Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orvos férfi csak orvos, ügyvéd, mérnök nővel áll össze?

Figyelt kérdés

Miért?


Orvossal szeretnék összejönni, de nem vagyok diplomás. Egy másik kérdésnél azt írték, csak orvossal jönnek össze kb. Mit tegyek?


38N



2021. jan. 10. 22:31
1 2 3 4 5 6
 51/58 A kérdező kommentje:
TAKA innen!
2021. jan. 12. 18:10
 52/58 anonim ***** válasza:
95%

Már az előző kérdésnél is bemutatkozott.

Orvosfeleség, hát persze... 😄😄😄😄 Nemhogy orvos, másnak sem kellene, nem véletlen van egyedül ennyi idősen.

2021. jan. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim ***** válasza:
95%
Álmodik a nyomor...:D
2021. jan. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 A kérdező kommentje:
Hogy a megyasszói veres sátán vinne el titeket a gonoszságotokkal együtt!
2021. jan. 12. 18:50
 55/58 anonim ***** válasza:
95%
Kibukott a szög a zsákból. Trooooollll
2021. jan. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 A kérdező kommentje:
A. valaga a troll. Felidegeltek, megaláztok és akkor én vagyok a troll ha nem hagyom magamat????
2021. jan. 12. 19:14
 57/58 anonim ***** válasza:
100%

8assal 1000%ig egyet értek az orvosok 98%ára igaz. Másik 2% pont ki akar kapcsolni az e.ü. ből nem arról beszélni. Viszont nekia kérdező öreg



Ismerősöm volt felesége,nővèr éjszakás műszakban csak meg...ta az egyik mentős(beteghordó?). Sokat hallani orvos orvossal nővérrel szexel. Kicsit zártabb világ a kórházi.

2021. jan. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim ***** válasza:
Unokatesomek mindketten orvosok, nagymamam és nagypapám is orvos, keresztapukamnak is orvos volt a volt felesége 😅 én mernoknek tanulok, de a barátom orvos, 3 éve vagyunk együtt és nem nem feltetlen csak orvossal ügyvéddel vagy mernokkel jönnek össze, a hugaval egy szakra járok az egyetemen, úgy találkoztunk először, de. Az ő elmondása alapján, nem fog leallni egy műkörmössel, hanem egy ugyanolyan tanult emberrel mint ő maga (csak ezért megkerdeztem most)
2022. jún. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!