Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha azt mondjak a ferfiak itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt mondjak a ferfiak itt hogy a nokert sorba allnak a ferfiak akkor nalam miert nem probalkozik senki?

Figyelt kérdés

Persze olyan helyen ahol van rolam kep vagy latnak, nem ezen az oldalon. Nem ir, keres egy pasi se, ocsmany kinezetu se, senki.

Jarok sok helyen Budapesten, Facebookon is fent vagyok 23 vagyok



2020. dec. 27. 19:03
 31/98 anonim ***** válasza:
83%
Engem már nem is érdekel ez a picsogás
2020. dec. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/98 anonim ***** válasza:
97%

Sajnos értem sem állnak sorban a férfiak,pedig annyira jó lenne,ha legalább lenne egyvalaki,akivel kölcsönösen érdeklődünk egymás iránt:(

Csinosnak és szépnek tartanak,de mégsem szoktak kezdeményezni,meg csak azok a tipikus bunkon író,nulla helyesírású pasik sem...

22 nő

2020. dec. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/98 anonim ***** válasza:
71%
mindenki megéli a kirekesztést ,ki a származása , ki a teste,ki az arca, ki a körülményei miatt.. A kérdés te együtt érzel mindenkivel ?.. na ugye hogy nem. Az ember másban a szálkát , magában a gerendát sem veszi észre.
2020. dec. 28. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/98 anonim ***** válasza:
74%
Kérdező, eddig hány férfit utasítottál vissza?
2020. dec. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/98 anonim ***** válasza:
23%
34. Kroll. Szerintem nala is tobb tucat probalkozott, csak nem volt egyik sem Brad Pitt kaliber, igy elztasitotta mind. Most meg picsog, h nem probalkoznak nala a rendes (kigyurt, sarmos, penzes) pasik.
2020. dec. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/98 anonim ***** válasza:
10%
Ja, bírom az ilyen nőket. Akiket visszautasítok, az nem is számít férfinak...
2020. dec. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/98 anonim ***** válasza:
39%

36


A nagy részük olyan szintű volt nálam is, hogy nem véletlenül nem számított annak. ;)

Nem szeretem a szintezkedést és a betegs méricskélést, de némelyiknél még én is azt mondom, hogy talán le kellene szokni arról, hogy teljesen természetesen próbálkoznak olyan nőknél, akikkel ég és föld...

2020. dec. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/98 anonim ***** válasza:
19%
37. Én meg azt mondom h az ilyen nőnek lazán le lehetne keverni egy pofont teljesen jogosan, hogy száljon le a földre. Remélem majd megteszi valami öntudatos macsó és észhez térsz.
2020. dec. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/98 anonim ***** válasza:
92%

Ugye tisztában vagy azzal, hogy semmi alapod nincs büdös parasztnak lenni velem? :) Ha ismernél, és megmutatnám, akikről beszélek, velem értenél egyet.

Úgy utasítok el és azt, akit akarok, főleg, hogy akik jelenleg próbálkoznak, azok még inkább alja kategóriát képviselnek, ugyanis 7 és fél éve élek párkapcsolatban, ami nyilvánossá van téve fb-on, instagramon és munkahelyen is tudja mindenki, szóval az már sokat elárul az illetőről, hogy így próbálkozik nálam, főleg, ha még erőszakosan is. Az ilyeneket miért ne küldeném el a lehető legmegalázóbb módon a francba, amikor harmadszorra próbálkozik már?

2020. dec. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/98 anonim ***** válasza:
3%
7 es.majd pont az okoz gondot hogy zárkozott ha szép... .őszintén szólva lehet baromi zárkozott ahhoz tényleg csunyának is kell mellé lenni vagy esetleg átlagosnak hogy kerüljék.
2020. dec. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!