Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnék ismerkedni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék ismerkedni, ha 15-20 évvel idősebb férfia váltanak csak ki belőlem vonzalmat?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok. Velem egykorú férfiakkal voltam mindig, de valahogy nem működött a dolog szexuálisan és a kommunikáció se. Mindig elég komoly lány voltam. Az éjszakai élet soha se vonzott. Inkább a tartalmas és értékes pillanatokat kerestem az életben. Talán tini korom óta érzek egy erős szexuális vonzalmat az idősebb férfiak iránt. Nem a vénséget, az őszülő hajat, vagy a ráncokat látom bennük. Inkább a tapasztalatot és meg akarom tudni az életútját, hogy hogyan is lett az, aki. A férfi szó hallatán nem egy velem egy idős srác ugrik be, akinek az a legnagyobb dicsősége, hogy minden hétvégén más nőt visz ágyba.

Azonban nem tudom, hogy hogyan tudnék ismerkedni idősebb férfiakkal.

Ha valaki hasonló helyzetben van, vagy volt, tudna tanácsot adni?

Köszönöm előre is a válaszokat!



2020. nov. 27. 10:27
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
60%
Hasonló helyzetben vagyok, de nem tudok tanácsot adni. Nagyon nehéz így pát találni, mert ez a generáció többnyire foglalt.
2020. nov. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
69%
Ha 23 éves vagy már a 30-35 éves korosztály is jóval idősebb mint Te. Én a helyedben inkább ebből a korosztályból ismerkednék, ami bizonyára könnyeben menne hiszen sokan keresnek ebből a korosztályból párt.
2020. nov. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
50%
Én is így voltam mindig is, de nem okozott problémát, mert vonzottam is ezeket a férfiakat. Velem egykorúak valahogy nem is nagyon próbálkoztak soha.
2020. nov. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
76%
Ne gondold azt, hogy az érettség kor kérdése. Én is ezt hittem, ezért elkezdtem 35 körüliekkel randizni, hát 3 delikvens után feladtam, konkrétan még nagyobb gyerekek, mint a velünk egyidősek - pontosabban, aki az ő korukban szingli és gyerektelen, az jellemzően baromi éretlen, hűtlen, bulizós. Végül egy 25 éves barátom lett, aki érett és felelősségtudó. Nem a kor számít ilyen szempontból, de majd te is rájössz.
2020. nov. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
39%
Apakomplexusnak nevezik
2020. nov. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
31%
20 ev apakomplexus. 15 alatt nem az.15 evesen max a romáknak van gyerekuk.
2020. nov. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 A kérdező kommentje:

Kedves anonim, köszönöm szépen az édesapámmal tökéletes a kapcsolatom.

Emellett nem azt kértem, hogy definiálják a problémámat.


Mindenesetre a többi választ köszönöm szépen!

2020. nov. 27. 10:55
 8/48 anonim ***** válasza:
45%
Ha nem akarsz saját családot, hanem más, veled hasonló korú gyereket nevelni, van egy rakat kapuzárási panikos papi.
2020. nov. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
37%
Pedig igaza a 6-osnak. Olvass utana, hatha valtozik utana a velemenyed, mert mas perspektivabol latja, mint ahogy te. Ez is az onismeret resze.
2020. nov. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
42%
Egy apad koru pasival nyilvan jo lesz a kapcsolatod. Nehogy magadban keresd a hibat, jojj ossze egy generacioval idosebbel az a tuti megoldas. Ha megse lenne jo utana lephetsz meg feljebb es valogathatsz a nyugdijasok kozott.
2020. nov. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!