Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnék ismerkedni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék ismerkedni, ha 15-20 évvel idősebb férfia váltanak csak ki belőlem vonzalmat?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok. Velem egykorú férfiakkal voltam mindig, de valahogy nem működött a dolog szexuálisan és a kommunikáció se. Mindig elég komoly lány voltam. Az éjszakai élet soha se vonzott. Inkább a tartalmas és értékes pillanatokat kerestem az életben. Talán tini korom óta érzek egy erős szexuális vonzalmat az idősebb férfiak iránt. Nem a vénséget, az őszülő hajat, vagy a ráncokat látom bennük. Inkább a tapasztalatot és meg akarom tudni az életútját, hogy hogyan is lett az, aki. A férfi szó hallatán nem egy velem egy idős srác ugrik be, akinek az a legnagyobb dicsősége, hogy minden hétvégén más nőt visz ágyba.

Azonban nem tudom, hogy hogyan tudnék ismerkedni idősebb férfiakkal.

Ha valaki hasonló helyzetben van, vagy volt, tudna tanácsot adni?

Köszönöm előre is a válaszokat!



2020. nov. 27. 10:27
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
61%

Aki 40-45 evesen tartosan szingli pasi, ott valami baj van.


De erre majd rajossz a sajat karodon.

2020. nov. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
62%

Felmész bármelyik társkeresőre, és kiírod, hogy 40 vagy 45-ig keresel párt.


Ezt követően válogathatsz is a tömegekből :)



És a 40-es férfiak nagyon nagy része egyáltalán nem foglalt manapság

2020. nov. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
76%
Én is tök ilyen voltam, mint te. Mindig az idősebbeket néztem meg és azt hittem ez a megoldás. Aztán rájöttem, hogy az érettség nem kortól, hanem személytől függ. A barátom velem egykorú és mégis teljesen érett. Csak hát igen, nagyon nehéz ilyen pasit találni.
2020. nov. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
79%
Ismerkedj idősebb férfiakkal! Mi itt a gond? Párom 12 évvel idősebb nálam és régóta együtt vagyunk, jól kijövünk egymással. Én se tudnám elképzelni a jövőmet velem egykorú férfivel.
2020. nov. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
45%

#13: 23 évesen kislány? Ja, igen, meg a nyugdíjas tinik, igaz?

Nálad nagyon komoly bajok vannak, hallod...

2020. nov. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
48%
#15: Az, hogy mostanság ez "ciki". És hiába ez jönne be neki, inkább még a gondolatát is elhessegeti, és mániákusan keres olyat, aki legfeljebb 2 hónappal idősebb nála, mert most az a divat. Aztán meg kesereg, hogy neki nem jó a szerelmi élete, meg nem találja a megfelelő párt.
2020. nov. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
85%
Akkor ismerkedj azokkal, akik bejönnek. Ilyen egyszerű.
2020. nov. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
47%
#10: Lehet, hogy nálatok apád 15 évvel idősebb nálad, de azért a többségi társadalomban ez nem jellemző. ;) De tiszteletben tartom a "kultúrádat".
2020. nov. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
66%
Az azért ugye megvan, hogy egy érett nőről van szó? Ha egy harmnicas férfi rá csak kisgyerekként tud tekinteni, meg nem tud vele normális emberi kapcsolatot kialakítani, ott annál a pasasnál komoly gondok vannak.
2020. nov. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
45%
23 eves kislany jo lesz huzogatni aztan eldobni par ev utan :)
2020. nov. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!