Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van egyre több nő, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van egyre több nő, aki nem akar gyereket?

Figyelt kérdés

2020. dec. 17. 18:55
 61/105 anonim ***** válasza:
72%
Jaj hagyjuk már ezt. Az a sokezer nő mind rosszul választott? Nem lehet, hogy abba az irányba kellene menni családtámogatásilag, mint Ausztria, Németország, Franciaország vagy Írország? Mert akkor lehet, hogy az egyedülálló anyák nem lennének koldusbotra ítélve és rögtön kisebb lenne a gyermekvállalás kockázata.
2020. dec. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/105 anonim ***** válasza:
100%
Azt elárulja valaki, miért bűn a kényelmes élet? És miért baj, ha az ember el tudja dönteni, miért tud és akar felelősséget vállalni?
2020. dec. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/105 anonim ***** válasza:
76%

60: lehet az ilyen ember is megfelelő társnak, és a rendeskének tűnő nem. A környezetemben a tipikus rendessrácok, akik magukat annyira kedvesnek, aranyosnak tartják, hülyültek meg inkább gyerekszületés után, nem tudták elviselni, hogy nem rögtön tudják a nunit dugni a gyerek megszületése után, vagy vérszemet kaptak, hogy ha a 6/10-est sikerült levadásznom, hátha sikerül egy 8/10-es is, sokan még meg is ideologizálják, hogy nekik kijár, mert a nőjük előttük több férfivel volt.

Meg azért nem mindenki azért marad egyedül a gyerekkel, mert megcsalják... van olyan is, akinek lerobban a társa vagy meghal.


Nehéz jól választani társat. De ami a fontosabb lenne, az az, hogy ne lökjük a szakadék szélére azt, aki rosszul választott, és lenne egy infrastruktúra arra, hogy egy egyedülálló ember is élményekben gazdagon, saját magától nem mindent megvonva, normális körülmények között tudja nevelni a gyerekét.

2020. dec. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/105 anonim ***** válasza:
19%
Nem tudom ti miről beszéltek. Pont Tinderen beszélgettem egy 40 körüli nővel, aki azt mondta nekem, hogy vállalna gyereket akár egyedül is, mert el tudná tartani. 30f
2020. dec. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/105 anonim ***** válasza:
85%

56: és ez miért baj?


Azért tanultam majdnem 10 évet is, hogy ne húztam a belem a munkahelyemen és atomra megfizessenek.


Azért nem vállalok gyereket, mert így sokkal jobban élek.


Lehet ám okosan is élni, nem kell össze-vissza szenvedni, amíg meg nek döglünk. Ezt tipikusan azok hajtogatják, akik odacsinálták maguknak a gyereket, szar lett nekik és nem tetszik, hogy másoknak volt annyi agyuk, hogy nem a saját bőrükön tanulnak, hanem még azelőtt, hogy teherbevágnák maguk.


Ha annyira nagyon szorgalmasak meg önzetlenek lennének a szülők és véletlenül sem a gyereküket utólag megbánó és másokra hőbörgő csicskák (tisztelet a kivételnek), akkor rég lenne normális végzettségük meg anyagi alapjuk a gyerek előtt, rég sportolnának meg visszafogynának terhesség után. Ha meg annyira önzetlenek lennének a nagy önző gyerektelenekhez képest, örökbefogadnának két akármilyen színű gyereket. Dehát ez nincs így. :) Juj, de érdekes.

2020. dec. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/105 anonim ***** válasza:
38%
Milyen veszettül érdekes már, hogy akik a gyermekkel történő családalapítás pártján állnak, azok le vannak pontozva és hurrogva. Egy csomó női hozzászóló szinte úgy állítja be a dolgokat, mintha minden pasi kötelezően hülyévé válna miután gyereke születik. Ez dúrva általánosítás. Én is csonka családban nőttem fel, de ha lesz gyerekem sem őt sem az anyját nem fogom elhagyni. 40f
2020. dec. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/105 anonim ***** válasza:
71%
24 éves srác vagyok, hogy őszinte legyek sokszor belegondoltam már abba, hogy a gyereknek valyon milyen lenne egy ilyen világba felnőnie. Y és Z generáció közt születtem a gyerekkorom nem volt egy elhidegült virtuális fellegvár. Ma már úgyvélem ha a gyerek nem egy bőseges anyagias környezetbe szület bele, ahol biztonságosan felnőhet jól megalapozva a kezdetleges gyerekkorát és a serdülését, akkor az kicseszés magával a gyerekkel.. Másfelől, nagyon sok nőtől hallom azt, hogy mennyire félnek a gyerek vállalástól. Valaki nem is akarna, mert az fáj, vagy tönkreteszi vele magát, vagy pedig akkor nem ihat és nem cigizhet és egyebek (persze tisztelet a kivételnek és nem rosszból). A másik szempontból pont ezért nem is szeretnék, mert ha például az én anyámról láttam volna azt, hogy csak kín voltam volna a hátán. Akkor nagyon pocsék gyermekkorom lett volna. És ez az ami a legjobban befolyásol mindenkit. Amiket annó átélt, amikor még az eszét sem tudta..
2020. dec. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/105 anonim ***** válasza:
33%

27-et lepontoztázok, pedig igazat írt.

Na mi van fáj az igazság?!

Ilyen kinézetűvel akkor sem állnék le, ha utanam dobnák. Sőt nem is egyet utasítottam vissza.

Sőt a normalis gondolkodás is lett pontozva, na nektek ne is legyen gyerek, mert nem nektek való, olyanoknak, akik nem normalitást akarják, hanem az abnormalistást. Ha pedig ti lesztek többsegben ilyen felfogással, akkor aki normális ilyenek köze ne vállaljon gyereket, ennyi abnormális közé.

2020. dec. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/105 anonim ***** válasza:
26%

#61:"Az a sokezer nő mind rosszul választott?"

Így van. Másik sok százezer nő meg jól választott és boldog családot sikerült összehozniuk.


"Nem lehet, hogy abba az irányba kellene menni családtámogatásilag, mint Ausztria, Németország, Franciaország vagy Írország?"

Az egyedülálló anyaság támogatása nem megoldás, csak a tüneteket söprik vele a szőnyeg alá. Ez olyan igazi "fejlett nyugati" megoldás, ami csak elfedi a problémát. Talán a születésszám megemelkedne, de milyen felnőttek lesznek azokból a gyerekekből? Hogy tanítja meg egy egyedülálló anya csajozni a fiát? Milyen képet ad át a lányának a férfiakról egy olyan nő, aki csalódott a férfiakban? Mégis mit tanul az a gyerek abból, hogy anyának van egy barátja, aki heti 1-2 éjjel itt alszik, de semmi szorosabb kapcsolat nincs vele? Vagy esetleg abból, hogy anyának minden hónapban más pasija van? Egyáltalán mennyivel lenne különb egy olyan egyedülálló anya, aki csak annak tudtában vállalt gyereket, hogy ha az apa lelép, akkor az állam segít a gyereknevelésben, mint azok, akik "a semmire" szülnek?

2020. dec. 19. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/105 anonim ***** válasza:
29%

69: ja, aztán mindig az szarik ki 6 gyereket, akinek egy lepra a családja. Meg csodálkozik, hogy 6 év konstans ellés után kiderül, hogy apóca szeretőt tart, mert volt 4 nap az évben, mikor dugható volt. 😂


Hagyjuk már, hogy az szaporodik, aki jól választott. Akkor nem lenne ennyi csonka család.

2020. dec. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!