Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van egyre több nő, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van egyre több nő, aki nem akar gyereket?

Figyelt kérdés

2020. dec. 17. 18:55
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/105 anonim ***** válasza:
40%
87-ja menj ki franciába, ott teljes falvak és városrészek vannak fekete muszlimokkal, akik a sz.rt is kiverik belőled ha meglátnak. Beszélgess velük egy jót.
2020. dec. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/105 anonim ***** válasza:
70%
90-ha választanom kellene, mennék Japánba, mint a szél.
2020. dec. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/105 anonim ***** válasza:
100%

92.


Sokan mennének, viszont a japánok pont ezért is szűrik, hogy ki mehet ki. Egyik ismerősöm kiment, de az sem úgy ment, hogy csak úgy felült egy gépre aztán "csá", hanem elég szépen "átvilágították", elbeszélgetések, és csak azért engedték be, mert hasznosnak érezték a saját társadalmuk számára és "perfekt" beszéli a nyelvet.


Megy is a rinya, mert a japánok is fogynak, méghozzá viszonylag gyorsan, ott elég komoly problémát jelent a technokrata lelkivilága sokaknak, akik "beleszeretnek" hologramokba és anime-figurákba, de eddig ellentudtak mondani a nemzetközi "civil" szervezetek sipítozásának, hogy "milyen csúnya kirekesztés" meg a szokásos dumák "náci, fasiszta, rasszista" amit a magyarok és a lengyelek is megkapnak annak dacára, hogy mi nagyon kis halak vagyunk hozzájuk képest.

2020. dec. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/105 anonim ***** válasza:
0%
93-én is azért vágynék ki, mert ezek a hologram feleségek kegyetlen komolyak, kíváncsi lennék rájuk, plusz a rendes lányok is tetszenek onnan. Mérnökként még lehet egyszer lesz rá esélyem.
2020. dec. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/105 anonim ***** válasza:
35%
91: én meg a magadfajtákat verném szét lassan a folyamatos erőszakoskodásotok és mások életébe belepofázásotok miatt, szóval még lenne is velük közös témám. :)))
2020. dec. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/105 anonim ***** válasza:
76%

Nem azért, de ki a szart érdekel, hogy 200 év múlva eltűnnek a magyarok, vagy több lesz a színes, mint a fehér ember? Mind a föld alatt leszünk. Egy olyan jövő miatt izguljak, amit nem is fogok látni?


És ennek totál ellent mond, ami MOST megy, hogy a fehér szomszédod nem tesz fel egy kibszott maszkot a szája elé, hogy ne juttasson másokat kórházba. Ilyenkor fogyhat a fehér, mi? Mert Ferike menni akar Szigetre. Idegenekbe teoretikusan belebszni egy gyereket, az megy, hisz az nem befolyásolja az életünket, de ha már élesben kell nem önzőnek lenni, és valami icipici dolgot megtenni a másikért, akkor már megy a sipákolás a szabadságjogokért.


Tudjátok, világéletemben azért nem akartam gyereket, mert nem akarok. Ennyi volt az indokom, egyszerűen magamnak való vagyok, és egy gyerek jelenléte kiakasztana. Soha nem értettem azt, aki azt mondta, hogy mert milyen szörnyű a világ. Úgy voltam vele, a világnak vannak szörnyű részei, de tele van jóval is, és meg tudom magamnak alkotni a kis mikrokozmoszt, amiben boldog lehetek. Aztán jött a covid, és ezzel értettem meg ezeket az embereket. A világ szar, a többség ostoba, engem is depresszivvé tesz, hogy ilyen emberekkel kell osztoznom a bolygón.

2020. dec. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/105 anonim ***** válasza:
100%

96.


"A világ szar, a többség ostoba, engem is depresszivvé tesz, hogy ilyen emberekkel kell osztoznom a bolygón."


Na, akkor pontosan azt érzed amit én is. Nem gondoltam volna. Csak én még annyival megfejelném, hogy "fejétől bűzlik a hal", régen a vezetők legalább képesek voltak a logika mentén döntéseket hozni, akkor is, ha nem voltak népszerűek. Vagy csak utólag lettek azok.


Manapság már ez sem megy, különböző lobbik és pénzügyi érdekcsoportok hozzák meg a döntést, a politikus csak lekommunikálja a népének lelkületének megfelelően. A magyaroknak pl. mindig úgy, mintha valami nagy "harc" lett volna ahol "győztünk" és ezért fogunk szopni.


Teljesen mindegy, a világ a jelenlegi formájában nem fog létezni 200 év múlva. A bolygó igen, mivel képes "gyógyulni" igaz viszonylag lassan, viszont a vírusként viselkedő emberi faj nélkül is képes létezni.


30-40 év múlva pedig polgárháborúk lesznek, mivel több olyan esemény is eléri a "kritikus pontot" addigra amik jelenleg csak "nagy problémák", mint vízhiány elég sok régióban, bevándorlás mértéke, hatalmas gazdasági különbségek, és a civilizáció lassulása - kvázi megállása egy ideje. És elnézve az emberek hozzáállását, a technológia hibás felhasználását és a vezetőket irányító érdekcsoportok viselkedését - nem lesz jobb.


Én még vidámkodhatok, mert a gyerekkorom egy nagyjából normális világban telt a '90-es és a kétezres évek első felében. Sajnos akik most születnek nem lesznek ilyen szerencsések.

2020. dec. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/105 anonim ***** válasza:
100%

"Én még vidámkodhatok, mert a gyerekkorom egy nagyjából normális világban telt a '90-es és a kétezres évek első felében. Sajnos akik most születnek nem lesznek ilyen szerencsések."


87-ben születtem, pont azon szoktam néha gondolkozni, hogy ez volt az utolsó generáció, amikor nem volt nálunk folyamat telefon, és nem akarta rád hívni a család a rendőrséget, ha 3 órán át nem voltál elérhető. Ilyen soha nem lesz újra. Most születik a generáció, aki a születése előtt is fenn van facebook-on, a szülei által. Nagyon kíváncsi vagyok, mi lesz ezekből az online gyerekekből. Gondolj bele, milyen kis robotokat lehet így kinevelni. Mindenki ott lesz a kis online terében, a safe space-ben, csak olyan híreket hall, ami tetszik a beállítottságának, csak olyan véleményeket olvas, amik egyeznek az övéivel, csak olyan hirdetéseket kap, ami érdekli, a látókörét sem bővíti, minden szépen meg lesz rágva neki.


Ezt a Sziget fesztivált tegnap olvastam, volt egy kommentelő, aki már élni akar, és belegondoltam, hogy ez csak illúzió. Ha nem is mindannyian, de a túlnyomó többség ugyanúgy ugyanazt csinálja folyamat karantén nélkül is. Mókuskerék. Néha elmegy a Szigetre, hogy úgy érezze, valami történik, de igazából nem. Suli, munka, házasság, gyerek, halál, közben fizesd az adót, csak ez számít.

2020. dec. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/105 anonim ***** válasza:
100%
98-ha valaki próbálja magának érdekesebbé tenni a mókuskereket, azt ne szóld le. Valaki Szigetre megy, valaki meg mást csinál.
2020. dec. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/105 anonim ***** válasza:
72%
99: például gyereket, mintha muszáj lenne, pedig nem az
2020. dec. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!