Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy férfi mikor érhet el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi mikor érhet el a nőkkel való ismerkedés csúcsára?

Figyelt kérdés

Amikor már azt mondhatja, hogy olyat letett az asztalra, ami maradandó. És onnantól fogva, ha nem szed fel senkit, akkor is elismert marad. Alapelvem, hogy mielőtt az ember lekötné magát egy nő mellé, előtte jó sok nővel le kell feküdnie - természetesen a prostik ebbe nem számítanak bele. Csak azok a nők, akik valódi vonzalmat éreztek.


Persze ezzel nem mindenki ért egyet, sőt, sokan meg is botránkoznak rajta. Éppen ezért, ez a kérdés nem a konzervatív, hanem a hozzám hasonlóan erősen liberális kommentelőknek szól.


2020. nov. 27. 00:31
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
32%
A nőkkel való ismerkedés csúcsa a gyerek közös felnevelése.
2020. nov. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
16%
ha megdug az ember olyan 25-30 nőt az már elismert
2020. nov. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
87%

mi az, hogy elismert? arra gondolsz, hogy a fél város tudja rólad, hogy jó sok nőt megfektettél? biztos, hogy ez a hírnév egész életedben előnyödre fog válni?

amúgy meg, ahogy 1-es is írta, egy gyerek eléggé maradandó.

2020. nov. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
81%
Szerinted vonzó egy komoly nőnek egy hímr.banc?
2020. nov. 27. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:

#2


Igen, az már végül is valami.

2020. nov. 27. 01:03
 6/38 anonim ***** válasza:
81%
Én elég liberálisnak vallom magam, de az ilyen ember pojáca a szememben, mert akármennyire is próbálja megmagyarázni, hogy miért szükséges rengeteget csajozni, valójában őróla szól az egész. A nőket csak statisztának használja, hogy saját magát ünnepelje. Ebben mégis mi lenne egy nőnek vonzó? És mi az amit le kellene tenni az asztalra, egy rakás gyereket? :D
2020. nov. 27. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a mentalitás csak olyan nőknet nem taszít, akik szintén hasonló életmódot folytatnak. Márpedig gondolom az ilyen nők meg téged taszítanak. Patthelyzet, mi? :D
2020. nov. 27. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
Miért írnak ide olyanok, akik nem valók ebbe a topikba?
2020. nov. 27. 01:33
 9/38 anonim ***** válasza:
81%
Hát, szerintem inkább valami férfi fórumon értékelnék az efféle tejesítményedet, mi nők sajnos máshogy működünk. Úgy érzem valamiféle elismerésre vágysz vagy ilyesmi, de inkább nevetségesnek hat bizonyos szemszögből nézve. Ide idősebbek is írnak, tudod családanyák, nagymamák, mi már más szempontpk alapján mérlegeljük a dolgokat.
2020. nov. 27. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:

Nem elismerésre várok, hanem hozzám hasonló emberek válaszaira.


Szerintem korrektül megfogalmaztam a kérdést, akkor nem értem, minek írnak ide a párkapcsolatos nők(?) , amikor semmi keresnivalójuk itt.


Ja, már tudom. Beszólogatni.

2020. nov. 27. 01:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!