Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnék ismerkedni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék ismerkedni, ha 15-20 évvel idősebb férfia váltanak csak ki belőlem vonzalmat?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok. Velem egykorú férfiakkal voltam mindig, de valahogy nem működött a dolog szexuálisan és a kommunikáció se. Mindig elég komoly lány voltam. Az éjszakai élet soha se vonzott. Inkább a tartalmas és értékes pillanatokat kerestem az életben. Talán tini korom óta érzek egy erős szexuális vonzalmat az idősebb férfiak iránt. Nem a vénséget, az őszülő hajat, vagy a ráncokat látom bennük. Inkább a tapasztalatot és meg akarom tudni az életútját, hogy hogyan is lett az, aki. A férfi szó hallatán nem egy velem egy idős srác ugrik be, akinek az a legnagyobb dicsősége, hogy minden hétvégén más nőt visz ágyba.

Azonban nem tudom, hogy hogyan tudnék ismerkedni idősebb férfiakkal.

Ha valaki hasonló helyzetben van, vagy volt, tudna tanácsot adni?

Köszönöm előre is a válaszokat!



2020. nov. 27. 10:27
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
31%

#19

15-20 evrol volt szo, gyenge probalkozas volt ;)

2020. nov. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
79%

"Aki 40-45 evesen tartosan szingli pasi, ott valami baj van."


Nem mondta senki, hogy tartósan szinglit kell keresni.


Én például 38 voltam, amikor szétmentünk az exemmel (akivel egyébként 6 évet voltam együtt, és már a következő lépést terveztük), kellett egy kis idő, amíg összeszedtem magam mentálisan, megoldottam a lakhatást...


Nagyon sokan szakítanak/válnak hosszú kapcsolatból bármelyik életkorban. Könnyű ráfogni, hogy valami baj van vele (én is hallottam ilyet, mikor ismerkedni kezdtem), pedig lehet, hogy sok éves kapcsolata ment szét, ha nem volt gyerek/házasság, akkor tűnhet probémás szinglinek, pedig nem

2020. nov. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
26%

Amit korabban mar valaki leirt egy hasonlo kerdesnel az itt is ervenyben van.



Két opció van amiért egy idősebb pasi összejön egy fiatalabb csajjal.


1, Kihasználja, húzogatja egy darabig aztán eldobja és jöhet egy másik.


2, Az adott pasi egy lúzer és nem tudott rendes párkapcsolatot kialakítani a korosztályában.

2020. nov. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
54%
Ha az érettség miatt vonz ez a korosztály, felejtsd el. Az okkal egyedülálló 40-esek többsége gyerekesebb, mint egy késői húszas, aki egyenesen halad és nem kisiklatja az életét.
2020. nov. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
28%

Igen, 15-20-ról volt szó. 15 évesen a civilizált világban nem szokás gyereket nemzeni. Bár a szexualitás kategóriát elnézve lehet, hogy visszajön ez a régi, jó szokás... Komolyra fordítva a szót: a 20 év is eléggé határeset, egy kezemen meg tudom számolni, hány olyan családapát ismerek, akik 20 évesen, vagy annál fiatalabb korban lettek apák. Az apakomplexus pedig nem pusztán egy bizonyos korkülönbséget jelöl, hanem - nagyon leegyszerűsítve - azt, hogy a nő nem a társat, a partnert keresi a férfiakban, hanem az apa-pótlékot.

Az ugye teljesen hihetetlen, hogy valakinek egyszerűen az idősebbek jönnek be? Ja, persze, tudom, nálad ez elképzelhetetlen, és mindenki elmebeteg, akinek nem csak és pont a saját korosztálya jön be. Ja, hogy lehet, hogy te ülsz fordítva a lovon?

2020. nov. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
69%

#24 "Két opció van amiért egy idősebb pasi összejön egy fiatalabb csajjal."

Tehát már csak időseb nővel szabad összejönni, igaz? És az biztos, hogy őszinte, érzelmeken alapuló kapcsolat lesz. Mert azt kizárólag vele egykorú, vagy idősebb iránt érezhet az ember.

Bocs, de tényleg korlátoltak vagytok. Vagy csak érzelmileg sekélyesek. Ez nem bűn... csak ne abból induljatok ki, hogy a világon mindenki ilyen.

2020. nov. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
52%

26.

Az "apád lehetne" kifejezés nem arra vonatkozik, hogy manapság 30-35 évesen lesznek apák a férfiak, ezért csak 30-35 év korkülönbség esetén lehet használni ezt a kifejezést.


Ott van hogy LEHETNE, vagyis biológiailag lehetséges. Biológiailag pedig egy 15 éves is apává tud válni, tud gyereket nemzeni. Erre értik ezt. 15-20 év korkülönbségre simán lehet már használni. Ezt most anélkül mondom, hogy a kérdező kérdésében állást foglalnék, csak mindentől függetlenül zavart, hogy ezen kötözködsz több hozzászóláson át a lényegi dolgok helyett.

2020. nov. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
97%

Én csak annyit mondok, hogy legyél együtt azzal, akivel te boldog vagy! Ne vadidegenek véleménye alakítsa az életedet! A sajátodat éld, azt pedig te fogod tudni, hogy ki mellett tudod a legjobban megélni. Attól, hogy más máshogy gondolkodik, neked még nem az ő véleménye szerint kellene élned. te ugyanis nem ő vagy.

A magánélet meg nem véletlenül magánélet. Felnőtt, érett, felelősségtudatos ember vagy, nem gyerek, nem kislány, szíved joga eldönteni, hogy kivel képzeled el a jövődet. Ez a te döntésed, és a ezen döntés nem attól lesz jobb, ha valaki befásult megmondóemberével egyezik. Nekik semmi közük a te életedhez. Ítélkezni meg pláne nincs joguk két felnőtt ember közös döntésen alapuló kapcsolatáról. Sőt, ez a betegség, amikor attól érzi magát nagynak, ha más felett ítélkezhet. Holott ő egy nagy senki.

Neked pedig sok sikert, és sok boldogságot, ha megtalálod az igazit!

2020. nov. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
30%

Ezeket a kerdeseket is az ilyen luzerek irjak ki akiknek minden mindegy, lehet 20 evvel fiatalabb vagy idosebb nem szamit semmi csak legyen mar valami. Az ilyen emberektol szokott hanyni az az emlitett tobbsegi tarsadalom.


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

2020. nov. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
0%

Aztan ezek a luzerek jelentgetik a hozzaszolasokat mert nem tudjak elviselni az igazsagot, szanalmas es szomoru.

Jo vergodest a szerencsetlen eletetekben es a gyakorikerdeseken Ami az egyetlen olyan oldal ahol felmeritek emelni a hangotokat miutan az elet osszes teruleten el vagytok nyomva. ;)

Sziasztok

2020. nov. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!