Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság mekkora hátrány ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság mekkora hátrány ha egy 26 éves férfinak se autója se jogsija nincs?

Figyelt kérdés

Környezetemben már nem igazán tudok mondani olyan velem egykorú férfit vagy nőt akinek ne lenne legalább jogsija. Egyre nagyobb problémának érzem hogy nincs és mindenkinek kikerekedik a szeme amikor közlöm, hogy én egyikkel sem rendelkezem.


Valóban ilyen fura lenne ez 2021-ben?


2021. jan. 4. 12:45
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/88 anonim ***** válasza:

40.-nek.


Taníts mester!


Neked miből van minimum 7-8M-ed kocsira?

2021. jan. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/88 anonim ***** válasza:
35%

Na figyel ,és tanulj!

Legtöbbünk egy szakadt ladával,vagy szuzukival kezdte,és nem volt 7 meg 8 millió forintunk,se a szüleinknek.

Csakhát nektek ugye már ez nem jó.

Jogsid nincs,de 7,8 millás kocsiba szallnál csak be,mert alatta nincs is használtan semmi, mi?Mert nehogymár reszletre vegyél egy 600 ezres-milliós autót ,igaz?

Hatalmas kiadás az havi 20-30 ezer forint,inkabb előadod,hogy egy autó az mekkora luxus!!Hát nem annyira,mint akkoriban nekünk.

De ti még arra se vagytok képesek,hogy egy "plasztik"kártyát megszerezzetek(hatalmas dolog ám letenni.Kb az emberek 80%ának megy csak),de a nő az kéne, aki majd biciglizik melletted!

2021. jan. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/88 anonim ***** válasza:
67%
Van egy ilyen ismerősöm, hogy egy szakadt rongya nincs, mert mindenhova autóval jár. Ilyenek is léteznek.
2021. jan. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/88 anonim ***** válasza:
100%

42.-nek.


De minek járjak BUDAPESTEN kocsival, mikor van TAXI és BKK?

2021. jan. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/88 anonim ***** válasza:
47%

44#

Ne járj!Te dolgod.

Csak ez a 7,8 milliós beszólásod,meg hogy mekkora luxus egy kocsi, egy kicsit eltúlzott volt,már ne is haragudj.

Valamikor kirohantak az utcára,ha bekanyarodott egy autó.Csak az 100 évvel ezelőtt volt!!

2021. jan. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/88 anonim ***** válasza:
91%

És ha van autó, hogyan oldjátok meg a vezetést, éttermi vacsora után? Vagy kifizettek 10-20 ezret, és nem isztok mellé egy finom bort?

Esküvő? Jó lehet kölyökpezsgőt, meg kólát inni, mikor ingyen van a whiskey.

Parkolás? Próbáltátok már, egy kiemeltebb színházi/opera előadásra menet?

Apropó parkolás, ha fizetős a melóhelynél a parkoló, hogy parkolsz 8+ órát ingyé?

2021. jan. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/88 anonim ***** válasza:
100%

Párom 29 és nincs jogsija, már 4 éve együtt vagyunk. Mikor összejöttünk nekem már évek óta megvolt a jogsim és kocsim is, soha semmiben nem ért hátrány, amiért ő nem tud vezetni. Én amúgy is imádok vezetni, szóval ez nem jelent gondot.

Egyébként azt nagyon-nagyon nem értem és irtó visszataszító, amit pl a 12-es írt, hogy mivel pasijának nem volt jogsija, mindig buszokhoz meg vonatokhoz voltak kötve és nem jutott el arra a bizonyos helyre. Na már mintha erről a fickó tehetne..... Neked is nyugodtan lehet jogsid és kocsid, nem kell a férfira mutogatni, hogy miatta tömegközhöz voltam kötve és nem jutottunk el ide meg oda. Miért kene egyértelműen a férfinak gondoskodnia erről?? Nyilvánvalóan előtte is buszhoz voltál kötve, kar ezt a másikra fogni.

2021. jan. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/88 anonim ***** válasza:

"És ha van autó, hogyan oldjátok meg a vezetést, éttermi vacsora után? Vagy kifizettek 10-20 ezret, és nem isztok mellé egy finom bort?"


Tudod, attól, hogy évi pár alkalommal taxizom, még nem akarok az év összes maradék napján taxizni.


Van saját kocsi, de marha jó tömegközlekedésű helyen lakom Bp-en.


Általában metrózom, mert egyszerűen fél órával gyorsabban vagyok e belvárosban, mint a verdával (dugó-dugó-dugó)


Ott a MOL Limo, ha mondjuk esti szíházi program van, nem tökölök vele, hogy a saját kocsimmal menjek, leteszem ahol jólesik, aztán keresek egy másikat, ha kell megint.


Taxi, ha inni is akarok, bár én nem vagyok piás, ritkán iszom


Saját kocsi, ha hétvégén megyek valahova, általában ki a városból, mert itt felesleges, főleg a belváros felé elővenni

2021. jan. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/88 anonim ***** válasza:
76%
Sok kocsibolond aztán egy lepra albérletben rohad 😂😂😂
2021. jan. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/88 anonim ***** válasza:
57%
Amúgy meglepődnél mennyi nő repül rá a Mercedesemre, már emiatt is megéri.
2021. jan. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!