Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha azt mondjak a ferfiak itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt mondjak a ferfiak itt hogy a nokert sorba allnak a ferfiak akkor nalam miert nem probalkozik senki?

Figyelt kérdés

Persze olyan helyen ahol van rolam kep vagy latnak, nem ezen az oldalon. Nem ir, keres egy pasi se, ocsmany kinezetu se, senki.

Jarok sok helyen Budapesten, Facebookon is fent vagyok 23 vagyok



2020. dec. 27. 19:03
 61/98 anonim ***** válasza:
45%

60-as: illetve a nők nagyrészt az izmos macsó pasikra mennek. van 1-2 lány barátom és nem egy mesélte, hogy az izmos macsó pasi 1-2 szex után otthagyta. Ilyenkor szoktam mondani, hogy talán nem azokkal kéne csak szóbaállni. De ilyen a női nem. Kell az izgalmas rosszfiú. Aztán meg kis százalékban lesz belőle tartósabb kapcsolat.


Én meg aki hosszú kapcsolatban gondolkodik az kb le van ejtve. Jártam úgy, hogy csajom mesélte barátnőjének, hogy tudja, hogy úgysem csalnám meg, mert puhapöcs vagyok. Szörnyű.

Régebben ezt hűségnek hívtak de mindegy.

Utána pár hétre meg ő dobott.

2021. jan. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/98 anonim ***** válasza:
41%
#58: Egyetemista koromban a lakótársam egy elég duci csajt hozott fel magának a szobába a buliból éjszakára, szóval még nekik is jut ez-az, ha akarják. Egy férfinak mi jut, ha átlagos? Fenn vagyok Fb randin meg Badoo-n, még csak matchem sem volt, Badoo-n sem reagáltak a lányok az üzeneteimre. Aki meg rám kíváncsi volt, hát... hadd ne mondjam. Egy többgyerekes "C kategóriás" huszonéves csaj, egy 40-es nő, meg egy duci csaj, tőlük jött üzenet a rendszerben, hogy beszélgetnének velem. Pedig nem vagyok ronda, tanult vagyok, csak éppen esélyem sincs megmutatni, hogy mit is tudok. Itt is sokakkal beszélgettem, hát az is katasztrófa volt.
2021. jan. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/98 anonim ***** válasza:
82%
61: Ez nem igaz. Én legalábbis naturál testépítő szinten kisportolt voltam fénykoromban és egy randim sem volt soha. Mondjuk macsó viselkedésű soha nem voltam, azt aláírom. De az izmokra fogni ugyanolyan kifogás, mint a pénzre. Nem az kell.
2021. jan. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/98 anonim ***** válasza:
52%

#61: Na igen, a menő gyerekek kellenek a nőknek is. Pl. itt ez a kérdés:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


A kifejtésben benne van, hogy Tinderen mennyi matche van egy menő gyereknek. Legalább ne hazudjanak a nők, hogy nem az ilyenek kellenek nekik. Ha kedves vagy, odaadó, hűséges, az sokaknak unalmas. Egyszerűen nem vagy elég izgalmas nekik. Nem te meg nem én vagyunk azok, akik után a nők sírnak. Ha te vagy én megbántanánk őket, elzavarnának a francba, hogy "majd lesz másik, aki sokkal jobb", de ha egy menő gyerek törli beléjük a lábát, akkor utána telesírnak egy csomag zsebkendőt, mert hogy ez nekik mennyire fáj.

2021. jan. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/98 anonim ***** válasza:
67%
#61: Szerintem egy átlagos nő a közösségi oldalakon is bezsebelhet egy rakás kúrólájkot, meg társkeresőkön is kap milliónyi beszívezést, megjelölést, üzenetet. Mivel válogathatnak, így a felső 10%-ot akarják megkapni maguknak. Te hiába vagy átlagos külsejű, már szarba sem vesznek, még az átlagos nők sem. Igazából nincs átmenet a felső 10% és a legalja között. Ha te nem tartozol az "elitbe", akkor semmit sem érsz, és kb. ugyanannyiba fognak nézni, mint az elhízott, fogatlan, tanulatlan jóskapistát.
2021. jan. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/98 anonim ***** válasza:
22%
Mondjuk engem pont ez egy izmos pasiért dobott a barátnőm másfél év után.Kb egy senkinek éreztem magam. Aztán meg ez a pasi dobta a csajt kb 1 hónap után. Na akkor ment ám a facebookon a sírás rívás, szerelmes idézetek stb. Ismerősök mesélték, hogy teljesen maga alatt volt a csaj. De mondjuk nekem meg jól is jött, hogy ilyen csajtól megszabadultam. Oké szarul esett meg most sincs kapcsolatom csak amíg ő most irodai munkát végez 150-ért én 3-szor annyit keresek, mert munkában viszont vannak sikereim szerencsére. Aztán lassan összejön majd a saját lakás is és majd csak akad valami nő. Legalábbis ebben bízok. :D
2021. jan. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/98 anonim ***** válasza:
22%

Ismerős csaj mutatta a Badoo-ját. Jó nagy mellű csaj, csöcsös képekkel. Amúgy buta nagyon. Megszámoltam, első nap mikor regisztrált akkor 58 pasi írt rá. Na ekkor mondtam azt, hogy hagyom az egészet.

Ennyi pasi között nekem esélytelen nőt találni.

Időm menne el azzal, hogy próbálnék valami személyesebb bemutatkozó üzit írni aztán el se olvassák.

Kedvencem mikor valakit fikáznak a nők, hogy csak annyit ír, hogy szia, szeretnélek megismerni. De minek írjon bárki többet ha úgyis az a vége, hogy a sok levél között meg elveszik.

2021. jan. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/98 anonim ***** válasza:
25%

Kedves Kérdező!

Mivel több napja nem reagálsz egyetlen válaszolónak sem, joggal feltételezem, hogy a kérdésed komolytalan, csak egy pontvadász kamu kérdés! Ezzel persze csak az oldal színvonalához járultál hozzá! Ismeretlenül is gratulálok!

Ha esetleg mégis valós lenne a kérdés, akkor elárulom neked, hogy ismerkedni bárhol lehet! Itt is! Én már ismerkedtem könyvtárban, buszon, piacon, strandon, utcán, munkahelyen, és sok más egyéb helyen! Mielött ledegradálnál elárulom, hogy nem mindegyik lett sikeres! De nyitott, elfogadó voltam az ismerkedési szándékra! Ha te valóban ismerkedni szeretnél akkor te is ezt tennéd, de nem teszed! Az eddigi kommentekből az derül ki, hogy nem reagálsz semmire! Ezért gondolom, hogy egy kamu kérdező vagy! Ha esetleg tévednék, akkor azt kívánom neked, hogy nekem ne legyen igazam!

Amúgy ismeretlenül is BUÉK neked!

2021. jan. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/98 anonim ***** válasza:
91%

Kicsit lehangoló, hogy sok ember tényleg csak a ronda-szép spektrumon képes gondolkodni ha társkeresésről van szó. A világ nem annyira egyszerű, hogy a férfiak rohangálnak a szép nők után és ennyi, de szerintem ha bárki valaha ténylegesen szerzett tapasztalatokat ezen a téren, akkor ezt tudhatja.

Panaszkodni a férfiaknak és a nőknek is mindig lesz okuk, de az tuti, hogy nem fog segíteni. Én nőként azt tapasztalom, hogy igen több értelme van kezdeményezőnek lenni, mint várni, hogy éppen olyan férfiak álljanak sorba értem, mint akiket kompatibilisnek gondolok magammal. A mai világban már szerencsére éppen elég lehetőség van arra, hogy a társkeresést ne egy valamiféle fura játéknak fogjuk fel, amiben a férfiak "levadásszák" a nőket, hanem egy normális emberi interakciónak két egyenlő fél között.

2021. jan. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/98 anonim ***** válasza:
21%
#69: Az a baj, hogy a nők hiába sírtak annyit az egyenlőség után, ha mondjuk legalább 90%-uk még ma is azt mondja, hogy na ők aztán nem fognak kezdeményezni, mert az a férfiak kötelessége. (Ilyenkor számít az, hogy mennyire férfias a férfi, miközben meg az is elvárás lett, hogy a férfi "nőiesedjen", azaz vegye át a hagyományosan női feladatok egy részét pl. a háztartásban. Más kérdés, hogy a nők is "férfiasodtak" bizonyos értelemben, hiszen pl. sok olyan pozíciót betölthetnek, ami korábban férfi hivatás volt.) És még mindig nem jutottunk el odáig, hogy a nők is tudjanak kezdeményezni, ne pedig csak várják a sült galambot. Ha modernitás és egyenlőség van, akkor az terjedjen ki pl. a kezdeményezésre is, ne csak arra, hogy egy kapcsolatban/házasságban mindenki egyenlően vegye ki a részét a házimunkából, vagy hogy az ágyban a nő ne legyen kiszolgáltatott a férfinak.
2021. jan. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!