Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai online társkeresők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai online társkeresők világában létezik még olyan lány, aki csúnyának érzi magát?

Figyelt kérdés
Ha igen, mi az oka?

2020. dec. 11. 00:02
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
83%

#8. Nem érzem, hogy “visszanyalna a fagyi”. Egyszerűen megállapítottam, hogy azoknak a férfiaknak a közeledése, akik fűre-fára ráírnak, nem javít az ember kinézetébe vetett hitén. Mert, ha ráír a félszemű csajra, mert hátha összejön vele, akkor nyilván abban sem lehetek biztos, hogy engem szépnek tart.


Az, hogy a férfiak hogyan érzik magukat, vagy a férfiaknak vagy a nőknek rosszabb, nem szerepelt a kérdésedben, így nem tudtam, hogy erre a kérdésre is kompatibilisnek kell lennie a válaszomnak.

2020. dec. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
28%
11es, azért kapsz ilyen férfiakat, mert ez jár neked vagy a hozzád hasonlóknak. Vszínű önmagadon kívül semmi nem érdekel, akkor mit vársz? A másikat se fogja érdekelni semmi. Zsák a foltját. Nyilván az egoizmus, a kettős mérce az dolgozik rendesen. De önteltséggel nem lesz boldog élet, max hamis élet, meg egy idő után marad a macska. Jó az is.
2020. dec. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
65%

#12 “Csak tudod egy párkapcsolat a bizalomról szólna, ha mindkét fél már úgy megy bele, hogy hol akarja átverni a másik és a hibát keresi az találni is fog hibát.”


Soha nem ismerkedtem Tinderen, mindig olyanokkal jöttem össze, akiket hosszabb ideje (1-6 év) ismertem és így meg tudtam bennük bízni. De nem gondolom, hogy egy “harmadik randitól járunk” párkapcsolatban a felek őszintén és mélyen bíznak egymásban, miközben kb. egy hónapja ismerik egymást és annyit tudnak a másikról, amit elmondott. Ez még lazán az az ismerkedési szint, amikor bárki bekamuzhat magáról bármi fontosat és nem derül ki.

2020. dec. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

Bocs, az előző a nyolcas volt.


#12 Miből gondolod, hogy nincs párkapcsolatom?

2020. dec. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
18%
13, őszinteség? Persze, nekem meg 3 szemem van. Ha nem hiszed, akkor lehülyézlek... Manapság ez megy női oldalról, azt ha nem tetszik az igazság, kerestek olyat aki még "beveszi", vagy kész tényekre jön a "lepontozás". Egyébként lszarom van-e kapcsolatot, vagy nincs, mert tudom h a nők élete annyiból áll hogyan tudja felsakkozni magát egyre jobb életre. De végén mindig zabigyerekek maradnak macskával.
2020. dec. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
61%
#15 Igaziból azon kívül, hogy tovább ekézel valakit, akiről semmit nem tudsz (ez a felkapaszkodás megint nem jött be, mert mérnökinformatikus vagyok) nem láttam valid érvet a mondandódban, “a szerintem így van” egy érvelési hiba így használva.
2020. dec. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
77%

"Bánt, amikor a fagyi visszanyal?"


ENgem egyáltalán nem bánt, azért írtam csak, mert rettentő téves az az elképzelés, mindne lány, 20, tökéletes pasi közül választhat. Ez egyszerűen nem igaz. Aztán itt sajnáltatjátok magatokat, hogy egy lányra 20 férfi jut. Honnan? A világon nincs ennyi férfi. És akkor arról még nem is beszéltünk, hogy milyen a felhozatal.

2020. dec. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
52%

Miről szeretnél beszélgetni Gajdos, Szeszlé, Recski, felsőbb matek, ropi, szoftlabok, sch?


(A szoftlab 4 elég jó volt, kiváncsi vagyok, hogy felkerült-e már a helyes dokumentációja az első házinak, amikor a use case diagramm helyett mindenki valami teljesen mást csinált, mert az egyik csoport, aki ötöst kapott, feltöltötte a sajátját és évekig mindenki a rossz példát másolta).

2020. dec. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
91%
Én, mert tényleg az vagyok, ronda az arcom, nincsenek melleim. Nagyon sokszor beszólnak az utcán is ismeretlenek, bunkók velem mindenhol, mindenhonnan ki vagyok nézve. Smink, fodrász nem segít. Mindig csak addig kellettem, amíg nem volt más. Nagyon átb#sztak mindig. Mikor végre azt hittem, hogy találtam egy normális férfit, kiderült, hogy csajozik, társkeresőzik, f#szfotót küldözget egy csomó lánynak, én meg csak fogjuk rá, hogy a barátnője vagyok, pedig van egy közös gyerekünk, akit ő akart. Én meg azt hittem jó a kapcsolatunk, semmit nem láttam ezekből, mindig normális volt. Nah ennyire még senki nem b#szott át, mint ő.
2020. dec. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Van persze.De az is jobbnak erzi magát tőled!
2020. dec. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!