Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlag pasik, titeket nem zavar hogy sokkal több munka és energia felszednetek egy nőt, mint egy alfahímnek?

Figyelt kérdés
Egy alfahímnek elég pár jól begyakorolt csábító mosoly és bugyinedvesítő duma a külseje mellé, míg egy átlagos arc futhatja a randizós köröket és bizonygathatja a nőnek, hogy nem csak szexet akar hanem minimum egy összebútorozást.

2021. jan. 4. 09:09
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
28%

Én is alfa vagyok.


Mindig is több barátnőm volt egyszerre egészen fiatal korom óta.

A nők mindig azzal jönnek hogy majd szépen beidomítanak. Meg hogy miért nem vagyok hajlandó 1 nővel sem megállapodni. És osztogatják a tanácsaikat.


De persze engem ez nem érdekel. Jóképű vagyok és izmos meg van pénzem is. Csomóan csak magukat hitegetik de végül beletörődnek hogy ők csak 1 nő a sok közül. Mondom nekik hogy akkor lehet menni. De szépen visszajönnek mindig.


Általában úgy szokott lenni ha lefekszem 1 nővel annak mindig vannak barátnői. Azok meg elkezdenek irigykedni. Végül szétteszik a lábukat nekem. Utána megint évekig csak hitegetik magukat. Valójában mind szexet akar tőlem tökmind1 mit teszek vagy mondok. A legtöbb nő legbelül csak egy r*banc.


Az összes erkölcsüket meg értékrendjüket eldobják. Az hogy a szájukkal mit mondanak/gondolnak meg a tetteikkel mit tesznek abszolút nincs szinkronban. Pffúúú meg egyszer még próbáltam a Tindert is XD Onnan is volt pár menet amikor unatkoztam. Kb mind1 mit csinálok :D


Most is majd jól kiosztanak itt engem meg mondják mit hogyan kéne csinálnom meg mennyire helytelen mert éretlen a viselkedésem. Aztán a valóságban meg egyszerre többen is szétteszik a lábukat mint a háremhölgyek és errő ennyit XD Amelyik nő meg nem fekszik le velem azt meg kinézi a többi hogy ők mert miért igen és hogy annyit is érnek :D Ilyenek a nők...

2021. jan. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
like, ha már itt voltál a 21-es lepontozása előtt
2021. jan. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:

14-es,te miről beszélsz amúgy? A kérdésben nem a romantikus, komoly barátnőről van szó, hanem arról hogy egy alfahím milyen sok nőt megb4sz, míg egy átlagosnak, vagy átlag alattinak ez lehetetlen küldetés😄

Ne beszélj másról!

2021. jan. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
9%
#23: Ha valóban csak szexről van szó, akkor miért is kell hülyíteni a nőt az összeköltözéssel meg a komoly kapcsolattal?
2021. jan. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
48%
Nem értem mi a bajotok, ha valaki nyíltan elmondja a nőnek, hogy csak dugná, akkor a nő elzavarja.
2021. jan. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
39%

És jól is teszi. Van szolgáltatás az olyasfajta igényekre.

De persze sokkal jobb egy gerinctelen suttyóként beetetni hogy ne kelljen fizetni a szolgáltatásért.

Lehet, normális nő megérzi rajtatok és azért nem megy bele? Tudod, ha őszinte érdeklődés és figyelem lenne, akkor lehet, szimpatikusabbnak találna, mintha csak egy tárgynak nézitek a saját igényeitek kielégítésére. Neki mi ebben a jó? Még csak nem is élvezné így veletek, főleg, ha sem a külsőtök, sem a belsőtök nem ad vonzalomra okot. Ha szexelni akartok, van arra egy egész iparág. Meg a markotok.

2021. jan. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
53%

"Nem értem mi a bajotok, ha valaki nyíltan elmondja a nőnek, hogy csak dugná, akkor a nő elzavarja"


És? Ha én nem akarom, hogy csak dugjanak, attól még hagynom kell, mert őszinte volt?


21-es nyilvánvalóan nem alfa, hanem incel, aki így képzeli az alfákat. (Az alfa meg egyébként az erős, hűséges családapa típus, nem a hímcurva.)


A másik meg, aki getzinyeléseket vizionál... Na neked ezért nincs csajod, hányinger.

2021. jan. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
35%
27-es, azt állítod, nincs olyan nő, aki lenyeli? vagy mit akarsz ezzel mondani?
2021. jan. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
36%
17-es: Ha valóban így van, akkor szurkolok neked. Baxál át/meg minél több "egysejtűt". :D
2021. jan. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
57%
21-es: Neked is Respect, így tovább, minél többet verj át. :))
2021. jan. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!