Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van egyre több nő, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van egyre több nő, aki nem akar gyereket?

Figyelt kérdés

2020. dec. 17. 18:55
 51/105 anonim ***** válasza:
78%
Nagyon sok férfi - tisztelet a nem csekély számú kivételnek - lelép a gyerek érkezése után, mert rájön hogy mégsem olyan buli. A nő ezt nem teheti meg. A férfi kiléphet ebből a számára nem konfortos helyzetből kvázi következmények nélkül, a nő nem. Plusz óriási a felelősség amit nem minden nő vállal be. Csak gondolj bele, otthon van egyedül egy pár hetes babával, akinek még nem ismeri a szükségleteit, és magát a babát sem (igen igen tudom van olyan aki első perctől nagyon tudja ezt de nem mindenki). A férj dolgozik ugye, szóval ez hatalmas stresszt helyez a nőre. És akkor még a háztartást is csinálja mert ugye egész nap otthon van és ráér, meg kaja is legyen mire megjön a férj. Plusz erre a világra minek? Az emberiség csak saját magát és a Földet pusztítja.
2020. dec. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/105 anonim ***** válasza:
36%
Elnézve a válaszokat, nektek tényleg nem való gyerek. 30f
2020. dec. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/105 anonim ***** válasza:
36%
De jobb is, hogy az ilyen gondolkodók nem szaporodnak.
2020. dec. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/105 anonim ***** válasza:
82%
Sajnos az nem jó, hogy akik itt nagy lenézően idefossák, hogy jÓ iS hOgY nEm SzApOrOdSz, akarnak szaporodni. Nektem sem kellene. Ilyen silány, rosszindulatú mintát nem kellene tovább adni.
2020. dec. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/105 anonim ***** válasza:
89%

"Hibáztam, hogy nem akartam gyereket, most mennénk minden felé együtt."


Tehát most magányos, és jó lenne egy barinő? Arra nem gondol, hogy mi lenne, ha a gyerekei nem akarnának vele menni mindenfelé? A nőnek elég lenne pár barátnő.


Tapasztalat. Anyukám dettó, nincsenek barátnői. Velem meg a húgommal megy mindenhova. Ami amúgy nem lenne baj, mert szeretem, de neki 2 héttel előre tudnia kell, hogy megyünk valahova. Na mi sem vagyunk nagy kalandorok, de pl. egyszer elém jött a tesóm, hogy nézzünk meg egy filmet moziban, amit nagyon akar látni, mondom, menjünk. Később mikor meséltük anyának, hogy voltunk, totál besértődött. Akárhányszor szóba került, hogy nélküle mentünk valahova, bedurcázott. Azért ez elég nagy lelki teher.

2020. dec. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/105 anonim ***** válasza:
73%
Mert felelősséggel jár, kényelmesebb az élet gyerek nélkül, kevesebb a kötöttség, több a szabadság és ami szerintem a legfontosabb: nincs szükség elköteleződésre. Az itteni női válaszokat olvasva (nem csak ennél a kérdésnél), az írói gyakorlatilag rettegnek az elköteleződéstől. Az ittenieket természetesen nem ismerhetem személyesen, de akiket a való életből ismerek és így gondolkodnak, azokban mind közös, hogy nem volt egyetlen valódi, kölcsönös érzelmeken alapuló kapcsolatuk sem. Egy részüknek talán semmilyen sem, a másik részük rosszul választott és/vagy csak kihasználták őket, amitől idővel bezárkóztak és falat húztak maguk köré.
2020. dec. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/105 anonim ***** válasza:
90%
56, persze, hogy rettegünk az elköteleződéstől, amikor millió példa van rá, hogy apuka úgy hagyja ott a családot, mint macskát... Nem a férfival való elköteleződés a gond, hanem ha a gyerek csak a nő felelőssége marad. Nézz már körül, annyira családbarát ez az ország? A nővérem Franciaországban vállalt gyereket egyedül, az állam nem győzi hogy segíteni a céges bölcsődétől a rugalmas munkaidőig, a nem semmi állami pénzig. És még így sem könnyű, sőt! Akkor mit szóljon az a magyar anyuka, aki egyedül marad a gyerekével, apuka meg jó esetben fizet havi 20 ezer ft gyerektartást? Márpedig hány ás hány ilyen eset van! Ezt nem akarjuk és jogunk van nem akarni.
2020. dec. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/105 anonim ***** válasza:
79%
Én férjnél vagyok,de nem szültem,eszembe sem jutott sosem ilyen hülyeséget csinálni.
2020. dec. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/105 anonim ***** válasza:
78%

#56 Hányszor hallottál arról, hogy egy gyereket egyedül nevel az anyja? Személy szerint több ismerősöm származik ilyen csonka családból, mint ahány rendesből.


Ezzel szemben egyetlen egy olyan példát sem tudok, hogy az apa nevelte volna a gyereket. Még akkor sem, amikor a szülők együtt voltak. Az apának csak annyi volt a dolga, hogy bedögöljön a kanapéra munka után, ossza az észt, és az anya hosszas könyörgésére csináljon valami házimunkát is.


Nektek k urva könnyű ám arról ugatni, hogy nem kell a nőknek az elkotelezodes és a felelősség. Nektek SOSEM kell ezen aggódnotok, valasszatok bármilyen életutat.

A munka nagy részét természetesen a nőre toljátok, aztán abban a pillanatban hogy nem tetszik valami, leléptek a francba, még nagyobb szarban hagyva a nőt.


Ilyen kilátás mellett az az őrült, aki vágyik arra, hogy szüljön nektek.

2020. dec. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/105 anonim ***** válasza:
36%

#59: Ezek a nők rosszul választottak. Talán azért is fut ennyi kapcsolat zátonyra, mert a médiából (sem) a megfelelő férfi/női mintát mutatják be. Ma a "jó nő" az, aki fiatal, akinek szuper alakja, szép arca van, vagány, magamutogató és bevállalós. A "jó pasi" meg sportos, férfias, helyes arcú tipikus hódító, aki a saját szabályai szerint él, imádja az adrenalint és egy percig sem lehet mellette unatkozni.

Na de biztos, hogy társnak megfelelőek? Tuti, hogy jó társ és családanya lesz az, aki nem mer szülni, mert "jajj, oda az alakom, meg ezentúl nem kapom a bókokat a pasiktól"? Vagy az a pasi, aki a párja és a gyereke helyett továbbra is a haverokat meg a kalandokat választja, mert unalmas számára a pelenkázás meg a közös családi délutánok?

2020. dec. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!