Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon csúnya, nagyon kövér,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon csúnya, nagyon kövér, alacsony férfiak, akik sikertelenek a nőknél, ti adnátok nagyon csinos vonzó nőnek esélyt vagy félnétek tőlük?

Figyelt kérdés
2020. dec. 7. 18:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nagyon csúnya, nagyon kövér, de magas pasi vagyok, és elégszer átvertek már (csak a pénzem kellett neki, vagy csak szórakozott velem chat-en, vagy kamuprofil volt), hogy ne bízzak meg csak úgy bárkiben. Lehetett volna esélyem egy nőnél, konkrétan szexre is (legalábbis ha nem csak kamuzott) de addig gondolkodtam a dolgokon, hogy túlgondoltam, és nem erőltettem a dolgot. Szóval én valószínűleg egyedül fogok meghalni. És az is már csak hónapok kérdése, szóval végülis nem gáz annyira. Mondjuk hitelt nem kellene hátrahagynom, valószínűleg azt kifizetem, és csak utána vetek véget a dolgoknak. Mert ez így nekem nem élet.


27F

2021. jan. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

hever vannak prostik ha szexre vágysz 20 ezer és mindent lehet

havi 1 vagy 6 havonta 1 bőven jó,azt mondod még lóvéd is van olyan igényes kis csajokat dughatsz hogy más csak álmodhatná.


Élvezd az életet,közben próbálj egészségesebben élni a szexen kívül valami más mozgás formát találni mind ezt úgy hogy közben jókat dugsz.

2021. jan. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!