Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha azt mondjak a ferfiak itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt mondjak a ferfiak itt hogy a nokert sorba allnak a ferfiak akkor nalam miert nem probalkozik senki?

Figyelt kérdés

Persze olyan helyen ahol van rolam kep vagy latnak, nem ezen az oldalon. Nem ir, keres egy pasi se, ocsmany kinezetu se, senki.

Jarok sok helyen Budapesten, Facebookon is fent vagyok 23 vagyok



2020. dec. 27. 19:03
 71/98 anonim ***** válasza:
81%

"Én meg aki hosszú kapcsolatban gondolkodik az kb le van ejtve. "


Dehogy van leejtve. Ez csak a ti téveszmétek, hogy csak ti vagytok komolyra alkalmasak, értékesek, és a vonzalomról való lemondással van esélyünk csak komoly kapcsolatra. Közben meg a valóság marhára nem ez. :)

2021. jan. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/98 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy nem parfümözöd a punust. :D
2021. jan. 2. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/98 anonim ***** válasza:
24%
#71: Szóval akkor az átlagos férfiakra csak rá lehet fanyalodni, le kellene mondanotok a vonzalomról, ha jól értem. Mondjuk ennyi erővel a kérdezőt is ekézhetnéd, mert ha valóban nem érdeklődik iránta senki, akkor ő sem lehet valami vonzó.
2021. jan. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/98 anonim ***** válasza:
80%
Aki számomra csak átlagos/középszerű, arra igen, csak ráfanyalodni lehet. Akihez vonzódom, ő már alapból nekem nem átlagos, hanem jó/vonzó/helyes/szexi/stb. A párom ilyen, viszont lehetséges, hogy vannak nők, akiknek ő csak átlagos. Ez ilyen.
2021. jan. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/98 anonim ***** válasza:
21%
74#. Az ilyen gondolkodású nők miatt lett népbetegség a magány...
2021. jan. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/98 anonim ***** válasza:
97%

Az ilyen elmebetegek miatt meg sz.ar hely a világ.


Én hű társa vagyok valakinek lassan már 8 éve. Szóval egy ember már biztos nem magányos nekem köszönhetően. :) Hányat kéne még tartanom?

2021. jan. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/98 anonim ***** válasza:
0%
Vegyél macskát, az való neked. :)
2021. jan. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/98 anonim ***** válasza:
96%

Van 2 is. ;)


Amúgy nem fogod fel, hogy nekem párom van, szóval nekem nagyon is (több mint ) megfelel már valaki a "teljesíthetetlen igényeim" ellenére?

2021. jan. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/98 anonim ***** válasza:
0%
Vajon a társad is ilyen hűséges, mint a macskáid? ;)
2021. jan. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/98 anonim ***** válasza:
96%
Igen.
2021. jan. 3. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!