Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van egyre több nő, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van egyre több nő, aki nem akar gyereket?

Figyelt kérdés

2020. dec. 17. 18:55
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/105 anonim ***** válasza:
85%
Nőknek rabszolgasors a gyerekvállalás.
2020. dec. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/105 anonim ***** válasza:
82%
Én szeretnék,de amilyen ferfiak vannak hát nem apukának valók. És nem bennem van a hiba. Akik szeretnének az tőlem pár évvel fiatalabbak. Lehet mégis meggondolom és a pár évvel fiatalabbat választom. Csak ott a kérdés meddig kell egy fiatalabb ferfinek egy pár évvel idősebb nő.
2020. dec. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/105 anonim ***** válasza:
93%

Ha valami csoda folytán lesz is gyerekem, az nem egy olyan kapcsolatban lesz, ahol az illető még az anyja mellén lóg szinte és csak ábrándozik, hogy majd-egyszer-valamikor.


Nálam a gyerekprojektről akkor lesz gondolkodás, ha valaki kész tervvel áll elém és nyújt be rá pályázatot.


Hogy hol fogunk lakni, hogy lesz a gyereknek saját szobája majd saját otthona, hogy fog iskolába járni és hova, ki mennyi időt lesz vele otthon, ki fog dolgozni és mennyit fog keresni, meddig lesz gyes, mi lesz a munkába való visszatéréssel utána, mi lesz a háztartással utána és mikor lesz plusz egy emberre elég tartalékunk havonta.


Ja, fingani én is tudok, hogy ja majd egyszer valamikor házasság, ja majd egyszer valamikor gyerek. Csak ez a nagy rohadt semmi. Konkrétumok kellenek és villantani olyan képességeket, amik biztosítanak arról, hogy ha nekem nem is, a gyerekemnek egy életre jó sora legyen és biztonságban nőjön fel, tudjon sportolni, nívós helyen tanulni, egészségesen enni, ne lásson veszekedést, félrebszást, cserbenhagyást meg a herétlen apját, aki munka után csak pihen.


Ja, hogy ez nincs? Szopás. Akkor minek kell gyerek? Van kutyám. A legtöbb emberre azt sem bíznám, mert arra nem képes, hogy megfelelő napszakban adjon neki enni, letakarítsa a kis lábát minden séta után és ráadja a pórázt a napi 3 sétáltatásra és átmozgatásra.

2020. dec. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/105 anonim ***** válasza:
90%

23 szintén jól mondja. Legtöbb így ismerkedik lesz szopás első randin, vagy fogd meg🤮🤮 bocsánat ez alpári volt. Hát milyen férfiak ezek??

Kikérem magamnak hogy engem is a többsegi kis olcsó lotyókhoz hasonlítanak.

Közben sír a szájuk hogy nincs rendes nő, de a szopás az jól jön és semmi kötelezettség. Na aki ezeket használja csak az ne sírjon hogy nincs rendes nő!

Akinek ez kell az meg is érdemli, akinek erre van igeny az egy nulla értéktelen férfi🤡😉

2020. dec. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/105 anonim ***** válasza:
96%
azért szomorú, hogy ma már nincs fiatal nő, aki nem gondolkozna így "akkor szülnék, ha egyedül is képes lennék eltartani". Ez sokat elmond a férfiakról és ezt kizárólag a tapasztalat formálta...
2020. dec. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/105 anonim ***** válasza:
93%

Ugyan nekem van gyerekem, vágytam rá, és továbbra is imádom az életem így, nekem így kerek a világ (azaz még nem teljesen, mert még egyet szeretnék), mégis megértem azokat, akik nem vállalnak.

Mert ez igenis fárasztó meló. Nem olyan, mint a rendes mindennapi munkád, amikor 5 napot dolgozol átlag 8 órákban, és kész, hazamész, pihensz, találkozol a barátaiddal, megiszol egy pohár bort, elmentek a pároddal moziba aztán hajnalig kúrtok a szomszédaitok legnagyobb örömére. Mindezt úgy, hogy (munkát leszámítva) kb az összes programot 5 perccel azelőtt egyeztettétek le az érintettekkel, hogy megvalósult volna. Gyerekkel ilyet nem lehet. Én megértem, ha valakinek ez a fajta kötöttség, a tervezés, a felelősség nem kell. Azt is megértem, hogy tele van bizonytalanságokkal az egész. Egy olyan világot élünk, ahol a létbiztonság két felnőtt számára is kérdéses, mindenféle csomag nélkül, hát még ha olyasmin is kell gondolkodnod, hogy a gyereked megtanul-e járni vagy netalán megéri-e a másnapot. És ez csak az egészségügyi része (ami amúgy ugyanúgy kockázatos a nőre nézve is), az anyagiakról már szót sem ejtek. Amikor az a kérdés, hogy a lakáshitelt, a villanyszámlát vagy a heti kajabevásárlást fizessétek ki, ami amúgy rengeteg sok átlag magyart érintő dilemma, akkor azért nem olyan meglepő, hogy emellé még nem akarnak bevállalni egy gyereket- nyilván nem muszáj mindig mindenből a legdrágábbat venni neki, de az ember a legjobbat akarja a gyerekének (ha már van, ugye...), és ez anyagilag is állandó teher (lelkiekről meg már nem is beszélek).

Plusz, amit említettek, a párkapcsolatra nehezedő stressz, hogy törvényszerűen megváltozik a párkapcsolati dinamika, azt nem veszi be mindenki gyomra és nem is vészeli át minden kapcsolat. Én nem lepődök meg rajta, hogy még aki nem is gyűlöli elvből az összes gyereket, az sem szívesen ugrik bele az ismeretlenbe, hanem marad a biztos, stabilitás mellett. A gyerek nem olyan, mint egy rossz munkahely, ahonnan gyakorlatilag bármikor elmehetsz, ha nem tetszik, ha fáraszt, ha nem vagy benne boldog, akkor is ott van, akkor is foglalkoznod kell vele, és nem adhatod vissza mondván, hogy köszi ennyi elég volt, már nem kérem mégse. És minthogy a világ már szerencsére nem kényszeríti rá az emberekre, hogy ennek ellenére bevállalják, ezért egyre többen szabadulnak fel az elvárások alól és vallják be, hogy ők igazából ezt nem szeretnék. Szerintem ezzel semmi baj nincs, inkább ne vállaljon valaki gyereket, és bánja meg, minthogy fordítva legyen.

2020. dec. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/105 anonim ***** válasza:
37%

Tinderhuszárok, azt hiszik a jó kocsival meg a szerintük divatos külsővel ami kb.úgy néz ki, mint akik melegek. Egy hetero férfi ne meleg kinézetű legyen már.

Ja és nincs bajom a "más" emberekkel. De mit látni?? Kivan a boka, a farmer olyan szűk mint rajtam kb.feszül rajtuk elől hátul, szerintem ez gusztustalan. Lehet venni jó férficuccokat,amiben egy egy férfi, fiú jól néz ki.

2020. dec. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/105 anonim ***** válasza:
88%
Miért kéne behódolni? :D
2020. dec. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/105 anonim ***** válasza:
88%

#28 "férfiként kérdem"


Kösz,csimota,megnevettettél! :D

2020. dec. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/105 anonim ***** válasza:
34%
#28 mert hol a helye a kapcsolatban a nőnek? Na mesélj :D
2020. dec. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!