Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság mekkora hátrány ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság mekkora hátrány ha egy 26 éves férfinak se autója se jogsija nincs?

Figyelt kérdés

Környezetemben már nem igazán tudok mondani olyan velem egykorú férfit vagy nőt akinek ne lenne legalább jogsija. Egyre nagyobb problémának érzem hogy nincs és mindenkinek kikerekedik a szeme amikor közlöm, hogy én egyikkel sem rendelkezem.


Valóban ilyen fura lenne ez 2021-ben?


2021. jan. 4. 12:45
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/88 anonim ***** válasza:
88%

Na akkor már megint, mint minden ilyen kérdésnél...


Nem vágod???


Nem a jogi a lényeg, hanem amit jelent! Azaz, van-e lóvéd kocsira? Kocsi = JÓ kocsi, nem 20 éves Opel F Astra, meg 27 éves BMW rozsdakupac.

Hidd el, ha van lóvéd, és telik TAXI-ra, nem kell jogsi.

2021. jan. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/88 anonim ***** válasza:
58%
Exemnek nem volt sem jogosítványa, sem autója. Állandóan buszokhoz meg vonatokhoz voltunk kötve, semmi értelmes helyre nem jutottunk el 2 év alatt soha. Például régi vágyam volt hogy a bokodi lebegőfalut megnézhessem, de mivel busszal messze lett volna, így sose jutottunk el addig. Jelenlegi páromnak van autója, kiválóan vezet és mindig megyünk kirándulni is. Lehet vele tervezni, mindig pontosan megjelenik mindenhol ahol kell, lehet rá számítani. Lehet itt hőzöngni, hogy a jogsi csak társadalmi elvárás meg blabla, de majd ha már a 20. nő is kosarat ad emiatt, akkor el kéne gondolkodni. Meg milyen 450 ezer? 250-ből már lehet vidéken jogsit szerezni...
2021. jan. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/88 anonim ***** válasza:
100%
450+ egy jogsi??? Hol? Mire? 200 volt 2019 novemberében a csajomnak.
2021. jan. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/88 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem lenne hátrány, a páromnak is csak jogsija van, még randiztunk, mikor eladta a kocsiját. Nem érte meg fenntartani a városban, könnyebben buszozunk.
2021. jan. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/88 anonim ***** válasza:
24%

2018 nyarán trombózissal kerültem kórházba. Az akkori pasimnak se volt jogsija és semmit nem tudott elintézni amire szükségem lett volna, mindent a bátyámék és a húgomék intéztek. Vicc kategória volt. Akkor eldöntöttem hogy a halálnak se kell olyan férfi akinek nincs jogsija és képtelen az autóvezetésre. Töketlen sz_ar mind. Jelenlegi páromnak kocsira, teherautóra, buszra, motorra is van. :)


25N

2021. jan. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/88 anonim ***** válasza:
100%

miért lenne ciki, ha nincs? Pesten autóval azért nem mindig jó + azt fenn is kell tartani és a bkk nem rossz.


Értem, hogy kényelmes, meg státusz meg "koszos retkes BKV" mittudom én, de ha nincs rá szükséged, akkor ne görcsölj ezen. Nyugdíjas is letudja tenni amúgy.

2021. jan. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/88 anonim ***** válasza:
67%
Tehát a 8 milliós motorommal senki vagyok. Imádom ezt az oldalt! Veszek is egy Swiftet, 80-ért, hogy tudjak itt csajozni.
2021. jan. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/88 anonim ***** válasza:
58%
mit vártál, tapsot, mert van egy motorod?
2021. jan. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/88 anonim ***** válasza:
100%

#18


Nem, csak a szinteket nem értem. És kötve hiszem, hogy egy szerényebb jövedelmű srác, egy 2X éves Suzukival nyerő lesz, mint egy jól kereső, de kocsi nélküli.

2021. jan. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/88 anonim ***** válasza:
Miért nem ingyenes a b jogsi? Akkor lenne mindenkinek. Nem , nem ingyenes es miért nem? Mert ez is olyan mint az autovasarlas. Annak van csak akinek telik rá akinek nincs meg így járt. Tehát akinek nincs hidd el nem azért nincs mert nem kepes megtanulni a kresszt meg a vezetést hanem azért nincs mert nincs rá 250 ezer ft.
2021. jan. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!