Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai online társkeresők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai online társkeresők világában létezik még olyan lány, aki csúnyának érzi magát?

Figyelt kérdés
Ha igen, mi az oka?

2020. dec. 11. 00:02
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
83%
Rengetegen. Mert nem úgy néznek ki mint az insta modellek, akik urán ceorgatjatok nyalatokat.
2020. dec. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
24%
nincs szerintem. legocsmányabb csaj után is vagy 20 fiú ugrik
2020. dec. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
93%

Igen. Pl én is. Nem tudom az okát, talán az önbecsülésem hiánya és az 1 évvel ezelőtti durva szakításom, a sorozatos kudarcok és a hazug férfiak miatt lehet. Meg, hogy a média egyáltalán nem természetes képet mutat be elfogadottként és férfiak számára vonzónak.

Persze a hazug férfiak alatt csak egy réteget értek, akik képesek egy szexért a csillagokat is lehazudni az égről. Tudom, hogy nem mindenki ilyen.


21/L

2020. dec. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
ha nem is feltétlen csúnyának érzi magát sok nő, de minimum nem megfelelőnek. aminek szerintem egyik oka, ahogy írtad, hogy 20an ugranak bárkire, de a legvonzóbbnak tűnő srácok, csak néhány éjszakát akarnak általában. az pedig felveri az igényeit a többi próbálkozóval szemben, h neki igen vonzó pasik is érdeklődnek, de nem komolyan. így felmerül, hogy mi benne a hiba, hogy csak szexre kell ezeknek? aztán persze ha esélyt ad egy kevésbé vonzónak, ott is nagy esélye van, hogy egy gyökeret fog ki, aki szintén csak szúrni akar. ez meg csak ront az önértékelésen.
2020. dec. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
93%

"nincs szerintem. legocsmányabb csaj után is vagy 20 fiú ugrik"


Ja, és ugyanaz a fiu még 50 más lány után is ugrik, csak lyuk legyen.

2020. dec. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
13%

Gondolj bele mi lenne, ha holnaptól semmiféle smink nem lenne.


A ferfiak felébrednének végre.

2020. dec. 11. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
91%

"nincs szerintem. legocsmányabb csaj után is vagy 20 fiú ugrik"


És mivel látjuk, hogy még kik után ugrik, ezért nem ér semmit az ugrás, sőt, ha valaki össze is jön velünk, gyakran nem tudsz megbízni benne, hogy tényleg te tetszel neki és nem csak te jöttél össze.

2020. dec. 11. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

"Ja, és ugyanaz a fiu még 50 más lány után is ugrik, csak lyuk legyen."


Bánt, amikor a fagyi visszanyal?


Az vesse rájuk az első követ, aki nő létére EGYETLEN férfit választ ki Tinderen és csak azt húzza jobbra és az a férfi annyira szimpatikus neki, hogy amennyiben matchelnek, akár ő is rá mer írni egy sziát, hogy elinduljon a beszélgetés.


Ja, hogy ilyen nő nem nagyon van, mert ők is húzogatnak több srácot is jobbra és amelyik a legkreatívabbat írja a sok közül azzal elkezd beszélgetni, aztán ha ellaposodik, akkor ugrik a másodikra, majd a harmadikra, majd ha élőben találkozik egy jobbal vagy kibékül az exével, akkor kukázza mindegyiket akár indok nélkül...


"És mivel látjuk, hogy még kik után ugrik, ezért nem ér semmit az ugrás"


Férfiként teljesen mindegy kiket húzol jobbra, jobbra húzhatsz több ezer nőt, akkor is minimális lesz a matcheid száma. Ne magadból indulj ki, hogy nő vagy és akit jobbra húzol azzal 99%, hogy matchelni fogsz és 80%, hogy rád is fog írni.


Én sokszor szándékosan teszteltem, hogy vajon a 150 kilós 3 gyerekes 40 éves nő aki olyat írt, hogy "nem érdekel a külsőd, korod, magasságod, pénztárcád csak az, hogy szeress és fogadj el úgy, ahogy vagyok" vajon jobbra húz-e, ezért jobbra húztam és nem jelent meg matchként. Ennyi.


Férfiként felelősség nélkül mindenkit jobbra húzhatsz még a tájképet és a cicát is. Azokkal se fogsz matchelni.


"sőt, ha valaki össze is jön velünk, gyakran nem tudsz megbízni benne, hogy tényleg te tetszel neki és nem csak te jöttél össze."


Az élet nagy problémái... Mintha fordítva nem ugyanígy lenne. Csak fordítva meg annyi különbséggel, hogy tényleg téged tart a legjobb pasinak a 200 közül vagy csak a legbalekabbnak.


Csak tudod egy párkapcsolat a bizalomról szólna, ha mindkét fél már úgy megy bele, hogy hol akarja átverni a másik és a hibát keresi az találni is fog hibát.

2020. dec. 11. 04:11
 9/29 anonim ***** válasza:
72%
Nagyon egyszerű: továbbra sem az online társkeresőkre hagyatkozunk (miért is tennénk?), hanem egy reális képet mutató eszközre, a tükörre.
2020. dec. 11. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
56%
Létezik: azok, akiknek elviselhetetlen a személyiségük, ezért nem kellenek senkinek hosszabb távra, de magukból kiindulva azt hiszik, a külsejük az oka.
2020. dec. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!