkal mint sok biszex, hanem be mertél vállalni egy rendes párkapcsolatot is férfival. Respect tényleg! (És utána így elveszíteni na az borzasztó lehetett).

Én is a te korosztályod vagyok, nő, nálam nem lenne kizáró ok (ha nem lenne kapcsolatom) és hidd el hogy sok nő gondolkodik így mint én. (Vagy férfi, mert közben tudom hogy a melegek felől is van egy előítélet a biszexek irányába). Remélem megtalálod a párodat.

2020. nov. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 A kérdező kommentje:

"Engem nevezel fogyatekosnak? :D"


Igen, téged. Az újabb performanszod után még 10x is. :)


"Miert mennel szuresre? Pl, mert a legtobb HIV+ itt Europaban, pont azok kozul fordulnak elo, akik a farkukat oda dugdossak ahova nem kell. "


Mondom még egyszer, fogyatékos:

Összesen 3 emberrel szexeltem életemben. 2 nővel, 1 férfival. Az az egy férfi a párom volt, és nem volt előttem senkivel. Lehet, te, meg a hasonlóan színvonalas gondolkodású nőtársaid nagyobb eséllyel hordoznak ilyen-olyan betegségeket.

2020. nov. 19. 21:35
 38/55 anonim ***** válasza:
91%
De ha a nők ennyire bunkók, meg intoleránsak, akkor miért nem pasiknál probálkozol? Neked tök mindegy, nem?
2020. nov. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 A kérdező kommentje:
Azért nem tök mindegy. Azt ugyan nem teljesen tudom irányítani, kibe szeretek bele, de inkább a nők felé orientálódom, mert mint írtam, jobban vonzanak, és az sem utolsó szempont, hogy saját gyerekeket is szeretnék.
2020. nov. 19. 21:46
 40/55 anonim ***** válasza:
68%
En nem tartom undorítónak, de soha nem mennek bele egy kapcsolatba biszex pasival. Képtelen lennék hozza vonzodni, mert nem tartom férfiasnak. Ha egy pasi vonzódik a saját neméhez, az látszik rajta
2020. nov. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!