Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha azt mondjak a ferfiak itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt mondjak a ferfiak itt hogy a nokert sorba allnak a ferfiak akkor nalam miert nem probalkozik senki?

Figyelt kérdés

Persze olyan helyen ahol van rolam kep vagy latnak, nem ezen az oldalon. Nem ir, keres egy pasi se, ocsmany kinezetu se, senki.

Jarok sok helyen Budapesten, Facebookon is fent vagyok 23 vagyok



2020. dec. 27. 19:03
 51/98 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy elutasító vagy? Vagyis nem nyitott. Tipikusan azok a nők akik ugyan sokfelé járnak, de fülessel zenét hallgatva földet bámulva. Bárhol írhatsz nekik, de ott ahol tudnál (mondjuk itt privátot akár) ott ne merészeld mert ott nem és kész. Igazából úgy élnek, hogy esélye se legyen senkinek megismerkedni velük. Persze ez nem szándékos, de nem lehet, hogy veled is hasonló van? Eléggé nyitott vagy a világra?
2021. jan. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/98 anonim ***** válasza:
100%

51-es jól mondja.

Mikor panaszkodott barátnőm, hogy őhozzá senki nem megy oda élőben.

Aztán kiderült, hogy a buszon is nem néz sehova csak lefele a telefonjára, beül leghátra és hangosan hallgatja a zenét. Akkor mit vár az ilyen?

2021. jan. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/98 anonim ***** válasza:
92%
#51, 52: Igen, ez tipikus. Jégcsapok, bezárkóznak a maguk világába, megközelíthetetlenek, aztán meg csodálkoznak, hogy senkijük sincs. Plusz sokan eleve elutasítóak az "odamenős" ismerkedéssel is. Egyébként régebben én is felvetettem itt, hogy miért nem lehet még csak szemezni sem a nőkkel mondjuk tömegközlekedésen, miért buzerálja mindenki a telefonját stb. Majdnem leharapták a fejem a nők, hogy ők minek vigyorogjanak mindenkire a buszon, és hasonló dolgok. Ja, ha ők így gondolkodnak, akkor egyetlen nőnek sincs joga sírni, hogy "a mai férfiak töketlenek", "a mai férfiak nem tudnak kezdeményezni" stb.
2021. jan. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/98 anonim ***** válasza:
29%

# 51, 52, 53! Annyira megközelíthetetlen, hogy a privátokra nem reagál (hiába hiányolja a kérdése alatt!), és a Facebook elérhetőségét sem adja meg! Ha valaki próbál kezdeményezni és nem nyitott erre a dologra akkor miért reklamál?

Csak ennyit a kérdezőről!

2021. jan. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/98 anonim ***** válasza:
73%
Ellenszenves, ijesztő, ronda vagy, vagy nem jársz emberek között (nem a boltra, buszra és az utcára gondolok).
2021. jan. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/98 anonim ***** válasza:
67%
Elfogadnád az én próbálkozásom? F/32
2021. jan. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/98 anonim ***** válasza:
34%
#54: De hány ilyen van csak ezen az oldalon is... Csak siránkoznak, hogy nekik milyen rossz, miközben érdeklődő lenne bőven. Nekem is voltak korábban tapasztalataim a kérdezőhöz hasonló nőkkel, még ha reagáltak is az üzenetemre, és egyébként tisztességes, normális hangvételű beszélgetés indult is el, akkor sem jutottam velük semmire, mert leléptek vagy lepattintottak. Még a normális közeledést sem értékelik, de nekik milyen rossz, meg rájuk soha senki sem figyel fel senki. Nem tudom, hogy mit szólnának, ha átlagos férfiak lennének, akik tényleg a kutyát sem érdeklik, vagy akiknek a nők nem írogatnak privátokat, hogy "szeretnélek megismerni". De azért higgyük el a nőknek, hogy nekik sokkal, de sokkal nehezebb dolguk van társkeresés terén, mint a férfiaknak.
2021. jan. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/98 anonim ***** válasza:
67%

57-es: hisztis nők mindig is lesznek. Addig amíg egy normálisan felöltözött nőhöz egy buliban odamegy egy éjszaka minimum 10 pali addig nekem ne sírjon egyik se.

Buliztam már haver csajokkal. Még a kövérhez is 6 pasi odament per éjszaka.

Ezzel szemben pasiként kb cseszheted ha nem nézel ki jól. Buliban rögtön lepattint a csaj. Nem tudod neki megmutatni, hogy vicces vagy, jófej vagy.

2021. jan. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/98 anonim ***** válasza:
68%
Biztos péniszed van
2021. jan. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/98 anonim ***** válasza:
65%
#58: Az a baj, hogy szerintem a többség ilyen. Ha egy nő jól néz ki, és kellőképpen nyitott és értelmes, akkor kizártnak tartom, hogy az élete során soha senki ne próbálkozzon nála. És most nem csak bulis ismerkedésről van szó, hanem úgy általánosságban. Nyilván lesz sok bunkó, tolakodó közeledés (beszólás, füttyögetés stb.), de lesz normális is. Mindezt úgy, hogy a nőnek a kisujját sem kell megmozdítania. Egy átlagos férfi meg teperhet, kezdeményezhet, ha előrébb szeretne jutni, és még akkor is jó eséllyel pofára esik. Az átlagos férfi a nők szemében kb. a selejt kategória, tisztelet a kivételnek. De ha átlagos vagy, akkor még meg sem nagyon akarnak ismerni, esélyed sincs, hogy meglássák, milyen vagy belülről.
2021. jan. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!