Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha azt mondjak a ferfiak itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt mondjak a ferfiak itt hogy a nokert sorba allnak a ferfiak akkor nalam miert nem probalkozik senki?

Figyelt kérdés

Persze olyan helyen ahol van rolam kep vagy latnak, nem ezen az oldalon. Nem ir, keres egy pasi se, ocsmany kinezetu se, senki.

Jarok sok helyen Budapesten, Facebookon is fent vagyok 23 vagyok



2020. dec. 27. 19:03
 81/98 anonim ***** válasza:
68%

"miért nem próbálkozik senki"?


Úgy érted senki aki tetszene? :D

2021. jan. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/98 anonim ***** válasza:
80%
Hány privit kaptál? :D
2021. jan. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/98 anonim ***** válasza:
30%
Itt sok hozzászólást kaptál! Bár nyíltan nem reagáltál egyikre sem, biztosan kaptál privátokat! Azokra reagáltál? Összejött valaki?
2021. jan. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/98 anonim ***** válasza:
100%
Ki van írva a kérdésben hogy nem itt pályázik jelentkezőkre, szóval nem jogos a számonkérés. Amúgy nekem is (csinos, fiatal nőként) az volt a tapasztalatom, hogy nemigen kezdeményezett senki. Neten nem sokat próbálkoztam,az igaz, de életben nem álltak sorba a férfiak, sőt, ahogy mondod, szinte senki se kezdeményezett. Sose értettem, miért. Szerencsére már elkeltem, szóval nem aktuális már a téma, de sok szomorúságot okozott ez annak idején, tudom, miről beszélsz.
2021. jan. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/98 anonim ***** válasza:
66%
Az a baj, hogy az ilyen "nem kezdeményez senki" nők csak itt ilyen névtelen oldalakon léteznek, az életben nem lehet találkozni velük. Pedig az igazság az lehet, hogy élőben nincs pofájuk ekkorát hazudni, mert rögtön mondanám neki, hogy csak míg velem várta a villamost vagy utazott mennyi szituáció adódott, ha meg társkeresőzik, akkor szó szerint a 150 kilós bölénynek is rengeteg udvarlója van.
2021. jan. 12. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/98 anonim ***** válasza:
100%
85 Azért ne nevezzük már hazugságnak, ha az ember lánya nem tekint szituációnak olyanokat, hogy pl. a háta mögött, szigorúan ügyelve arra, hogy észre ne vegye, megnézi valaki. Vagy ugyan létrejön a szemkontaktus, de itt meg is áll a dolog, sosem lesz belőle több. Társkeresőn meg azokat a "kezdeményezéseket", amik ctrl+c ctrl+v mennek rajtunk kívül több száz nőnek válogatás nélkül. Ezeket semmisnek tekinteni nem hazudozás, hanem reális helyzetértékelés. Persze ha autizmusban érintettek módjára ragaszkodunk a szó szerinti értelmezéshez, akkor tényleg nem semmi, hisz valami történt, ránk néztek, írtak nekünk...
2021. jan. 12. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/98 anonim ***** válasza:
20%

#86: Én sem ezekről beszélek, hanem amikből kialakulhat egy beszélgetés, egy kommunikáció, ami csak a nőn múlik...


Persze amikor nyáron valamelyik forgalmas téren a latin macsó leszólítja, akkor vigyorog, mint a vadalma és olyankor mindjárt fossa a szót, más srácnál meg "aha" "ja" "uhum..." "öööö"


Ha az őszintét írjátok, hogy ti is ugyanúgy csak max 10%-nyi férfit tartotok vonzónak és ha irányukból érkezik kezdeményezés, azt naplózzátok az agyatokban, illetve még azt, amikor a csöves meg az öreg meg a szatír szólít le, mert azt meg azért, mert nem mindennapi esemény és hatásos lehet elmesélni hónapokkal, évekkel később is, hogy történt ilyesmi, vagy hogy az egyetlen hódolód a bácsi a lottózóban. Csak kár, hogy nem állja meg a helyét.

2021. jan. 12. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/98 anonim ***** válasza:
100%
87 Van egy meggyőződésed, ettől nem lehet eltántorítani. Érzékelhetően nem megy át a szűrődön, nem látható, nem létezik számodra azon nők sokasága, akikkel TÉNYLEG maximum annyi történik, amit a 85-ösben vázoltam, illetve az általad említett csövesek/öregek/szatírok tapadása. És akkor most majd jön, hogy mert a baráti/ismeretségi körödben mit láttál... Nos, más az ő köreiben mást látott, én pl. nem ritka kivételként, hanem nagyon tipikusan jellemző jelenségként tudok hivatkozni számos esetre, mindenféle kategóriájú nőnél, amikor max. messziről lesegették őket a "nagy kezdeményezők", de hozzájuk nem szóltak volna, még közelebb sem mentek, hogy a nő mondjuk egy vicces megjegyzéssel vagy valami apróság "véletlen" leejtésével elindíthasson valamit. Nem, csak nézegették őket óvatosan, diszkréten...
2021. jan. 12. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/98 anonim ***** válasza:
81%

#86 A ctrl+c ctrl+v-ről:

Ez egy újabb női csúsztatás. Az én tapasztalataim szerint a társkeresők működése teljesen más. Az első üzenet nem igazán számít. Sokkal fontosabb egy jól összerakott profil, aminek a 80%-át néhány jól sikerült kép teszi ki. Ennyi az egész. Pár jó "termékfotó".

Az üzenettel kapcsolatban nem magasak az elvárások. Bármi, ami egy sziamizunál kicsivel jobb, megteszi. Nem ezen fog múlni, hogy válaszol-e, vagy sem.

Persze lehetnek kivételek, lehet, hogy te elsőre is egy egyedi, irodalmi teljesítménynek beillő szerelmes levelet akarsz kapni, de a nők túlnyomó többsége nem így működik. Ők is leginkább a fotót nézik. Én ezt tapasztaltam, te persze lehetsz kivétel.

2021. jan. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/98 anonim ***** válasza:
100%

Jaj hát köszönöm a megerősítést, kedves nőtársam, ezek szerint nem csak velem volt ez.(84 es vagyok) Igen, ez hogy megnéznek, de nem jönnek oda, ezzel én se tudtam mit kezdeni, és nem számítom kezdeményezésnek, és egyébként az esetek nagy részében észre sem veszem, olyanok mondták néha, akikkel együtt sétáltam ilyenkor.

Volt olyan is hogy folyton hevesen bókoló, facér(!) ismerősnek kettesben a hátát megsimítottam; volt olyan, hogy konkrétan lelassítottam és ráköszöntem valakire miután többedszer megnézett az utcán; volt hogy ha éreztem hogy mintha lenne valami a levegőben, elhívtam valakiket rendezvényre, amit én szerveztem, stb stb de nem történt soha semmi. Ezek rendkívül elszomorítottak minden alkalommal. Nem vagyok kövér se, külsőre jó vagyok, pláne fiatalabb koromban.

Az természetes, hogy csak azzal kezdek bárminemű kapcsolatba, aki nekem is tetszik, de én arról beszélek, hogy olyanok sem igen kezdeményeztek, akik nem tetszenek. Konkrétan kb. senki.

2021. jan. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!