Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlag pasik, titeket nem zavar hogy sokkal több munka és energia felszednetek egy nőt, mint egy alfahímnek?

Figyelt kérdés
Egy alfahímnek elég pár jól begyakorolt csábító mosoly és bugyinedvesítő duma a külseje mellé, míg egy átlagos arc futhatja a randizós köröket és bizonygathatja a nőnek, hogy nem csak szexet akar hanem minimum egy összebútorozást.

2021. jan. 4. 09:09
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
88%

26-os, miről beszélsz már te is? Milyen szolgáltatásról? Elmondom mégegyszer :az alfák ingyen dugják meg a nőket, sőt, azok ajánlkoznak fel dugásra és valóban, az átlag alatti pasiknak ezért fizetni kell a prostituáltaknak.

Az ilyen menő hapsiknak a nők nem hogy nem tudnak ellenállni,hanem egyenesen tálcán kínálják a testüket használatra. Voltam már fültanú és pár messenger beszélgetést is volt szerencsém végigolvasni, persze p1nás, meg mindenféle képpel együtt. Az ilyen pasik szeretnék dicsekedni és nekem sok haverom van 😃

2021. jan. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
91%

Aki tud angolul annak itt van egy kis okítás.


Röviden:

Tinderen létrehoznak kamu "alfa hím" profilokat. A nők kb bármit megtesznek nekik még a bűnözőknek is :D


https://www.youtube.com/watch?v=MSq54f2JT_U


Persze ezt kommentet jó sok nő le fogja pontozni de attól még ez a valóság hiába sérti őket :D Egyszerűen nem tudják elfogadni hogy sok nő valójában ilyen és ettől majd szétrobbanak meg nem tudnak mivel magyarázkodni már :D

2021. jan. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
20%
Miért kellene magyarázkodni neked? :D Kit érdekel, miket találsz ki? Már eldöntöttétek, hogy a nők is és az "alfák" is rosszak, ti meg a jók vagytok. Farkaljatok egymás között, mindenki boldog lesz! :)
2021. jan. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
39%
Pacsi alfa barátom, dugjuk meg az összes kis irigy nyominger nőjét is😁
2021. jan. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
13-as a szívemből szóltál. (F 45).
2021. jan. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
57%

"27-es, azt állítod, nincs olyan nő, aki lenyeli? vagy mit akarsz ezzel mondani?"


Hol állítottam ilyet? Azt mondom, hogy aki egy nőt meglátva azt látja, hogy az nyeli a getzit, annak megvan, hogy miért nincs nője.

2021. jan. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
61%
36-as, ok, ezért is kérdeztem, hogy mire célzol, nem értettem
2021. jan. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
37%
Egy alfának nyeli, mint kacsa a nokedlit...
2021. jan. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
0%

A getzi getzi, undorító mindenhogy.


Persze ez nem jelenti azt, hogy nincsenek nők, akik pénzért bármit, de alfa attól alfa, hogy nem nyelet.

2021. jan. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
59%
A kérdés maga mellőzi azt, hogy amit akarsz, az egy másik ember. A nő nem jár, a nőnek akarnia kell téged. Ha nem akar, kívánatossá kell válnod. Ennyi.
2021. jan. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!