Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság mekkora hátrány ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság mekkora hátrány ha egy 26 éves férfinak se autója se jogsija nincs?

Figyelt kérdés

Környezetemben már nem igazán tudok mondani olyan velem egykorú férfit vagy nőt akinek ne lenne legalább jogsija. Egyre nagyobb problémának érzem hogy nincs és mindenkinek kikerekedik a szeme amikor közlöm, hogy én egyikkel sem rendelkezem.


Valóban ilyen fura lenne ez 2021-ben?


2021. jan. 4. 12:45
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/88 anonim ***** válasza:
0%

Ott baj van a toromyban, ha egy jogositvány megszerzése ekkora gond. Ha nekem nőként ment 19 evesen, nehogymár egy férfinek nem...

Én sem vagyok valami jó sóför, bár (mások elmondasa szerint) jól vetetek, parkolni viszont nem tudok. A férjem simán beparkol egy papirzsebkendőnyi helyre, nekem egy nagyobb helyre is nehéz néha.


Egyrészt, a "normális" jelzőnek nem függvénye a diploma.

Másrérszt, biztos van, akinél nem kizáró ok. - nálam az! (A legtobb nőnél is az amugy)

Nem tudom elképzelni, hogy nem számithatok rá.

Most elkepzeltem, hogy a ferjemnek nincs jogsija.... Nekem kéne hurcolnom a gyerekeket iskolaba, ovodaba, KIVÉTEL NÉLKÜL. 0 segitseg nelkul-

2021. jan. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/88 anonim ***** válasza:
100%
"Egyrészt, a "normális" jelzőnek nem függvénye a diploma." Nem is erre utaltam. Csak gondoltam egy mérnöki diploma talán mutatja, hogy nem azért nincs jogsim, mert nem tudom leírni a nevem. A vezetéshez érzék kell, van, aki jól vezet, van aki meg szépen rajzol. Nekem egyik sem megy. Ha legtöbb nőnek ez kizáró ok, akkor a legtöbb nővel nem egymást keressük. :)
2021. jan. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/88 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem kéne hurcolnom a gyerekeket iskolaba, ovodaba, KIVÉTEL NÉLKÜL. 0 segitseg nelkul-"



Szegeny csaladbol szarmazom, nem volt a szuleimnek autoja, megis eljutottam az ovodaba/iskolaba 🤣



36F incel

2021. jan. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/88 anonim ***** válasza:

Nekünk volt autónk. Ha anya vagy apa nem vitt volna be reggel iskolaba, akkor 5:30 kor kellett volna kelni. Igy viszont en is, es a hugom is alhattunk 7 ig.

Kenyelmesebb volt sokkal. 12 eves koromra, már két autonk volt. Mindig kialudt voltam. Nem mondom, hogy nem lehet auto nelkul elni. Lehet. Csak sz*r. Miert akarnek sz*r eletet, egy olyan csávo mellett, aki ezt keptelen megadni a gyerkeknek?

Egyébkent, akinek nincs kocsija, az realizalgat, hogy milyen f*sza anélkül.... de ettől még kényelmetlen autó nélkül letezni, ti is tudjátok.....de inkabb a nőket szidjátok...

2021. jan. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/88 anonim ***** válasza:
100%

Engem az jogsi nélküli férfiként nem zavarna, ha egy nőnek ez prioritás. Hiába mondják itt egyesek a dolgaikat, ez akkor is felszínes. Nem hiszem, hogy kocsi az életfeltétel, meg tény, hogy kényelmes, de azért meg lehet élni nélküle. Meg a céges vacsoráról haza lehet menni taxival, a gyerek eljuthat tömeggel is suliba, és nem a sok szülővel együtt araszolok az iskola előtti dugóba. Másrészt, azt a pénzt egy csomó más dologra is el lehet költeni, mert egy kocsi költség. De ez ekkor is egy anyagi-kényelmi dolog. De jó, legyen ez elvárásotok.


De most miért kell engem kevésbé férfinak, vagy férfiatlannak csak azért, mert nincs autóm. Vagy csóróként, nem sikeres emberként nem lehetek férfi? A férfiasság mégis csak viselkedés és jellem, nem anyagi dolog. Nem kéne anyagi javakhoz kötni.

2021. jan. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/88 anonim ***** válasza:

"Nekünk volt autónk. Ha anya vagy apa nem vitt volna be reggel iskolaba, akkor 5:30 kor kellett volna kelni. Igy viszont en is, es a hugom is alhattunk 7 ig.


Kenyelmesebb volt sokkal"



En meg tudtam logni a sulibol, csaszkalni, bejarni a varost, eldobalt uvegeket keresni a parkban es visszavinni a kozertbe, telefonfulkebol aprot pecazni, amibol volt egy kis penzem, amibol tudtam venni ezt-azt :)



36F incel

2021. jan. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/88 anonim ***** válasza:
56%

"nem a sok szülővel együtt araszolok az iskola előtti dugóba." Igaz, tenyleg. Sokkal jobb ha a tomegkozlekedesen kinlodik a dugoban, amin telen megfagysz, nyárom megdoglesz melegtől. Igazad van.


"csóróként, nem sikeres emberként nem lehetek férfi?"

Te ugy iteled meg magadat ahogy szeretned. Csak nem kell sirni, meg k...vázni a nőket, ha emiatt elutasitast kapsz, meg nem kell beallni az incelkommandóba, es a nők ujraelosztasát kovetelni.

2021. jan. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/88 anonim ***** válasza:

68: A spar 10, a penny meg 15 perc sétára van innen. Nagybevásárlásra igazából nincs szükség, mivel ha kell valami, leugrok és megveszem. Az autó talán a szórakozóhelyek miatt lenne jó, csak ugye ha ittam, már nem tudok vezetni.


Más a helyzet a vidéki rokonoknál, ahol a Tesco egy fél órás autóút, a legközelebbi szórakozóhely pedig Dombrádon van, ahová 45 perc eljutni és nincs semmilyen busz.

2021. jan. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/88 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes nálunk 1000-szer gazdagabb országokban nem prioritáas az autó... A dánoknak például nem derogál biciklizni, gyalogolni, tömegközlekedni, pedig egy átlag dán simán megengedheti magának, hogy éventeúj autót vegyen. Milyen furcsa nem? A nagy "gazdag, önérzetes" magyaroknak meg muszáj fenntartani a látszatot, hogy ők mekkora faszagyerekek mert tudnak vezetni egy 20+ éves tragacsot és inkább ülnek a dugóban órájat, minthogy felszálljanak egy vonatra, buszra, villamosra stb.

Nem rossz dolog ha van autó, de egyeseknek annyira ez adja a létük értelmét, hogy az már már röhejes.

Meg ez a ki viszi el a gyereket az oviba duma is röhejes. Gyerekkoromban legtöbbször gyalog mentünk anyámmal, pedig volt kocsi a családban, nem is egy.

Ahogy később suliba is egyedül mentem, busszal vagy gyalog.

Soha nem voltam rászorulva hogy valaki furikázzon. Ezért lesznek ennyire életképtelenek a fiatalok, mert mindent a seggük alá tesznek és még szél ellen is óvják őket...

Egy étterembe meg inkább megyek taxival, így legalább meg lehet inni egy pohár bort/sört, ráadásul nem kell azon se vitatkozni ki vezessen, ki nem ihat, hol tudunk megállni stb.

2021. jan. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/88 anonim ***** válasza:
79: Külföld más világ. Japánban másodperces késésért megrovás jár a tömegközlekedésben, itt teljesen megszokott, hogy 20 percet késik a máv. Dánoknál nem lopják el a biciklid ha bemész a boltba, és nem késelnek meg bizonyos villamosjáratokon. Idehaza előfordulhat.
2021. jan. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!