Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon csúnya, nagyon kövér,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon csúnya, nagyon kövér, alacsony férfiak, akik sikertelenek a nőknél, ti adnátok nagyon csinos vonzó nőnek esélyt vagy félnétek tőlük?

Figyelt kérdés
2020. dec. 7. 18:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Egy nagyon csúnya, nagyon kövér és nagyon alacsony férfinak nem kell szembenéznie ezzel a problémával :D
2020. dec. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
1. De vannak csalódott nők akik úgy gondolják hogy egy ilyen férfi jobban fogja őt szeretni
2020. dec. 7. 18:20
 3/12 anonim ***** válasza:
35%

A csalódott nő sem a lehető legkevésbé vonzó pasit fogja megkeresni magának, hanem azt, aki 100% helyett csak mondjuk 60%-ban vonzó neki.

Ahogyan én is magamat 7-7.5/10-es pasinak tartva mondjuk szívesebben próbálkozom egy csinos, de nem lélegzetelállító lánynál, mint a legeslegszebbnél, de emiatt nem is a ronda, ápolatlan kövér nőket fogom keresni, mert abban már nem lenne semmi jó nekem.

2020. dec. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
nekem adott esélyt, de nem müködött, szerintem sosem hitte el hogy egy ilyen szép nő őszintén szeretheti. Pedig így volt:(
2020. dec. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%
Szia 4! Én nem vagyok kövér és csúnya, és közepes a magasságom is. Én elhinném, hogy szeretsz, van kedved szeretni?
2020. dec. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%
csak ha neked is van 134 az Intelligencia kvóciensed.
2020. dec. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
44%
#6 nekem speciel pont annyit mértek, bár nem vagyok se alacsony se kövér, ráadásul barátnőm is van. :) Viszont én nem tulajdonítok nagyobb jelentőséget az iq-nak. Azzal értek egyet, aki szerint az IQ az, amit az intelligencia teszt mér.
2020. dec. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
5-ös vagyok, nekem nincs intelligencia kvóciensem még, de ha megmondod jol lehet kapni, akkor veszek 135-öt! Még a márkát is megmondhatod milyen legyen.
2020. dec. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ez valami sci-fi?


36F incel

2020. dec. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

szerintem a valóságban élők nem

de akik reménykednek hisznek a csodákban talán esetleg 1-2 percig adna.


Ha mondjuk fizetős na az már valósabb.


Szerintem elve rossz ha a nő szépnek tartja magát a pasit meg teljesen rondának hogy versenyezzen szegény csávókám bárkivel.

Ha nincs egyenlőség csal alá rendelt szerep az már rég nem kapcsolat.

Nekem pl ilyen kapcsoalt nem kellene.

2020. dec. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!