Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai online társkeresők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai online társkeresők világában létezik még olyan lány, aki csúnyának érzi magát?

Figyelt kérdés
Ha igen, mi az oka?

2020. dec. 11. 00:02
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
67%
Én,mert a mai világban simán annak számítok.Nincs gyönyörű szőkésbarna hajam,az 50 kiló helyett 70 körül vagyok,csúnyácska az arcom,nincs instám stb.Nem tudom miért hiszi mindenki ezt a hülyeséget,hogy a csúnya lányok is elkelnek.Nekem egész életemben csak plátói szerelmeim voltak,egy srác volt eddig,aki közelebb állt hozzám.Egy akkora nulla volt mint én.És nem főként külsőleg.Munkája nem volt,az anyjával lakott egy faluban,semmi célja nem volt az életben.Lettem volna azért vele,hogy ne legyek egyedül,jobb úgysem vesz észre alapon? Vonzódni sem tudtam volna hozzá.Szerintem ilyen esetekben az egyedüllét jobb..
2020. dec. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
#21: Vagy inkább nem csak a faluban nézelődtél volna férfiak után... De gondolom te sem mersz küldeni képet, még olyat sem, ami egészalakos és a fejed nem látszik rajta, mert a végén még kiderülne, hogy nem is vagy annyira csúnya...
2020. dec. 14. 06:12
 23/29 anonim ***** válasza:
#22 városban élek,ezt csak példaként említettem,hogy a csúnya nőknek kiknél is lenne esélyük.Talán jó esetben olyanoknál,akikhez senki sem tudna vonzódni.A képről meg annyit,voltam társkeresőn fényképpel,ott sem volt sikerem.Ebből a képküldésből másoknak pedig kissé kinőttem már..
2020. dec. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

"voltam társkeresőn fényképpel,ott sem volt sikerem."


Áruld már el nekem, hogy amikor vele: [link]


vagy vele: [link]


vagy vele: [link]


rakom fel magam Tinderre, miért van egy csomó matchem ugyanúgy? És miért írnak rám a férfiak? És miért alakul ki tartalmas beszélgetés azokkal, akiknek visszaírok? És ha trollok lennének, miért adnak telefonszámot, Facebook elérhetőséget és hívnak webkamerázni?


Ja, igen. Nem Ryan Gosling egyik sem, hanem ilyesmik:

[link]


[link]


[link]


[link]


Úgyhogy bárkinek, bármikor megdöntöm ezt a "csúnya lány vagyok, nem kellek senkinek" mítoszt. De még azt is, hogy csak f...szos képeket küldenek meg öreg bácsik meg perverz állatok érdeklődnek, senki más.


Teljesen normális, ÁTLAGOS srácok érdeklődnek még a képen látható, elég egyértelműen fogyatékossággal élő nők iránt is.


Normál nőkkel nem is érdemes már tesztelgetni, mert 99+ match érkezik rövid időn belül.

2020. dec. 15. 04:16
 25/29 anonim ***** válasza:

24#

Neked sincs jobb dolgod,mint ilyen hülyeségekkel foglalkozni?

Felrakod magad mások képeivel és chatelsz?

2020. dec. 15. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

#25: Mivel átlagos külsejű srácként sikertelen vagyok, kipróbáltam magam többféle szerepben. Úgy elég unalmas tud lenni, ha alig van match, senki nem ír rád, akire te írsz rá az nem válaszol, unmatchel vagy két-három rövid válasz után elhal a beszélgetés.


Ezzel szemben női szerepben mindig van rengeteg match, folyamatosan írnak rád, meg akarnak ismerni, őszintén érdeklődnek, aki mégsem ír arra is ha ráírsz, akkor válaszol...

2020. dec. 15. 15:54
 27/29 anonim ***** válasza:

Hát ne haragudj kérdező,de nekem sem kellenének a belinkelt pasik.

szerintem egyáltalán nem átlagosak, inkább alattiak.Lehet lepontozni,de pl az exem simán nyomott 90 kilót, testre nem volt kigyúrt vagy ilyesmi de arcra egész helyes volt.Szerintem ez az átlag.

Hát esküszöm van amelyiktől meg is ijednék

2020. dec. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Hát persze persze...
2020. dec. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:

#27: Nem foglak lepontozni, mert őszintén megmondtad, hogy egyik sem jön be.


Hazugságért pontoztalak volna le, ha azt állítottad volna, hogy bármelyik srác is bejön vagy tetszik.


Én sosem kértem senkitől mást, csak őszinteséget. Nem vártam el azt, hogy bárki is akarata ellenére cselekedjen, én sem érezném jól magam olyan nővel, aki nem vonzódik hozzám. A hazugságot utálom, bármennyire is előnyös sok nő számára.

2020. dec. 15. 17:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!