Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orvos férfi csak orvos, ügyvéd, mérnök nővel áll össze?

Figyelt kérdés

Miért?


Orvossal szeretnék összejönni, de nem vagyok diplomás. Egy másik kérdésnél azt írték, csak orvossal jönnek össze kb. Mit tegyek?


38N



2021. jan. 10. 22:31
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
77%
Ki ítélkezett? Nem azt írtam, hogy “aranyásó vagy”, hanem “aranyásó benyomást kelt” . Neked meg szabad szöveget értelmezni 30-as.
2021. jan. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:
0%

Csak benyomást kelt? Akkor ez mi?:D


"Hát én is inkább lennék együtt egy diplomással, mint egy olyan emberrel, akinek csak a státusz és pénz számít" Egy szépséges ítélkezés ;)

2021. jan. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim ***** válasza:
72%
#32 azt én írtam, a #26-os és nem én jöttem az aranyásó dumával, ne keverj bele.
2021. jan. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim ***** válasza:
60%
15, 25, 29, 31 - ezeket írtam én. Amúgy ha vitázni akarsz írj privátot, mert így csak égeted magad és szerintem a többiek se kíváncsiak a kukacoskodásodra. Többet nem írok ebbe a beszélgetésbe. Sziasztok.
2021. jan. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:
77%
Általában, hasonszőrűvel jönnek össze. Ezt, már páran leírták előttem. Különben, van valami elképzelésed, hogy hogyan indulnál neki az orvossal való ismerkedésnek? Mert, ugye az utcán nem derül ki senkiről, hogy mi a foglalkozása. Ha pedig dokihoz mész elég nehéz eljutni odáig, hogy a magánéletéről beszélgessetek. Ennek pedig az a plátói oka, hogy az egyik beteg váltja a másikat. Sok a dolguk és sok jó nő megfordul a rendelőjükben. Válogathatnak. De általában leterheltek.
2021. jan. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:
77%
Orvostól és kapcsolattól függetlenül megróbálkozhatnál az egyetemmel /nem orvosi/. Én 30 évesen ugrottam neki. Volt évfolyamtársam, aki 40 volt.
2021. jan. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:
100%
Tanárnő vagyok, férjem orvos.
2021. jan. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:
82%
Én medika vagyok. A párom mérnök, de szívesen összejöttem volna egy sráccal előtte, akinek csak OKJ-s végzettségei voltak(nem volt tehetős ezen felül). Nem tudom, hogy honnét jön ez az orvosmánia. Én nem is szeretem ismerkedés során elmondani, hogy hova járok. Vagy rögtön meghátrálnak(túl kevésnek érezték magukat hozzám,stb.) vagy éppen bezsongnak miatta. Na ilyenkor tűntem el rögtön a színről.Egyébként sok orvosisnak orvosis a párja, bár azért vannak kivételek. Főleg nők terén. Nekik nem számít, hogy honnét jött valaki.
2021. jan. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 A kérdező kommentje:
leírtam korábban, nem a végzettség miatt.
2021. jan. 12. 13:09
 40/58 anonim ***** válasza:
Neked mi lenne az ideális helyzet? Hogy indulnál neki az elképzelésednek? Fontos tudni! Utána ha ezt leírod több választ kapsz majd.
2021. jan. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!