Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orvos férfi csak orvos, ügyvéd, mérnök nővel áll össze?

Figyelt kérdés

Miért?


Orvossal szeretnék összejönni, de nem vagyok diplomás. Egy másik kérdésnél azt írték, csak orvossal jönnek össze kb. Mit tegyek?


38N



2021. jan. 10. 22:31
1 2 3 4 5 6
 21/58 A kérdező kommentje:
19, az orvosi egyetemre gondoltam!
2021. jan. 11. 07:23
 22/58 A kérdező kommentje:
Ja mert a világon vannak niemandok meg a nem niemand alfák? Jajj...
2021. jan. 11. 08:29
 23/58 anonim ***** válasza:
13%
Kérdező ne vedd fel az itteni élettelen fotelgnómok válaszait. Ezek itt élik a sikertelen életüket, és próbálnak másokat is a saját mély gödrükbe lehúzni.
2021. jan. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 A kérdező kommentje:
Én is így érzem.
2021. jan. 11. 08:33
 25/58 anonim ***** válasza:
68%

Nem értem minek kellett lepontozni a válaszomat. Ennyire fáj egyeseknek, hogy egyetemi végzettség nélkül is feleségül vehet valakit egy orvos? Szánalom.

Egyébként kedves kérdező, nincs arra recept, hogy hogyan legyél orvos felesége, engem pl nem érdekelt a foglalkozása, csak azt néztem, hogy normális ember legyen, jólnevelt és intelligens, lehessen vele beszélgetni. Neki ugyanez volt a lényeg, pont nem érdekelte mi a munkám vagy a végzettségem. Szinházban ismerkedtünk össze. Nem mellesleg ő szedett föl engem, nem én őt. Ha te eltökélt szándékkal akarsz magadnak kizárólag orvos férjet, az igencsak aranyásó benyomást kelt, az ilyeneket meg kiszagolják messziről. Amúgy egy orvos mellet nem árt, ha művelt vagy, olvasott, aktuális közéleti témákban jártas. Ha nem tud veled beszélgetni, max a szeretője lehetsz, és amúgy rengeteg sznob is van közöttük, aki még ha beléd is szeret, dugdosni fog az orvos cimborái előtt, láttam már ilyet.

15-ös voltam

2021. jan. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 anonim ***** válasza:
72%
#10: bocsi, de gyógyszerész vagyok. Mivel vagyunk annyival lentebb státuszban, mint egy orvos, hogy nekünk már simán jó egy eladónő? Hát én is inkább lennék együtt egy diplomással, mint egy olyan emberrel, akinek csak a státusz és pénz számít, de nem tud semmit felmutatni cserébe.
2021. jan. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 A kérdező kommentje:
Nem vagyok aranyásó. Szexuálisan ez jön be. Leírtam korábban.
2021. jan. 11. 10:20
 28/58 anonim ***** válasza:
47%

Velem kezdtek már ki orvosok. Ismerek több nőt is akinek orvos a férje és a nő nem orvos mellette.

De szerintem nagyon magabiztosnak kell lenned és jóhiszeműnek,hogy elviseld azt,hogy orvos a pasid. Biztos vannak rendes emberek is köztük,de én akiket ismertem közelebbről mind hűtlen,csalfa volt,feleség és gyerek mellett is. Nem csoda,hiszen azért általában nagyon tehetős emberek,naponta 10-20 új ember forog körölöttük nem beszélve a kis nővérkékről,fris rezidensekről akik majdnem napi 12-15 órát töltenek vele.

A fogrovsomat mondjuk nem ismerem olyan közelről,hogy megmondjam megcsalta-e a feleségét,de már 2 éve járok oda havi 1x és minden alkalommal le se lehet róla vakarni egy gyönöyrű fiatal tanuló csajt. OTt nevetgélnek,egymásnak simulnak stb. De tudom,hogy a férfinak van felesége és gyereke is.

De még ha hűségesek is akkor is 12 órákat biztos,hogy dogloznak emellett akár képzséeken is résztvesznek stb. Én biztosan nem bírnám,hogy a szerlemem,férjem látom egy nap max 2 órát akkor is halálosan fáradt. Persze cserében nincs anyagi gondunk,dehát ilyen áron...

2021. jan. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 anonim ***** válasza:
77%
Nem azt írtam Kérdező, hogy aranyásó vagy hanem, hogy aranyásó benyomását kelted ezzel a gondolattal, hogy neked mindenképp orvos kell. Ne vedd, magadra, nem beszólni akartam.
2021. jan. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:
71%
29. Leírta az okát, szabad kérdezni, és nem előre ítélkezni :)
2021. jan. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!